WITAJ! MAMY JUŻ 9 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Psycholog Warszawa Bielany

Psycholog Warszawa Bielany

Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna oraz psychoedukacja. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, terapię par i mediacje rodzinne. W swojej ofercie posiadamy również warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia. Pracownia Psychologiczna Nurty jest miejscem świadczącym profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną oraz psychoedukację działającym w Warszawie, w dzielnicy Bielany. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób zmagających się z trudnościami osobistymi, zawodowymi, wychowawczymi lub rodzinnymi, jak i do tych, które chciałyby lepiej poznać siebie, by móc w pełni korzystać z własnych zasobów i czerpać satysfakcję z kontaktu z drugim człowiekiem. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży i dzieci oraz terapię par i rodzin. W swojej ofercie posiadamy również coaching, warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia biznesowe. Naszą ideą jest dopasowanie formy pomocy do indywidualnych potrzeb zgłaszających się do nas osób.

Szczegóły strony pracownia-nurty.pl:

Podlinkuj stronę pracownia-nurty.pl:

Psycholog Warszawa Bielany

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pomoc psychologiczna - Intra Warszawa »

  Ośrodek pomocy psychologicznej, w którym pracują specjaliści w dziedzinie psychologii. Znajdziecie Państwo tutaj specjalistów, którzy pomogą w leczeniu zaburzeń odżywiania, pomogą rozpoznać uzależnienie u dzieci, a także wspomogą w pierwszym szoku po urazie psychicznym. Każda osoba poszukująca pomocy ze względu na swoje złe samopoczucie może znaleźć u nas ulgę i pomoc. Nasi specjaliści piszą program pomocy oraz oferują swoje wsparcie w godzinach pracy naszego ośrodka pomocy psychologicznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 07 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • psychiatra inowrocław »

  Konsensus - Psychoterapia i Rozwój. Osoba, która pragnie lepiej poznać i zrozumieć funkcjonowanie swoje własne lub najbliższych (partnera, dziecka) udaje się często, by skonsultować swoje wątpliwości i niepokoje z psychologiem. Diagnoza psychologiczna opiera się głównie na wnikliwej rozmowie, szczegółowym wywiadzie, obserwacji, a czasem również na badaniu testowym obszarów funkcjonowania człowieka, które stanowią kontekst dla zgłaszanych problemów (diagnoza inteligencji, rozwoju psychomotorycznego, osobowości). W przypadku testów punktem odniesienia do oceny stanu psychicznego są wystandaryzowane normy dla danej grupy wiekowej osoby badanej. W przypadku trudności i kryzysów związanych z momentem w cyklu życia człowieka lub rodziny odniesienie stanowi wiedza na temat prawidłowości rozwojowych.

  Data dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kolektyw Terapeutyczny Psychologgia »

  Kolektyw Terapeutyczny Psychologgia tworzą ludzie, którzy pomogą Ci poradzić sobie z problemami. Jeśli dopadł Cię kryzys, cierpisz na depresję lub nerwicę – Uwierz, to nie koniec świata. Chcesz wygrać z uzależnieniem? Zgłoś się do nas. Potrzebujesz psychologa, psychiatry, terapeuty lub coacha? Dobrze trafiłeś. Tutaj rozwiążą się Twoje problemy. Zajmujemy się również problemami związanymi z zaburzeniami odżywiania oraz innymi, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez profesjonalnej pomocy.
  Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 01 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapeuta Białystok »

  Psychoterapia poznawczo-behawioralna jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia wielu zaburzeń psychicznych, w szczególności depresji i zaburzeń lękowych. Skuteczność terapii CBT w wielu rodzajach depresji jest porównywalna do efektów stosowania środków przeciwdepresyjnych. Psychoterapia poznawczo – behawioralna bazuje na założeniu, że to jak postrzegamy siebie, świat i innych, ma istotny wpływ na nasze samopoczucie, a także powoduje pojawienie się pewnych zachowań. Uczestniczenie w tej terapii pomaga zmienić sposób myślenia oraz konkretne zachowania na bardziej przystosowawcze, dzięki czemu rośnie komfort życia. Skupia się ona na trudnościach dokuczających „tu i teraz”, poszukuje skutecznego rozwiązania problemów wywołujących cierpienie.

  Data dodania: 03 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Katowice Olga Przybyłek »

  W poradni dr Olgi Przybyłek w Katowicach służy pomocą i kompleksowym wsparciem w czasie fizycznego bądź psychicznego rozwoju dzieci i oczywiście młodzieży. Co więcej, jeśli u podopiecznego pojawi się problem powiązany z jego codziennym wychowaniem albo kształceniem, w takim przypadku poradnia psychologiczna jest miejscem, aby tego typu problem wyjaśnić. Oprócz terapii psychologicznych i pedagogicznych niesamowicie często w poradniach takich świadczone są równocześnie terapie logopedyczne, które przede wszystkim adresowane są do pacjentów cierpiących na różnego rodzaju zaburzenia rozwoju. Gabinet działający w zakresie psychologii to jednak nie jedynie pomoc podczas problemów rozwojowych, ale także specjalistyczne wparcie opiekunów. Jeśli na przykład dziecko przejawia wyjątkowe zdolności, w takim przypadku warto porozmawiać z psychologiem, by móc opracować dalsze kroki rozwoju podopiecznego.

  Psychoterapia Katowice - Gabinet Psychoterapii Przystań - Leczenie depresji, stanów lękowych | Katowice Centrum - ul. Barbary 14/8

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »