WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Psycholog Warszawa Bielany

Psycholog Warszawa Bielany

Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna oraz psychoedukacja. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, terapię par i mediacje rodzinne. W swojej ofercie posiadamy również warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia. Pracownia Psychologiczna Nurty jest miejscem świadczącym profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną oraz psychoedukację działającym w Warszawie, w dzielnicy Bielany. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób zmagających się z trudnościami osobistymi, zawodowymi, wychowawczymi lub rodzinnymi, jak i do tych, które chciałyby lepiej poznać siebie, by móc w pełni korzystać z własnych zasobów i czerpać satysfakcję z kontaktu z drugim człowiekiem. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży i dzieci oraz terapię par i rodzin. W swojej ofercie posiadamy również coaching, warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia biznesowe. Naszą ideą jest dopasowanie formy pomocy do indywidualnych potrzeb zgłaszających się do nas osób.

Szczegóły strony pracownia-nurty.pl:

Podlinkuj stronę pracownia-nurty.pl:

Psycholog Warszawa Bielany

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Warszawa, psychoterapia Warszawa »

  Gabinet psychologiczny Warszawa, Mokotów. Coraz trudniej jest nam odnaleźć się w otaczającym świecie. Najprostsze problemy przytłaczają nas, nie potrafimy nad sobą panować, nie czujemy się zrozumiani, spełnieni i szczęśliwi. Sami nie wiemy dlaczego.Nasz gabinet psychologiczny jest miejscem, w którym każdy otrzyma pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną odpowiednią do indywidualnej sytuacji. Wierzymy, że poczujecie się Państwo u nas wyjątkowo, a dzięki wspólnej pracy pokonamy trudności. Proponujemy poradę i pomoc psychologiczną, psychoterapię. Zapraszamy na terapię indywidualną, rodzinną, terapię małżeństw i par oraz mediacje rodzinne.Naszą ofertę pomocy psychologicznej kierujemy do osób przeżywających trudności w obszarach: zaburzenia nastroju i depresja (poczucie osamotnienia, smutku, przygnębienia, poczucie utraty sensu życia, brak motywacji do działania itp.), zaburzenia lękowe, nerwice, niska samoocena, problemy emocjonalne i decyzyjne (stres życia codziennego, kryzysy emocjonalne i zawodowe), Dorosłe Dzieci Alkoholików (DDA), partnerzy przeżywający trudności w związku, sytuacje kryzysu (rozpad związku, smutek i żałoba po stracie, ciężka choroba własna lub kogoś bliskiego).

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Alkoholizmu »

  Nadmierne spożywanie alkoholu to w Polsce ciągle bardzo istotny problem. Stąd też tak znaczące jest, by angażować pieniądze w walkę z tą chorobą oraz w działania prewencyjne, uwidaczniające szkodliwość spożywania alkoholu. Leczenie alkoholizmu jest wyzwaniem bardzo ciężkim, dlatego powinniśmy skupiać nasze wysiłki głównie na zapobieganiu przypadkom tej choroby. Istotne jest również, by w naszym kraju zmieniła się kultura spożywania alkoholu pomimo, że z roku na rok jest z tym coraz lepiej.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Warszawskigabinet.pl »

  Reklamowana psychoterapia Warszawa może zrobić wyjątkowe rzeczy, stąd powinno się wyselekcjonować taką, jaka jest zweryfikowana i polecana. Z utrapieniami pożądane byłoby udać się do specjalisty, skutkiem tego dobry psycholog Warszawa jest wielce przydatny. Napięcie dotyka dowolnego z nas, dobry psychoterapeuta Warszawa wspomoże poradzić sobie z problemami. Psycholog Warszawa to persona, która jest w stanie wesprzeć w najbardziej zagmatwanych pozycjach i poprawić formę bytowania. W sytuacjach zażyłych które dotyczą panów i pań seksuolog Warszawa doradzi co sprawić aby obcowanie seksualne dawało do licha i trochę uciechy. Wynajdujesz terapii dla siebie lub Twojego bliskiego, terapia DDA Warszawa jest niezwykle działająca i aż do tego ogromnie efektywnie oddziałuje na klientów. Terapia par Warszawa zapewnia powrót do zwyczajności, intensyfikuje uciechę z życia i zezwala wykreślić uczucia, które wywołują iż człowiek jest smutny. Warszawski Gabinet Psychologiczny to zgrupowanie najlepszych specjalistów w Polsce z obfitym doświadczeniem i wspaniałym podejściem do klienta. Dziewczyny na co dzień nęka niskie poczucie własnej wartości terapia Warszawa, na szczęście są wybiegi aby dać wiarę swojej osobie.

  Data dodania: 26 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków - Centrum Zdrowia »

  Zaufana fundacja oferująca specjalistyczną opiekę psychoterapeuty. Przychodnia pomaga w ubieganiu się o subsydium do psychoterapii dla całych rodzin niezależnie od zróżnicowania zarobków. Nasza przychodnia wyróżnia się fachowością, dzięki naszym lekarzom polepszysz samopoczucie. Psychoterapia jest przeznaczona dla całych rodzin, par, związków małżeńskich w celu uzdrowienia stosunków rodzinnych. Oferujemy także nietradycyjne usługi przez internet –komunikator skype, gadu gadu. Zapraszamy na konsultacje. Jeżeli nie masz prawidłowego kontaktu ze swoim dzieckiem skorzysta ze świadczeń psychoterapeuty i napraw relacje. Gdy twój związek partnerski ma kryzys, życie zawodowe wydaje ci się ważniejsze od prywatnego – skorzystaj z naszej pomocy i odwiedź naszą poradnię.

  Data dodania: 02 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna - Intra Warszawa »

  Ośrodek pomocy psychologicznej, w którym pracują specjaliści w dziedzinie psychologii. Znajdziecie Państwo tutaj specjalistów, którzy pomogą w leczeniu zaburzeń odżywiania, pomogą rozpoznać uzależnienie u dzieci, a także wspomogą w pierwszym szoku po urazie psychicznym. Każda osoba poszukująca pomocy ze względu na swoje złe samopoczucie może znaleźć u nas ulgę i pomoc. Nasi specjaliści piszą program pomocy oraz oferują swoje wsparcie w godzinach pracy naszego ośrodka pomocy psychologicznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 07 08 2015 · szczegóły wpisu »