WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Top-Med Centrum Medyczne - Rehabilitacje Toruń.

Top-Med Centrum Medyczne - Rehabilitacje Toruń.

Top-Med centrum medyczne, które oferuje zabiegi z zakresu terapii manualnej, fizykoterapii, kinezyterapii, masażu. Wszystkie te rehabilitacje Toruń pomogą Ci do przywrócenia swojej sprawności. Zadbaj o swoje zdrowie z nami.

Szczegóły strony topmedtorun.pl:

Podlinkuj stronę topmedtorun.pl:

Top-Med Centrum Medyczne - Rehabilitacje Toruń.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Całodobowe leczenie »

  Nasz-gabinet to komfortowa klinika lekarska, która specjalizuje się w odtruciach alkoholowych, leczeniu ran, chorobach kręgosłupa oraz medycynie naturalnej. Zatrucie alkoholowe dotyczy nie tylko osób, które jednorazowo postanowiły zaszaleć, ale również tych, którzy częściej znajdują się w stanie upojenia alkoholowego. Dla takich osób lekarze specjaliści pprzygotowali wyjątkową ofertę – dojazd do pacjentów, dostosowanie odpowiednich leków oraz porcji oraz stosowanie ich w sposobnej częstotliwości. Usługa dostępna jest też dla klientów vip – lekarze dotrą do ich domów, nawet jeśli mieszkają daleko od przychodni. Specjaliści zajmują się także innowacyjnym leczeniem ran, na przykład dzięki biochirurgi, bazuje ona między innymi na oczyszczaniu martwych tkanek dzięki larwom. Lekarze przeprowadzają także zabiegi oraz odpowiednie czynności w celu polepszenia stanu zdrowia osób, które mają problemy z kręgosłupem stale bądź czasowo – np. kiedy wypadnie dysk. Pacjenci mogą zarejestrować się online – lekarze dotrą na miejsce lub przyjmą ludzi w przychodzi znajdującej się we Wrocławiu oraz w Nowym Sączu.

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wszywki alkoholowe w Krakowie - Klinika »

  Na stronie można znaleźć wielce ważne wiadomości dla pacjentów walczących się z nałogiem alkoholowym. Witryna prezentuje niezbędne informacje, dzięki którym możemy skontaktować się z lekarzem specjalistą. W witrynie opisywany jest lek Disulfiram, który jest nowoczesną formą zwalczania nałogu alkoholowego. Strona prezentuje wiadomości zapewniające o efektywności stosowania środka leczniczego Esperal, przeciwności do jego stosowania oraz najczęstszych powikłań. Zamieszczone są tam również treści mówiące o kosztach zastosowania środka leczniczego Disulfiram.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • mojbrzuch.pl »

  Serwis powstały z myślą o osobach cierpiących na zespół jelita drażliwego. Zawiera szczegółowy opis rodzajów choroby, wraz z odpowiadającymi im objawami. Bogata wiedza z zakresu medycyny oraz diet dostosowanych do konkretnego typu choroby. Dodatkowo informacje o tym czego w szczególności chorzy powinni unikać. Dobór metod leczenia, diety, a nawet odpowiednich form aktywnego wypoczynku i sportu dostosowanych do rodzaju choroby. Różnice pomiędzy przebiegiem i metodami leczenia o osób dorosłych i dzieci.

  Data dodania: 21 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Detoks Alkoholowy Kraków NGM »

  Patologie organizmu, których powodem jest choroba alkoholowa, niełatwo poddają się leczeniu. Chorzy doznają zaburzeń nastroju i bolesnych skurczy, gdy podejmują próbę samodzielnego wyjścia z ciągu, więc sprostanie wyzwaniu może przerosnąć ich siły. Ważne jest zatem, by w tym trudnym procesie choremu towarzyszył przeszkolony lekarz, a także personelu medycznego. Prawidłowo przeprowadzony detoks Kraków daje możliwość powrotu do zdrowia pacjenta i spokój jego bliskich przy jednoczesnym oszczędzeniu choremu bólu. Zabieg można przeprowadzić w domu pacjenta lub w specjalistycznej klinice, spełniając odpowiednie standardy.

  Data dodania: 14 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • masaż Kraków »

  GML – Gabinety Masażu Leczniczego to ciche i spokojne miejsce w centrum Krakowa stworzone jest specjalnie dla ludzi zapracowanych i zabieganych. Specjalizujemy się w masażach leczniczych osób prowadzących siedzący tryb życia, wymagających rehabilitacji czy narażonych na długotrwały stres. Profesjonalne podejście, wieloletnie doświadczenie i usługi na najwyższym poziomie zagwarantują Państwu pełną satysfakcję z wizyty w naszym gabinecie. Korzystając z usług naszych masażystów mają Państwo gwarancję, że są to wyłącznie specjaliści, pracujący w publicznych zakładach opieki zdrowotnej, co określa Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 lipca 2011 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami poz. 130

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »