WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Technika Kategoria: Technika

Technika - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Symulator zderzeń świetną edykacyjną rozrywką na event »

  Symulator zderzenia to jedna z najlepszych edukacyjnych atrakcji na Wasz festyn. Wszyscy korzystający z symulatora zderzenia nabierają respektu do szybkiej jazdy i utwierdzają się w przekonaniu, że warto zapinać pasy. Wynajem i szkolenie z użyciem symulatora zderzenia będzie w stanie trwale zwiększyć bezpieczeństwo przeszkolonych uczestników. Instruktor za pomocą symulatora zderzenia zwraca uwagę na wiele zaniedbywanych problemów podczas codziennej jazdy samochodem. Posiadamy jedyny symulator zderzenia w Polsce z regulowaną szybkością zderzenia. Symulator zderzenia jest zalecany dla wszystkich zdrowych osób niezależnie od wieku. Już dzisiaj Ty możesz wynająć najlepszy symulator zderzenia z doświadczoną obsługą.

  Data dodania: 02 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka - Pneumat System »

  Pneumat System jest producentem siłowników pneumatycznych oraz sprężyn gazowych, który w swojej ofercie posiada najwyższej jakości produkty. Nasz zespół oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie automatyki przemysłowej. Dodatkowo jesteśmy dystrybutorem zaworów pneumatycznych, łączników przewodów, armatury gwintowanej, złączy oraz szybkozłączy, amortyzatorów przemysłowych, manometrów, kompresorów, osuszaczy powietrza, instalacji i narzędzi pneumatycznych. Świadczymy usługi w zakresie: regeneracji, naprawy siłowników pneumatycznych, projektowania instalacji związanych z pracą ze sprężonym powietrzem, przeprowadzania audytów efektywności energetycznej, szkoleń technicznych, kalibracji urządzeń pomiarowych, wynajmowania sprężarek oraz projektowania i wykonawstwa - maszyn i urządzeń. Nasza siedziba główna znajduje się we Wrocławiu, posiadamy także oddziały w miastach takich jak: Katowice, Poznań, Rzeszów, Łódź, Kraków, Gorzów, Bydgoszcz, Warszawa oraz Gdańsk. Nasze produkty mogą Państwo obejrzeć i zakupić na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Automonitoring GPS »

  Firma GPS Lokalizator proponuje monitoring GPS samochodów i innych pojazdów. Monitoring GPS samochodów umożliwia w zwykłysposób monitorować pojazdy,  kontrolować czas pracy  oraz dodatkowo przejechane kilometry. Dzięki monitoringowi GPS zmniejszysz koszty użytkowania samochodów w spółce, a dodatkowo poprawisz użyteczność pracowników. Sparwdź monitoring GPS ofetowany poprzez GPS Lokalizator!

  Data dodania: 14 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Niezawodna wypożyczalnia samochodów Toruń. »

  To co cenią sobie u nas Klienci to nasza niezawodność i elastyczność. Wypożyczalnia samochodów Toruń oferuję swoje zadbane, zawsze sprawne samochody, które docierają do Państwa wtedy kiedy jest taka potrzeba. Nasze umowy są jasne, a wypełnianie ich skracane jest do minimum czasowego. Nasze samochody oferujemy na okres krótkoterminowy lub na dłuższe użytkowanie. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi autami.

  Data dodania: 20 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • fellow-service-elektryk samochodowy warszawa »

  Elektronika w aucie to sprawa skomplikowana - czasami pojawiające się w tej kwestii usterki wychodzą poza nasze kompetencje.
  W takiej sytuacji przydatny może okazać się profesjonalny warsztat samochodowy.
  Nie może to być jednak normalny zakład - musi to być zakład,
  w którym pracują wyłącznie fachowcy. Taki jest właśnie nasz warsztat samochodowy.
  Oferujemy nie tylko usługi elektryczne, które wykonuje profesjonalny elektryk samochodowy.
  Nasza specjalizacja to również klimatyzacja samochodowa. Poradzimy sobie z każdym zadaniem,
  naprawimy każdą usterkę i to wszystko w bardzo konkurencyjnej cenie! Zapraszamy!

  Data dodania: 10 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Technika

Technika - nowa podkategoria:

Nazwa: