WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

PSYCHPRO

PSYCHPRO

Gabinet psychoterapii – terapia indywidualna. Psychoterapia Białystok, Psycholog Białystok.
PSYCHOTERAPIA NIE JEST NAPRAWIANIEM OSOBY, JAKBY BYŁA ZEPSUTA. POMAGA POWRÓCIĆ DO STANU W KTÓRYM MYŚLI, UCZUCIA I PRAGNIENIA WYRAŻAJĄ TO, KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ.

Szczegóły strony psychpro.pl:

Podlinkuj stronę psychpro.pl:

PSYCHPRO

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Gdynia Psychoterapia Gestalt Gdynia »

  Psychoterapia Gestalt koncentruje się na teraźniejszym życiu człowieka i na jego przyszłości. Jej celem jest taka zmiana postawy klienta wobec samego siebie, by mógł on zacząć korzystać ze swojego naturalnego potencjału życiowego, zablokowanego przez niekorzystne sytuacje w rozwoju i w otoczeniu. Istotą tej metody jest poszerzanie świadomości. Zwiększająca się świadomość własnych emocji, własnego ciała, procesów podejmowania decyzji i percepcji, pozwala zobaczyć co jest przyczyną naszych problemów.
  Zapraszam!

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Warszawskigabinet.pl »

  Reklamowana psychoterapia Warszawa może zrobić wyjątkowe rzeczy, stąd powinno się wyselekcjonować taką, jaka jest zweryfikowana i polecana. Z utrapieniami pożądane byłoby udać się do specjalisty, skutkiem tego dobry psycholog Warszawa jest wielce przydatny. Napięcie dotyka dowolnego z nas, dobry psychoterapeuta Warszawa wspomoże poradzić sobie z problemami. Psycholog Warszawa to persona, która jest w stanie wesprzeć w najbardziej zagmatwanych pozycjach i poprawić formę bytowania. W sytuacjach zażyłych które dotyczą panów i pań seksuolog Warszawa doradzi co sprawić aby obcowanie seksualne dawało do licha i trochę uciechy. Wynajdujesz terapii dla siebie lub Twojego bliskiego, terapia DDA Warszawa jest niezwykle działająca i aż do tego ogromnie efektywnie oddziałuje na klientów. Terapia par Warszawa zapewnia powrót do zwyczajności, intensyfikuje uciechę z życia i zezwala wykreślić uczucia, które wywołują iż człowiek jest smutny. Warszawski Gabinet Psychologiczny to zgrupowanie najlepszych specjalistów w Polsce z obfitym doświadczeniem i wspaniałym podejściem do klienta. Dziewczyny na co dzień nęka niskie poczucie własnej wartości terapia Warszawa, na szczęście są wybiegi aby dać wiarę swojej osobie.

  Data dodania: 26 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kolektyw Terapeutyczny Psychologgia »

  Kolektyw Terapeutyczny Psychologgia tworzą ludzie, którzy pomogą Ci poradzić sobie z problemami. Jeśli dopadł Cię kryzys, cierpisz na depresję lub nerwicę – Uwierz, to nie koniec świata. Chcesz wygrać z uzależnieniem? Zgłoś się do nas. Potrzebujesz psychologa, psychiatry, terapeuty lub coacha? Dobrze trafiłeś. Tutaj rozwiążą się Twoje problemy. Zajmujemy się również problemami związanymi z zaburzeniami odżywiania oraz innymi, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez profesjonalnej pomocy.
  Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 01 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gliwice - psycholog Grzegorz Olesiak »

  Usługi psychoterapeutyczne w Gliwicach. Gabinet prowadzi psycholog, absolwent Uniwersytetu Śląskiego, Grzegorz Olesiak. Od 2013 roku jest w trakcie specjalizacji w dziedzinie psychologii klinicznej organizowanej przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej oddział w Katowicach oraz Ośrodek Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia „Dąbrówka”.
  Indywidualna pomoc psychologiczna/psychoterapeutyczna obejmuje :
  - Diagnozę psychologiczną dorosłych i młodzieży
  - Porady z zakresu psychologii i zdrowia psychicznego (służą uzyskaniu wiedzy która miałaby pomóc w poradzeniu sobie z obecnymi trudnościami),
  - Konsultacje psychologiczne (poprzedzają każdy rodzaj pomocy psychologicznej – mają na celu zdefiniowanie problemu oraz określenie strategii terapeutycznej),
  - Interwencję w sytuacjach kryzysowych (np. rozstanie z bliską osobą, przeżycie zdrady, śmierć kogoś bliskiego ),
  - Psychoterapię indywidualną krótko- i długoterminową w:
  → leczeniu nerwic, lęków i depresji
  → problemów emocjonalnych i osobowościowych
  → chorobach psychosomatycznych
  → zaburzeniach psychoseksualnych

  Data dodania: 21 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Racibórz – mgr Aleksandra Wojtowicz – Pacholska »

  Konsultacje diagnostyczne
  Podczas spotkań konsultacyjnych następuje poznanie i diagnoza specyfiki zgłaszanego problemu oraz ewentualna kwalifikacja do psychoterapii, omówienie metod i warunków pracy terapeutycznej, zarówno tych ogólnych jak i wynikających z indywidualnych aspektów funkcjonowania osoby.
  Pomoc psychologiczna polega na udzieleniu wsparcia w przeżywanych jako trudne, przekraczające aktualne zasoby radzenia sobie, sytuacjach życiowych. Może także być formą wspomagania w rozwoju osobistym, m. in. poprzez wzmacnianie poczucia własnej wartości, precyzowanie celów życiowych.
  Psychoterapia dzieci, młodzieży i osób dorosłych
  Psychoterapia to z kolei rodzaj leczenia, którego celem jest usuwanie zaburzeń zdrowia psychicznego, objawów i przyczyn choroby, poprzez korektę zaburzeń przeżywania. Podstawową metodą pracy jest dialog terapeutyczny. Podczas psychoterapii dzieci forma dialogu realizowana jest najczęściej poprzez zabawę.
  Zaburzenia, które mogą być leczone poprzez psychoterapię to m. in. : zaburzenia o podłożu nerwicowym, zaburzenia osobowości, różnego rodzaju zaburzenia ujawniające się jako trudności emocjonalne, lęki, problemy z zachowaniem, zaburzenia nastroju, zaburzenia odżywiania.

  Data dodania: 17 01 2019 · szczegóły wpisu »