WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Plotery laserowe CNC i lasery diodowe

Plotery laserowe CNC i lasery diodowe

strona opisuję amatorskie maszyny CNC ze sterowaniem numerycznym.
Produkujemy lasery diodowe i plotery laserowe dla małych i średnich firm, jak i osób prywatnych.
Plotery naszej produkcji można wykorzystywać do grawerowania na najrozmajtrzych materiałach, jak i
do cięcia różnych materiałów. Grawerowanie laserowe, wycinanie na folii samoprzylepnej, wypalanie
rysunków, obrazków i fotografii na drewnie, sklejce, skórze, plastykach. Grawerowanie szyld na plastyku
i metalu, produkcja płytek drukowanych. Również cięcie sklejki, drewna, skóry, tektury, tworzyw
sztucznych itp.
Do wypalania wykorzystuje się promień laserowy generowany przez mocne diody laserowe.
Również produkujemy lasery na podstawie diod laserowech, grawerujące i tniące.

Szczegóły strony cncmasz.pl:

Podlinkuj stronę cncmasz.pl:

Plotery laserowe CNC i lasery diodowe

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy i Szkolenia »

  Kursy i Szkolenia techniczne i biznesowe z zakresu współczesnej telekomunikacji, technik informacyjnych, informatyki, negocjacji, metod arbitrażu, mediacji, strategii gier rynkowych, regulacji komunikacji elektronicznej, prawa telekomunikacyjnego, poczty, pozyskiwania środków i promocji projektów unijnych.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Będzin »

  Serdecznie zapraszamy do naszego miejskiego serwisu Ogłoszenia Będzin. W serwisie znajdziesz wiele działów podzielonych na podkategorie to klucz do skutecznych ogłoszeń. Dodanie ogłoszenia we właściwym miejscu to pewność, dotarcia do właściwego adresata, co za tym idzie jego skuteczność lub natychmiastowe odnalezienie interesującej nas oferty. Ważną kwestią jest też przemyślane zrobienie opisu, najlepiej niezbyt długiego ale zawierającego dokładne cechy oferowanego towaru lub usługi. Aby dobrze zobrazować przedmiot warto też zamieścić jego dobre technicznie fotografie. Wpisanie tych wszystkich elementów nie jest trudne wystarczy wstawić wszystko zgodnie z sugestiami formularza. Nasz serwis jest zupełnie darmowy i może z niego korzystać osoba prywatna lub firma. Aby opublikować ogłoszenie nie trzeba się logować do systemu ani też podawać danych personalnych, wystarczy kontakt telefoniczny lub inny.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Dąbrowa Górnicza »

  Firma Elektro Systems zapewnia swoim klientom kompleksowe rozwiązania tam, gdzie ważne jest bezpieczeństwo oraz komfort. Nadrzędnym celem zatrudnionych osób jest troska o szczegóły i solidność produkcji z długą gwarancją najwyższej jakości. W zakresie usług firmy realizowane są m. in. : instalacje elektryczne, instalacje SAT-TV oraz instalacje domofonowe. Zlecenia zapewniane są na obszarze całego Śląska.

  Data dodania: 12 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wypróbuj nasz symulator zderzeń w czasie Safety Day »

  Wszystkie nasze działania mają na uwadze zapewnić bezpieczeństwo na drogach. Nasz symulator dachowania coraz częściej wykorzystuje Policja, by uświadomić kierującym jak ważne jest nie tylko używanie pasów, ale zapięcie ich prawidłowo. Możemy to sprawdzić wykorzystując nasz symulator dachowania, dzięki niemu w bezpiecznych warunkach poczujemy różnicę i już nigdy nie zapomnimy o pasach bezpieczeństwa. Nasza szeroka oferta symulatorów daje możliwość zorganizowania różnego rodzaju eventów safety day pod wspólnym hasłem: bezpieczni na drodze. W ramach miasteczka ruchu drogowego już od najmłodszych dzieci w formie zabawy uczymy właściwego zachowania na ulicy. Dokładamy starań, by Sympro urządzenia były jak najbardziej ciekawe, dlatego wyszukujemy nowinki technologiczne takie jak m. in. : torqway. Dzięki temu każdy event bezpieczni na drodze zorganizowany przez nas gromadzi tłumy. Dużą frekwencją cieszy się symulator jazdy. Wynajem tej atrakcji jest zamawiany z wielkim wyprzedzeniem.

  Data dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • prawo jazdy, nauka jazdy »

  Robiąc prawo jazdy musisz wybrać dobry ośrodek aby twoje pieniądze nie były wyrzucone w błoto. Przeczytaj informacje i opinie zarówno o ośrodku jaki i o instruktorach a unikniesz niezadowolenia z przebiegu kursu jak i wielokrotnego powtarzania egzaminu.

  Data dodania: 18 11 2016 · szczegóły wpisu »