WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Psychoterapeuta Wrocław - Centrum Libero

Psychoterapeuta Wrocław - Centrum Libero

Wrocław, profesjonalny psychoterapeuta – to niezwykła pomoc w leczeniu nerwicy lękowej czy innych psychologicznych zaburzeń.
W ścisłym zakresie działalności znajduje się leczenie: depresji, nerwicy lękowej, anoreksji.

Doskonale wykształceni specjaliści wyspecjalizowani w takich zakresach jak psychoterapia psychodynamiczna i inne zaburzenia często zdarzające się we współczesnej cywilizacji.
Psychoterapeuta z dużym doświadczeniem i wartościowymi referencjami.

Szeroki zakres usług i indywidualne podejście do każdego pacjenta, do tego dyskrecja i konkurencyjne ceny. Konsultacje i pomoc w podjęciu właściwej decyzji dotyczącej leczenia psychologicznego.

Szczegóły strony www.centrumlibero.pl:

Podlinkuj stronę www.centrumlibero.pl:

Psychoterapeuta Wrocław - Centrum Libero

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie Alkoholizmu »

  Nadmierne spożywanie alkoholu to w Polsce ciągle bardzo istotny problem. Stąd też tak znaczące jest, by angażować pieniądze w walkę z tą chorobą oraz w działania prewencyjne, uwidaczniające szkodliwość spożywania alkoholu. Leczenie alkoholizmu jest wyzwaniem bardzo ciężkim, dlatego powinniśmy skupiać nasze wysiłki głównie na zapobieganiu przypadkom tej choroby. Istotne jest również, by w naszym kraju zmieniła się kultura spożywania alkoholu pomimo, że z roku na rok jest z tym coraz lepiej.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków - Centrum Zdrowia »

  Zaufana fundacja oferująca specjalistyczną opiekę psychoterapeuty. Przychodnia pomaga w ubieganiu się o subsydium do psychoterapii dla całych rodzin niezależnie od zróżnicowania zarobków. Nasza przychodnia wyróżnia się fachowością, dzięki naszym lekarzom polepszysz samopoczucie. Psychoterapia jest przeznaczona dla całych rodzin, par, związków małżeńskich w celu uzdrowienia stosunków rodzinnych. Oferujemy także nietradycyjne usługi przez internet –komunikator skype, gadu gadu. Zapraszamy na konsultacje. Jeżeli nie masz prawidłowego kontaktu ze swoim dzieckiem skorzysta ze świadczeń psychoterapeuty i napraw relacje. Gdy twój związek partnerski ma kryzys, życie zawodowe wydaje ci się ważniejsze od prywatnego – skorzystaj z naszej pomocy i odwiedź naszą poradnię.

  Data dodania: 02 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Katowice »

  Zapraszamy do naszego gabinetu znajdującego się w Katowicach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług psychologicznych. Gabinet „Syntonia” konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną oraz diagnostykę psychologiczną. Prowadzimy także psychologa online. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia »

  Jeżeli poszukujesz doświadczonego psychoterapeuty w Gdyni, znajdziesz go w Pracowni Psychologicznej PEBE. W swojej ofercie gabinet psychologiczny posiada szeroki zakres terapii m. in. dla rodziców. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną psycholog poznawczo - behawioralną. W Pracowni Psychologicznej prowadzona jest psychoterapia dla pełnoletnich, która jest niezwykle pomocna przy walce z depresją oraz radzeniu sobie z kłopotami osobistymi. Gabinet Psychologiczny PEBE oferuje także psychoterapię m. in. dla dzieci, która wpływa na podnoszenie samooceny oraz pomaga w akceptacji otoczenia i relacji z innymi ludźmi.

  Data dodania: 07 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gliwice »

  Nazywam się Olga Kwak. Ukończyłam Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Ślaskiego z tytułem magistra psychologii, od 2007 roku pracuję w zawodzie. Moje doświadczenie zawodowe opiera się na wieloletniej pracy w Oddziale Leczenia Uzależnień dla osób cierpiących z powodu zaburzeń psychicznych. Pełniłam tam obowiązki zarówno psychologa jak i terapeuty. Odbyłam staż i pracowałam w Poradni Zdrowia Psychicznego w Szpitalu nr 44 w Gliwicach (dawniej 106 Szpital Wojskowy) Współprowadziłam Punkt Konsultacyjny dla osób uzależnionych oraz członków ich rodzin. Ukończyłam całościowe, czteroletnie studia podyplomowe w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie – kurs ten jest rekomendowany przez Polskie towarzystwo Psychologiczne. Uczestniczyłam także w licznych szkoleniach z zakresu diagnozy klinicznej, psychoterapii ericksonowskiej. Podejmuję pracę z każdym kto zdecyduje się na psychoterapię – bez względu na wyznanie, pochodzenie, kolor skóry bądź orientację. W pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »