WITAJ! MAMY JUŻ 9 LAT ! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ BEZPŁATNE!

Zdrowie i uroda Kategoria: Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Gabinet kosmetyczny Warszawa Wola »

  Lumio Skin to gabinet kosmetyczny, który oferuje zabiegi w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała, w oparciu o kosmetyki marki YONELLE z technologią NANODYSKÓW. Oprócz wielofazowych zabiegów o wysokiej jakości i skuteczności, Klienci naszego salonu mają do dyspozycji szeroki zakres zabiegów na nowoczesnych urządzeniach. Zastanawiasz się jaki zabieg będzie odpowiedni do pielęgnacji Twojej skóry? Lumio Skin zaprasza na bezpłatną konsultację z kosmetologiem, który stworzy dla Ciebie indywidualny plan zabiegowy. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w naszym gabinecie był czasem głębokiego relaksu oraz ukojenia.

  Data dodania: 19 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Namysłowscy Implantologia, Ortodoncja Katowice »

  Namysłowscy to gabinet stomatologiczny. O zęby naszych klientów troszczymy się już od prawie dwudziestu lat. Głównym celem naszej działalności jest ortodoncja i implantologia. Wykorzystujemy sprzęt medyczny najwyższej jakości. Pacjentów przyjmujemy na fotelach znanych i sprawdzonych firm. Stawiamy na profesjonalizm i zadowolenie pacjenta. W trosce o zadowolenie pacjentów zatrudniamy wykształcony i doświadczony personel. Za zabiegi zapłacisz kartą. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 15 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tantus - Tabletkowanie, Kapsułkowanie, Blistrowanie, Produkcja kontraktowa suplementów diety »

  Firma Tantus to kontraktowa produkcja suplementów diety. Zajmuje się głównie kapsułkowaniem oraz produkcją tabletek. Oprócz tego do usług Tantus prowadzi działania z zakresu blistrowania, pakowania produktów do buteleczek oraz kartoników. Oferuje również doradztwo zarówno z ulepszania receptur jak i prawne.

  Data dodania: 26 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dawstwo szpiku »

  Szpik kostny to jeden z najważniejszych narządów w organizmie człowieka. Odpowiada za prawidłową produkcję krwi oraz przeciwciał do ochrony przed chorobami. Szpik kostny jest głównym narządem krwiotwórczym człowieka i jednocześnie jedyną tkanką krwiotwórczą u dorosłego człowieka. Dochodzi w nim do produkcji oraz dojrzewania komórek krwi. W medycznych definicjach podawany jest jako centralny narząd limfatyczny, w którym powstają limfocyty B. Limfocyty te przechodzą do krwi, gdzie u dorosłego człowieka stanowią średnio od 11 do 16% wszystkich limfocytów. Limfocyty B biorą udział w odpowiedzi immunologicznej, reakcji obronnej organizmu przed patogenami. W tej reakcji pobudzone limfocyty B przekształcają się w węzłach chłonnych w komórki plazmatyczne. Te wracają ponownie do szpiku i produkują przeciwciała. Te zaś biorą udział w zwalczaniu patogenów lub obcych cząsteczek, jak na przykład wirusy czy bakterie. Ten mechanizm sprawia, że większość przeciwciał obecnych we krwi jest syntetyzowanych w szpiku kostnym

  Data dodania: 25 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Optyk Kuska - Oprawy okularowe, optyk Zabrze »

  Optyka okularowa Stanisław Kuśka trudni się sprzedażą opraw okularowych, soczewek kontaktowych i szkieł korekcyjnych. W każdym z trzech naszych salonów dostępny jest również gabinet okulistyczny w którym można zasięgnąć profesjonalnej rady wykwalifikowanych okulistów, którzy wykonują szereg badań. Między innymi, badanie dna oka, pomiar ciśnienia śródgałkowego czy badanie na lampie szczelinowej. Poza tym leczymy choroby takie jak zaćma czy jaskra. Nasze salony są przyjazne dla dzieci dzięki czemu staramy się zmniejszyć stres najmłodszych związany z koniecznością wyboru okularów, czy z wykonywaniem badań.

  Data dodania: 25 01 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: