WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Trening umiejętności społecznych Warszawa - Pomoko

Trening umiejętności społecznych Warszawa - Pomoko

Pomoko to Centrum wsparcia i terapii dla dzieci i młodzieży umieszczone na warszawskich Bielanach. Celem Pomoko jest zapewnienie Waszym dzieciom kompleksowej pomocy dobranej indywidualnie do ich potrzeb i trudności, z jakimi się zmagają. Naszą kluczową ofertę kierujemy do dzieci wieku od 3 do 12 roku życia z różnymi problemami rozwojowymi, szkolnymi i emocjonalnymi. Zapewniamy dzieciom fachowe wsparcie i terapię psychologiczną, terapię pedagogiczną, logopedyczną, terapię integracji sensorycznej i fizjoterapię oraz Treningi umiejętności społecznych (TUS). Pomoko oferuje również swoją pomoc młodzieży do lat 16 prowadząc zajęcia indywidualne i grupę psychoedukacyjną. W naszej pracy terapeutycznej stawiamy duży nacisk na stałą współpracę i wsparcie dla rodziców, proponując im konsultacje indywidualne oraz warsztaty rodzicielskie. W swojej pracy opieramy się na wieloletnim doświadczeniu naszego zespołu i nie zapominamy o wsparciu niezbędnym dla Was – Rodziców.

Szczegóły strony pomoko.pl:

Podlinkuj stronę pomoko.pl:

Trening umiejętności społecznych Warszawa - Pomoko

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklep internetowy z zabawkami »

  Nasz sklep z zabawkami pozwoli Państwu na wybór najlepszej zabawki dla Waszej pociechy. wystarczy przejżeć naszą ofertę, by przekonać się, że jest ona jedną z najlepszych obecnych na polskim rynku ofert. Ponieważ stawiamy głównie na markę i bezpieczeństwo mogą być Państwo pewni, że nasze zabawki posiadają wszelkie możliwe atesty i są wykonane ze zdrowych i trwałych materiałów.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania, działki, lokale, apartamety w Kołobrzegu i okolicy »

  Agencja Nieruchomości Villa Kołobrzeg zajmuje się pośrednictwem w handlu wszelkiego rodzaju nieruchomości. U nasz można znaleźć takie działy jak:
  - działki Kołobrzeg
  - mieszkania, apartamenty Kołobrzeg
  - domy Kołobrzeg
  Swoim klientom gwarantujemy pełne zaangażowanie, szeroką reklamę w internecie oraz na rynku lokalnym. Jesteśmy nowocześni, innowacyjni i skuteczni.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wczesne objawy ciąży »

  Pod warunkiem, że potencjalna matka spostrzeże na sobie znaczące, wczesne objawy ciąży prawidłowo jest bezzwłocznie udać się do medyka, który określi słuszne instrukcje, a następnie przydzieli na ostateczne badania na macierzyństwo. Niemniej jak najbardziej powinno się udać się na naszą witrynę internetową pierwszeobjawyciazy.net, gdzie znajdują się takie opisy jak pierwsze objawy ciąży. O ile więc nęka Cię zmęczenie i senność, boleści piersi, a ponadto masz zmiany apetytu to odwiedź tą stronę internetową a następnie stwierdź czy są to w tym wypadku objawy porodu, który Cię czeka.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • terapiapedagogiczna.pl »

  Terapia pedagogiczna, nazywana inaczej zajęciami korekcyjno-kompensacyjnymi, to specjalistyczne przedsięwzięcia mające na celu wsparcie dzieciom pokazującym przeróżne nieprawidłowości w czytaniu. Nieprawidłowości rozwojowe koryguje się poprzez właściwe działania o charakterze medycznym. Terapię pedagogiczną można rozumieć także jako re-wychowanie pożądanych zmian w sferze: poznawczej a także osobowości w strukturze umiejętności nabywania wiedzy szkolnej przez dziecko. Terapia dysleksji jest szczególnie istotna na starcie nauki szkolnej ucznia ze zdiagnozowaną dysleksją rozwojową.

  Data dodania: 08 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niania Gdańsk »

  Każdy młody rodzic na pierwszym miejscu stawia szczęście swojego dziecka. Czasem nie jest to jednak korzystne rozwiązanie, dlatego, że rodzic, który nie dba o siebie, nie może prawidłowo wykonywać swoich powinności. W tej sytuacji należy skorzystać z pomocy profesjonalnej niańki.

  Przyjmując do pracy opiekunkę, rodzice dziecka mają sposobność wyciszenia się. Dobrze wyskoczyć czasami do muzeum, do baru czy na wspólny spacer. Te podstawowe aktywności pozwolą rodzicom naładować akumulatory przed dalszą opięką nad niemowlęciem.

  Dodatkowo, wyszkolona niania posiada ogromne doświadczenie w opiekowaniu się dziećmi, zna profesjonalne metody, potrafi sobie poradzić w skomplikowanych przypadkach. Jest to osoba, której stanowczo możemy oddać w opiekę naszego ukochanego malucha. My się zrelaksujemy, a nasza pociecha nauczy się nowych zabaw pod profesjonalnym okiem opiekunki.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »