WITAJ! MAMY JUŻ 9 LAT!!!

Produkcja przemysłowa Kategoria: Produkcja przemysłowa

Produkcja przemysłowa - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Profistaff »

  Firma Profistaff prowadzi działalność z zakresu outsourcingu pracowników z branży budownictwa i spawalnictwa. Naszą kadrę stanowią liczni specjaliści z Ukrainy i Białorusi. Są oni dobrze wykształceni i posiadają niezbędne umiejętności i kwalifikacje, które są im potrzebne do wykonywania zadań. Cechą charakterystyczną Profistaff jest oferowana wysoka jakość wykonywanych usług. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 07 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Techmetal - obróbka CNC »

  Przedsiębiorstwo Techmetal działa w Nowej Soli i para się szeroko pojętymi pracami związanymi z maszynami do stacji przerobu mas SPM. To tu masz możliwość kupić niezbędną Ci maszynę, a Techmetal ją zaprojektuje i wykona! Ponadto firma oferuje też remonty i serwis maszyn a także sprzedaż części zamiennych. Maszyny serwisowane przez przedsiębiorstwo to m. in. przesiewacze lub oczyszczarka. Oprócz szerokiego zakresu usług wskazanych powyżej, obróbka CNC a także łączenie metali to kolejne usługi wykonywane przez przedsiębiorstwo. Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie firmy. Zapraszamy!

  Data dodania: 02 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy sklep z częściami do maszyn rolniczych - Agrokom »

  Sklep Agrokom jest jednym z szerzej zaopatrzonych sklepów internetowych z częściami do rolniczych maszyn. W nieustannej ofercie naszego sklepu znajdują się m. in. zamienniki do ciągników rolniczych, części do przetrząsaczy, pługów do orki i wielu innych maszyn rolniczych. Mamy w ofercie także części zamienne do prasy Claas, Welger, Simpa i innych. Sklep-rolnicze. eu posiada ponadto towary i akcesoria używane w agrotechnice i gospodarstwie. Zapewniamy osiągalność podzespołów do maszyn takich marek jak Massey Ferguson, John Deere, Bizon, Ursus, Simpa i wielu innych. Zapraszamy do sklepu.

  Data dodania: 02 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tantus - Tabletkowanie, Kapsułkowanie, Blistrowanie, Produkcja kontraktowa suplementów diety »

  Firma Tantus to kontraktowa produkcja suplementów diety. Zajmuje się głównie kapsułkowaniem oraz produkcją tabletek. Oprócz tego do usług Tantus prowadzi działania z zakresu blistrowania, pakowania produktów do buteleczek oraz kartoników. Oferuje również doradztwo zarówno z ulepszania receptur jak i prawne.

  Data dodania: 26 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Maro obróbka metalu, cięcie CNC »

  Firma Maro już od ponad dwudziestu lat trudni się produkcją wyrobów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Ze względu na duże zapotrzebowanie na wyroby stalowe nasza szeroka oferta obejmuje wiele konstrukcji i elementów stalowych. Naszymi sztandarowymi produktami są, schody i balustrady. Poza produkcją świadczymy również usługi z zakresu gięcia blach CNC, wykrawania CNC, spawania TIG i MIG oraz cięcia laserowego. Wszystko to za pomocą specjalistycznych urządzeń wykonywane jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

  Data dodania: 25 01 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Produkcja przemysłowa

Produkcja przemysłowa - nowa podkategoria:

Nazwa: