WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Psycholog Warszawa Bielany

Psycholog Warszawa Bielany

Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna oraz psychoedukacja. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, terapię par i mediacje rodzinne. W swojej ofercie posiadamy również warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia. Pracownia Psychologiczna Nurty jest miejscem świadczącym profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną oraz psychoedukację działającym w Warszawie, w dzielnicy Bielany. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób zmagających się z trudnościami osobistymi, zawodowymi, wychowawczymi lub rodzinnymi, jak i do tych, które chciałyby lepiej poznać siebie, by móc w pełni korzystać z własnych zasobów i czerpać satysfakcję z kontaktu z drugim człowiekiem. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży i dzieci oraz terapię par i rodzin. W swojej ofercie posiadamy również coaching, warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia biznesowe. Naszą ideą jest dopasowanie formy pomocy do indywidualnych potrzeb zgłaszających się do nas osób.

Szczegóły strony pracownia-nurty.pl:

Podlinkuj stronę pracownia-nurty.pl:

Psycholog Warszawa Bielany

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dobry psycholog w Krakowie - Magdalena Pikulska »

  Gabinet psychologiczny w Krakowie prowadzony przez Magdalenę Pikulską, która zajmuje się terapią młodzieży i dorosłych z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi oraz psychosomatycznymi. Konsultuje i prowadzi psychoterapię pacjentów zmagających się z niepłodnością. W swojej pracy odnosi się do związku między psychiką a ciałem, aby zdiagnozować stany psychiczne, które mogą utrudniać skuteczne leczenie niepłodności. Ważnym obszarem jej pracy jest terapia zaburzeń seksualnych, zwłaszcza problemów związanych ze spadkiem lub utratą potrzeb seksualnych. Zajmuje się także leczeniem nerwic, leczeniem depresji oraz psychoterapią małżeńską.
  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z dobrym psychologiem z Krakowa. Gabinet znajduje się w centrum Krakowa niedaleko Wawelu.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Alkoholizmu »

  Nadmierne spożywanie alkoholu to w Polsce ciągle bardzo istotny problem. Stąd też tak znaczące jest, by angażować pieniądze w walkę z tą chorobą oraz w działania prewencyjne, uwidaczniające szkodliwość spożywania alkoholu. Leczenie alkoholizmu jest wyzwaniem bardzo ciężkim, dlatego powinniśmy skupiać nasze wysiłki głównie na zapobieganiu przypadkom tej choroby. Istotne jest również, by w naszym kraju zmieniła się kultura spożywania alkoholu pomimo, że z roku na rok jest z tym coraz lepiej.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków - Centrum Zdrowia »

  Zaufana fundacja oferująca specjalistyczną opiekę psychoterapeuty. Przychodnia pomaga w ubieganiu się o subsydium do psychoterapii dla całych rodzin niezależnie od zróżnicowania zarobków. Nasza przychodnia wyróżnia się fachowością, dzięki naszym lekarzom polepszysz samopoczucie. Psychoterapia jest przeznaczona dla całych rodzin, par, związków małżeńskich w celu uzdrowienia stosunków rodzinnych. Oferujemy także nietradycyjne usługi przez internet –komunikator skype, gadu gadu. Zapraszamy na konsultacje. Jeżeli nie masz prawidłowego kontaktu ze swoim dzieckiem skorzysta ze świadczeń psychoterapeuty i napraw relacje. Gdy twój związek partnerski ma kryzys, życie zawodowe wydaje ci się ważniejsze od prywatnego – skorzystaj z naszej pomocy i odwiedź naszą poradnię.

  Data dodania: 02 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Katowice »

  Zapraszamy do naszego gabinetu znajdującego się w Katowicach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług psychologicznych. Gabinet „Syntonia” konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną oraz diagnostykę psychologiczną. Prowadzimy także psychologa online. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Doradca Zawodowy Warszawa »

  Jestem psychoterapeutą, absolwentką 4-letniej Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, gdzie na kierunku Psychologia Społeczna zrobiłam specjalizację z Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Doradztwa Zawodowego oraz z Psychoedukacji, prowadzenia warsztatów i szkoleń.

  Data dodania: 05 03 2018 · szczegóły wpisu »