WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

PSYCHPRO

PSYCHPRO

Gabinet psychoterapii – terapia indywidualna. Psychoterapia Białystok, Psycholog Białystok.
PSYCHOTERAPIA NIE JEST NAPRAWIANIEM OSOBY, JAKBY BYŁA ZEPSUTA. POMAGA POWRÓCIĆ DO STANU W KTÓRYM MYŚLI, UCZUCIA I PRAGNIENIA WYRAŻAJĄ TO, KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ.

Szczegóły strony psychpro.pl:

Podlinkuj stronę psychpro.pl:

PSYCHPRO

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adsum psychoterapia Piseczno »

  Ostatnimi czasy obserwuje się ciągłą gonitwę za karierą. Wyklucza to wyodrębnienie czasu dla siebie. Dużo ludzi nie daje rady dlatego potrzebuje porad psychologa. W telewizji reklamuje się wielu psychologów, ale ważne jest by była to osoba godna zaufania. W związku z tym psycholog z Piaseczna kieruje swą ofertę do wszystkich potrzebujących porady. Porada psychologa obejmuje pomoc dla osób, jacy m. in. :znalazły się w ciężkiej sytuacji zawodowej, mają problem z powodu lęków, mają problem z współuzależnieniem, mają problemy w komunikacji i relacjach interpersonalnych, nie radzą sobie z agresją, mają trudności w tworzeniu satysfakcjonujących związków. Zmień swoje życie i wejdź na naszą witrynę.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Anna Rekel Kraków »

  Psychoterapeutka Anna Rekel to obeznany ekspert, jaki świadczy nadzieję osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Za pomocą wspaniałych umiejętności diagnostycznych może prędko zdobyć postanowione przy użyciu pacjenta rezultaty. Pracuje na podstawie dzisiejsze sposoby psychologiczne użytkowane we obecnej terapii i gwarantujące prędkie rezultaty. Własną działalność daje do solidnej kontroli a swoją drogą odnotowuje udział w wielu szkoleniach, które wspierają cały czas poprawiać swoje zdolności psychologiczne.

  Data dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków - Centrum Zdrowia »

  Zaufana fundacja oferująca specjalistyczną opiekę psychoterapeuty. Przychodnia pomaga w ubieganiu się o subsydium do psychoterapii dla całych rodzin niezależnie od zróżnicowania zarobków. Nasza przychodnia wyróżnia się fachowością, dzięki naszym lekarzom polepszysz samopoczucie. Psychoterapia jest przeznaczona dla całych rodzin, par, związków małżeńskich w celu uzdrowienia stosunków rodzinnych. Oferujemy także nietradycyjne usługi przez internet –komunikator skype, gadu gadu. Zapraszamy na konsultacje. Jeżeli nie masz prawidłowego kontaktu ze swoim dzieckiem skorzysta ze świadczeń psychoterapeuty i napraw relacje. Gdy twój związek partnerski ma kryzys, życie zawodowe wydaje ci się ważniejsze od prywatnego – skorzystaj z naszej pomocy i odwiedź naszą poradnię.

  Data dodania: 02 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Katowice »

  Zapraszamy do naszego gabinetu znajdującego się w Katowicach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług psychologicznych. Gabinet „Syntonia” konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną oraz diagnostykę psychologiczną. Prowadzimy także psychologa online. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Na co zwrócić uwagę kierując na badanie psychoteczniczne »

  Badania psychologiczne lub badania psychotechniczne przeprowadza się w celu sprawdzenia posiadania wymaganych predyspozycji psychicznych. Badanie kierowców trwa około godziny, a badanie operatorów połowę mniej. Badanie psychologiczne oraz badanie psychotechniczne wydawane jest na konkretny okres. Pracownia psychologiczna musi być wpisana do rejestru Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna prowadzi dokumentację badań oraz należycie ją archiwizuje. Do badań na stanowisko związane z prowadzeniem samochodów posłużą psychotesty kierowców. Podczas badań wykorzystywane są testy psychologiczne i testy psychotechniczne. Miejscem gdzie uzyskuje się orzeczenie jest pracownia psychologiczna, Oświęcim jest miastem gdzie można najlepiej zrobić takie badanie. Najwyższą jakość badań powinna zagwarantować każda pracownia psychotechniczna, Oświęcim jest miastem gdzie znajdują się dobrze wyposażone pracownie. Nowoczesny sprzęt skraca czas wizyty oraz pozwala na ekspresowe badania psychologiczne. Oświęcim to miasto w którym znajdują się nowoczesne gabinety. Kierowcy zawodowi umawiają się na badania psychotechniczne. Oświęcim jest miastem w którym kierowcy zawodowi mają ogromny dostęp do psychologów transportu. Atmosfera w gabinecie ma wpływ na badanie psychologiczne. Oświęcim zamieszkuje kilku specjalistów psychologii transportu. Każdy człowiek ma prawo do błędu dlatego można poprawić badanie psychotechniczne. Oświęcim jest miastem pokoju które od kilku lat świadomie kreuje swój wizerunek.

  Data dodania: 22 11 2016 · szczegóły wpisu »