WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Trening umiejętności społecznych Warszawa - Pomoko

Trening umiejętności społecznych Warszawa - Pomoko

Pomoko to Centrum wsparcia i terapii dla dzieci i młodzieży umieszczone na warszawskich Bielanach. Celem Pomoko jest zapewnienie Waszym dzieciom kompleksowej pomocy dobranej indywidualnie do ich potrzeb i trudności, z jakimi się zmagają. Naszą kluczową ofertę kierujemy do dzieci wieku od 3 do 12 roku życia z różnymi problemami rozwojowymi, szkolnymi i emocjonalnymi. Zapewniamy dzieciom fachowe wsparcie i terapię psychologiczną, terapię pedagogiczną, logopedyczną, terapię integracji sensorycznej i fizjoterapię oraz Treningi umiejętności społecznych (TUS). Pomoko oferuje również swoją pomoc młodzieży do lat 16 prowadząc zajęcia indywidualne i grupę psychoedukacyjną. W naszej pracy terapeutycznej stawiamy duży nacisk na stałą współpracę i wsparcie dla rodziców, proponując im konsultacje indywidualne oraz warsztaty rodzicielskie. W swojej pracy opieramy się na wieloletnim doświadczeniu naszego zespołu i nie zapominamy o wsparciu niezbędnym dla Was – Rodziców.

Szczegóły strony pomoko.pl:

Podlinkuj stronę pomoko.pl:

Trening umiejętności społecznych Warszawa - Pomoko

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklep internetowy z zabawkami »

  Nasz sklep z zabawkami pozwoli Państwu na wybór najlepszej zabawki dla Waszej pociechy. wystarczy przejżeć naszą ofertę, by przekonać się, że jest ona jedną z najlepszych obecnych na polskim rynku ofert. Ponieważ stawiamy głównie na markę i bezpieczeństwo mogą być Państwo pewni, że nasze zabawki posiadają wszelkie możliwe atesty i są wykonane ze zdrowych i trwałych materiałów.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania, działki, lokale, apartamety w Kołobrzegu i okolicy »

  Agencja Nieruchomości Villa Kołobrzeg zajmuje się pośrednictwem w handlu wszelkiego rodzaju nieruchomości. U nasz można znaleźć takie działy jak:
  - działki Kołobrzeg
  - mieszkania, apartamenty Kołobrzeg
  - domy Kołobrzeg
  Swoim klientom gwarantujemy pełne zaangażowanie, szeroką reklamę w internecie oraz na rynku lokalnym. Jesteśmy nowocześni, innowacyjni i skuteczni.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wczesne objawy ciąży »

  Pod warunkiem, że potencjalna matka spostrzeże na sobie znaczące, wczesne objawy ciąży prawidłowo jest bezzwłocznie udać się do medyka, który określi słuszne instrukcje, a następnie przydzieli na ostateczne badania na macierzyństwo. Niemniej jak najbardziej powinno się udać się na naszą witrynę internetową pierwszeobjawyciazy.net, gdzie znajdują się takie opisy jak pierwsze objawy ciąży. O ile więc nęka Cię zmęczenie i senność, boleści piersi, a ponadto masz zmiany apetytu to odwiedź tą stronę internetową a następnie stwierdź czy są to w tym wypadku objawy porodu, który Cię czeka.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • terapiapedagogiczna.pl »

  Terapia pedagogiczna, nazywana inaczej zajęciami korekcyjno-kompensacyjnymi, to specjalistyczne przedsięwzięcia mające na celu wsparcie dzieciom pokazującym przeróżne nieprawidłowości w czytaniu. Nieprawidłowości rozwojowe koryguje się poprzez właściwe działania o charakterze medycznym. Terapię pedagogiczną można rozumieć także jako re-wychowanie pożądanych zmian w sferze: poznawczej a także osobowości w strukturze umiejętności nabywania wiedzy szkolnej przez dziecko. Terapia dysleksji jest szczególnie istotna na starcie nauki szkolnej ucznia ze zdiagnozowaną dysleksją rozwojową.

  Data dodania: 08 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • odzież ciążowa »

  Każdy rodzic małego szkraba wie, jak ważny podczas spaceru jest komfort i wolne ręce.
  Korzystając więc z własnego, rodzicielskiego doświadczenia wprowadziliśmy w MAMATU saszetki nerki! Twój maluszek schowa w niej swoje bezcenne skarby!

  Data dodania: 19 06 2015 · szczegóły wpisu »