WITAJ! MAMY JUŻ 8 LAT ! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ BEZPŁATNE!

Zdrowie i uroda Kategoria: Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • masaż Kraków »

  GML – Gabinety Masażu Leczniczego to ciche i spokojne miejsce w centrum Krakowa stworzone jest specjalnie dla ludzi zapracowanych i zabieganych. Specjalizujemy się w masażach leczniczych osób prowadzących siedzący tryb życia, wymagających rehabilitacji czy narażonych na długotrwały stres. Profesjonalne podejście, wieloletnie doświadczenie i usługi na najwyższym poziomie zagwarantują Państwu pełną satysfakcję z wizyty w naszym gabinecie. Korzystając z usług naszych masażystów mają Państwo gwarancję, że są to wyłącznie specjaliści, pracujący w publicznych zakładach opieki zdrowotnej, co określa Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 lipca 2011 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami poz. 130

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia plastyczna - Dr Kubasik - Poznań »

  Liposukcja bardzo często jest wybierana w czasie kiedy borykamy się z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej, a kolejna dieta nie przynosi rezultatów. Największą skuteczność w odsysaniu tłuszczu można zauważyć przy osobach, które nie czerpią z powodu nadwagi, a z powodu nieestetycznej tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała. W przypadku osób, które borykają się z otyłością, zabieg może mieć niewielki skutek, ponieważ efekt jest uzależniony od stanu zdrowia, budowy ciała oraz wyjściowej masy ciała. Jako specjalista zachęcam do umówienia się na spotkanie w celu indywidualnej konsultacji. W zawodzie pracuję od wielu lat i mogę zagwarantować profesjonalne i rzetelne podejście do każdego pacjenta. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą dotyczącą odsysania tłuszczu w Poznaniu, gdzie zlokalizowany jest mój gabinet medycyny estetycznej.

  Data dodania: 15 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Katowice Olga Przybyłek »

  W poradni dr Olgi Przybyłek w Katowicach służy pomocą i kompleksowym wsparciem w czasie fizycznego bądź psychicznego rozwoju dzieci i oczywiście młodzieży. Co więcej, jeśli u podopiecznego pojawi się problem powiązany z jego codziennym wychowaniem albo kształceniem, w takim przypadku poradnia psychologiczna jest miejscem, aby tego typu problem wyjaśnić. Oprócz terapii psychologicznych i pedagogicznych niesamowicie często w poradniach takich świadczone są równocześnie terapie logopedyczne, które przede wszystkim adresowane są do pacjentów cierpiących na różnego rodzaju zaburzenia rozwoju. Gabinet działający w zakresie psychologii to jednak nie jedynie pomoc podczas problemów rozwojowych, ale także specjalistyczne wparcie opiekunów. Jeśli na przykład dziecko przejawia wyjątkowe zdolności, w takim przypadku warto porozmawiać z psychologiem, by móc opracować dalsze kroki rozwoju podopiecznego.

  Psychoterapia Katowice - Gabinet Psychoterapii Przystań - Leczenie depresji, stanów lękowych | Katowice Centrum - ul. Barbary 14/8

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • capteka »

  Apteka Internetowa Capteka. pl posiada bogatą ofertę leków bez recepty, suplementów diety, sprzętu medycznego, produktów zielarskich, a także kosmetyków naturalnych. Leki bez recepty, to preparaty umożliwiające samodzielne zwalczanie wielu powszechnych dolegliwości takich jak ból, katar, kaszel, przeziębienie czy gorączka. Stałym elementem naszej internetowej oferty są także produkty tworzone z myślą o pielęgnacji najmłodszych i dzieci oraz akcesoria i kosmetyki dla mam i kobiet w ciąży. Oferujemy również szeroki wybór witamin i minerałów dla sportowców i osób aktywnych fizycznie

  Data dodania: 31 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Trener Personalny Katowice Śląsk »

  Trener Personalny Katowice Bartosz Lelonek.

  Czas na zmiany! Zawalcz teraz o lepszy wygląd i świetne samopoczucie! Zaplanuję dla Ciebie mega skuteczną strategię walki ze zbędnymi kilogramami! Przystępna i dopasowana do Ciebie dieta oraz program ćwiczeń jakie otrzymasz ode mnie pozwolą Ci czuć się lepiej.

  Trener personalny Katowice serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty treningów personalnych - zarówno w głównych siłowniach Katowic jak również w plenerze czy u was w domu!

  Pasja, zadowoleni Klienci, pozytywne opinie oraz przeogromna dawka motywacji - oto czego możesz się spodziewać będąc pod moją opieką.

  Nie czekaj! Zacznij dobrze wyglądać i dobrze czuć się w swoim ciele!

  Trener Personalny Katowice - nie czekaj, zacznij żyć aktywnie i rozwijać swoją tężyznę fizyczną ze mną!

  Data dodania: 12 10 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: