WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Automonitoring GPS

Automonitoring GPS

Firma GPS Lokalizator proponuje monitoring GPS samochodów i innych pojazdów. Monitoring GPS samochodów umożliwia w zwykłysposób monitorować pojazdy,  kontrolować czas pracy  oraz dodatkowo przejechane kilometry. Dzięki monitoringowi GPS zmniejszysz koszty użytkowania samochodów w spółce, a dodatkowo poprawisz użyteczność pracowników. Sparwdź monitoring GPS ofetowany poprzez GPS Lokalizator!

Szczegóły strony gpslokalizator.pl:

Podlinkuj stronę gpslokalizator.pl:

Automonitoring GPS

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pomoc drogowa Legnica 24h 0600812813 Phu Jan Wengrzyn »

  Firma PHU Jan Wengrzyn oferuje usługi całodobowej pomocy drogowej i holowania samochodów osobowych,busów,dostawczych, ciężarowych, ciągników siodłowych i rolniczych, naczep,przyczep,autobusów i innych ciężkich pojazdów.
  Pojazdy przewozimy wyłącznie ubezpieczonym, przeznaczonym do tego typu usług sprzętem.
  Do Państwa dyspozycji jest 8 holowników !!!
  Dla samochodów ciężarowych,autobusów,ciagników,naczep i przyczep
  ● VOLVO FM 8x4, ze specjalnym ramieniem z hydraulicznie regulowanym wysięgnikiem,3 wciągarkami
  ● VOLVO FH 16 6x4,z hydraulicznie wysuwanym wysięgnikiem,2 wciągarkami,oraz pompą i zbiornikiem do przepompowywania paliwa
  ● KRAZ 251 6x6 na kołach balonowych,do wyciągania, holowania w trudnych warunkach
  ● SCANIA 4x2 wraz z hydraulicznym wysięgiem
  ● oraz dodatkowy sprzęt, w postaci 15 zestawów niskopodwoziowych(ciagnik+naczepa) do przewozów ponadgabarytowych o ładowności do 50t i wysokości naczepy już od 30 cm, zapewniający kompleksową obsługę każdego zdarzenia.
  Dla samochodów osobowych,motocykli,dostawczych i busów
  ● MAN 9.150, z uchylną platformą hydrauliczną (ład. 2,35t) oraz żurawiem o udźwigu 3,8t z tzw.”okularem” hydraulicznym
  ● MAN 10.153, z uchylną platformą hydrauliczną (ład. 5,6t) oraz podwójną kabiną do przewozu 5 osób z tzw.”okularem” hydraulicznym
  ● VOLVO FL6,z uchylną platformą hydrauliczną (ład. 2,5t) z tzw.”okularem”hydraulicznym
  ● VOLKSWAGEN T4 ze stałą platformą (ład 1,5t) oraz podwójną kabiną do przewozu 5 osób.
  Ponadto oferujemy całodobowy mobilny serwis opon Tir i drobnych napraw na drodze.
  http://www.wengrzyn.com/transport.php,http://www.wengrzyn.com/maszyny.php,http://www.wengrzyn.com/naczepy.php

  Data dodania: 18 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • regeneracja wałów napędowych »

  Dokonujemy napraw wałów przy użyciu specjalistycznego przyrządu w oparciu o przetestowane komponenty czołowych Ogólnoświatowych producentów. Dzięki dużej skali działania dysponujemy obfitym wyborem części wymiennych i wszelkie typowe podpora wału naprawiamy od ręki. Zajmujemy się także bardzo specjalistycznymi i rzadkimi wałami. Posiadamy dostęp do nietypowych części, z jakich niemało znajduje się w naszych składach. Standardowo poprawiamy wały o zakresie momentu obrotowego od 200 Nm do 35000 Nm i wadze do 500 kg. Na zlecenie reperujemy również wały większych kalibrów. Wszelkie usprawniane przez nas wały są potem wyważane dynamicznie dla zapewnienia jakości pracy oraz większej solidności.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwalifikacja wstępna Kęty »

  Kwalifikacja wstępna jest obowiązkowym szkoleniem dla kierowców zawodowych. Szkolenie okresowe jest ważne pięć lat. Kwalifikacja wstępna przyspieszona umożliwia błyskawiczną realizację szkolenia i jest uzależniona od wieku kursanta na dane kategorie. Szkolenia okresowe prowadzone są przez firmę Drivemat codziennie. Kwalifikacja wstępna Oświęcim realizowana jest w postaci zajęć teoretycznych i praktycznych. Kwalifikacja wstępna Brzeszcze dotyczy przewozu osób lub przewozu rzeczy. Kwalifikacja wstępna Kęty może być prowadzona metodą learningu. Nowoczesna metoda wykorzystująca technikę komputerową sprawia że kwalifikacja wstępna Wadowice jest bardziej dostępna i komfortowa w nauce. Kwalifikacja wstępna Andrychów umożliwia rozpoczęcie szkolenia praktycznie od razu. Kursanci mogą niezależnie od siebie przyswajać materiał szkolenia kwalifikacja wstępna Tychy. Kwalifikacja wstępna Chrzanów składa się z kilku modułów szkoleniowych. Każdy moduł kończy się testem próbnym dzięki czemu kwalifikacja wstępna Chełmek umożliwia ocenę przyswojonej wiedzy. Kwalifikacja wstępna Bieruń jest prowadzona tradycyjną metodą szkolenia. Wykład, i ćwiczenia praktyczne sprawiają że kwalifikacja wstępna Zator jest ciekawsza dla słuchaczy. Kwalifikacja wstępna Pszczyna to m. in. zajęcia w ruchu drogowym oraz na płycie poślizgowej. Szkolenie okresowe Oświęcim poprzedzone będzie badaniem psychologicznym i lekarskim. Szkolenie okresowe Brzeszcze to kurs obejmujący część teoretyczną. Szkolenie okresowe Kęty nie kończy się egzaminem państwowym. Szkolenie okresowe Wadowice podzielone jest na moduły tematyczny. Szkolenie okresowe Andrychów dotyczy przewozu towarów i przewozu osób. Każdy kierowca ciężarówki musi ukończyć szkolenie okresowe Tychy najpóźniej co pięć lat. Taka sama zasada dotyczy kierowcy autobusu który w tym samym terminie musi zrealizować szkolenie okresowe Chrzanów. Szkolenie okresowe Chełmek to zajęcia w formie wykładu oraz pogadanki.

  Data dodania: 27 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Szczecin, Wypożyczalnia samochodów Szczecin, Autoholowanie, Kazauto.pl »

  Kazauto. pl - oferuje kompleksową obsługę z zakresu pomocy drogowej na drodze. W naszej ofercie znajduje się autoholowanie oraz profesjonalna obsługa naszych lawet. Co więcej Kazauto to także wypożyczalnia samochodów, która oferuje wynajem aut w każdej klasie, począwszy od niższych klas do tych luksusowych. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1998 roku. Przez wiele lat swoje usługi świadczyliśmy jako Wypożyczalnia samochodów KAZ i Centrum Pomocy Powypadkowej, obsługując głównie większą cześć Polski. W zakresie pomocy drogowej jesteśmy kontraktorem największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Klienci naszej wypożyczalni oraz lawet mogą być pewni profesjonalnej oraz szybkiej obsługi!

  Dodatkowo oferujemy specjalne zniżki dla wynajmu auta powyżej 30 dni! Czym dłużej wynajmujesz tym mniej płacisz!

  Data dodania: 04 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tyczyńscy - Pomoc Drogowa Gdańsk, Wypożyczalnia Aut »

  Nowoczesna firma zajmująca się wynajmem aut osobowych w szerokiej gamie klas oraz możliwości wyposażenia. Działa na rynku trójmiejskim od 2009 roku, oferując krótko, średnio i długoterminowy wynajem aut, bezpłatny wynajem pojazdów zastępczych z OC sprawcy oraz pomoc drogową. Stan techniczny samochodów jest stale monitorowany, dzięki czemu klienci mogą liczyć na bezpieczeństwo i komfort podczas podróży.
  Firma dostarcza pojazdy zgodne z oczekiwaniami klienta, w możliwie najkrótszym czasie. Oferuje błyskawiczną pomoc drogową oraz lawetę dla osób, które oczekują szybkiego działania. Usługi są dostępne 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku!

  Data dodania: 21 03 2018 · szczegóły wpisu »