WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Psychoterapeuta Wrocław - Centrum Libero

Psychoterapeuta Wrocław - Centrum Libero

Wrocław, profesjonalny psychoterapeuta – to niezwykła pomoc w leczeniu nerwicy lękowej czy innych psychologicznych zaburzeń.
W ścisłym zakresie działalności znajduje się leczenie: depresji, nerwicy lękowej, anoreksji.

Doskonale wykształceni specjaliści wyspecjalizowani w takich zakresach jak psychoterapia psychodynamiczna i inne zaburzenia często zdarzające się we współczesnej cywilizacji.
Psychoterapeuta z dużym doświadczeniem i wartościowymi referencjami.

Szeroki zakres usług i indywidualne podejście do każdego pacjenta, do tego dyskrecja i konkurencyjne ceny. Konsultacje i pomoc w podjęciu właściwej decyzji dotyczącej leczenia psychologicznego.

Szczegóły strony www.centrumlibero.pl:

Podlinkuj stronę www.centrumlibero.pl:

Psychoterapeuta Wrocław - Centrum Libero

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie Alkoholizmu »

  Nadmierne spożywanie alkoholu to w Polsce ciągle bardzo istotny problem. Stąd też tak znaczące jest, by angażować pieniądze w walkę z tą chorobą oraz w działania prewencyjne, uwidaczniające szkodliwość spożywania alkoholu. Leczenie alkoholizmu jest wyzwaniem bardzo ciężkim, dlatego powinniśmy skupiać nasze wysiłki głównie na zapobieganiu przypadkom tej choroby. Istotne jest również, by w naszym kraju zmieniła się kultura spożywania alkoholu pomimo, że z roku na rok jest z tym coraz lepiej.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Katowice »

  Zapraszamy do naszego gabinetu znajdującego się w Katowicach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług psychologicznych. Gabinet „Syntonia” konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną oraz diagnostykę psychologiczną. Prowadzimy także psychologa online. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kolektyw Terapeutyczny Psychologgia »

  Kolektyw Terapeutyczny Psychologgia tworzą ludzie, którzy pomogą Ci poradzić sobie z problemami. Jeśli dopadł Cię kryzys, cierpisz na depresję lub nerwicę – Uwierz, to nie koniec świata. Chcesz wygrać z uzależnieniem? Zgłoś się do nas. Potrzebujesz psychologa, psychiatry, terapeuty lub coacha? Dobrze trafiłeś. Tutaj rozwiążą się Twoje problemy. Zajmujemy się również problemami związanymi z zaburzeniami odżywiania oraz innymi, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez profesjonalnej pomocy.
  Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 01 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapeuta Białystok »

  Psychoterapia poznawczo-behawioralna jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia wielu zaburzeń psychicznych, w szczególności depresji i zaburzeń lękowych. Skuteczność terapii CBT w wielu rodzajach depresji jest porównywalna do efektów stosowania środków przeciwdepresyjnych. Psychoterapia poznawczo – behawioralna bazuje na założeniu, że to jak postrzegamy siebie, świat i innych, ma istotny wpływ na nasze samopoczucie, a także powoduje pojawienie się pewnych zachowań. Uczestniczenie w tej terapii pomaga zmienić sposób myślenia oraz konkretne zachowania na bardziej przystosowawcze, dzięki czemu rośnie komfort życia. Skupia się ona na trudnościach dokuczających „tu i teraz”, poszukuje skutecznego rozwiązania problemów wywołujących cierpienie.

  Data dodania: 03 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Doradca Zawodowy Warszawa »

  Jestem psychoterapeutą, absolwentką 4-letniej Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, gdzie na kierunku Psychologia Społeczna zrobiłam specjalizację z Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Doradztwa Zawodowego oraz z Psychoedukacji, prowadzenia warsztatów i szkoleń.

  Data dodania: 05 03 2018 · szczegóły wpisu »