WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Strony związane z hasłem 'przeprowadzki poznan':

 • usługi transportowe poznań »

  Bagażówka.com jest to zakład, który trudni się przeprowadzkami. Ma w swojej ofercie błyskawiczny i niezbyt kosztowny dowóz. Należy skontaktować się i samochód podjedzie w dowolne miejsce w przeciągu około 30 minut. Do wyboru są trzy opcje przeprowadzki: uproszczona, podstawowa i kompleksowa. Wykonalny jest też transport niezwykłych mebli oraz przewiezienie mienia do recyklingu. Każdy kierowca ma ubezpieczenie OC przewoźnika, którym objęte jest również przewożone mienie. Firma stara się spełniać wymagania każdego konsumenta.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania kartonowe Poznań »

  Czy zdarzyło się Tobie, że w trakcie przestawiania gratów, dno opakowania otworzyło się i wszystko wypadło? A może, przesyłka, jaką Państwo przesłali zniszczyła się w czasie przewozu?
  Jeśli tak, to CentrumPakowania.com to odpowiedź na Państwa problemy. Hurtowania opakowań kartonowych w Poznaniu oferuje ogrom odmiennych materiałów przeznaczonych do pakowania wszystkiego, co tylko Państwo potrzebują spakować. W ofercie znajdą Państwo: opakowania kartonowe Poznań, taśmy pakowe Poznań, koperty bąbelkowe, kartony Poznań, kartony do przeprowadzki, folię stretch Poznań, teksturę w rolkach, folię bąbelkową, opakowania kartonowe. Z pewnością to nie całość. Pomagamy także wyselekcjonować najodpowiedniejsze opakowania, przystosowane do waszych wymagań. Gwarantujemy odporność dostarczanych przez nas opakowań oraz pełne zadowolenie z zakupów w naszej hurtowni opakowań w Poznaniu. Staramy się, aby nasza oferta była jak najlepsza toteż nasi kontrahenci zawsze znajdują to, czego potrzebują. Dbamy o naszych klientów zatem pracuje u nas najlepszy personel. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w poznańskiej hurtowni opakowań CentrumPakowania.com.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »