WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Porada prawnicza - Kancelaria radców prawnych

Porada prawnicza - Kancelaria radców prawnych

Kancelaria radców prawnych Dubiel Sawinda, zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych we wszelkich sprawach z zakresu prawa cywilnego (w tym prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego i autorskiego), administracyjnego oraz prawa spółek handlowych i prawa upadłościowego.

Nasza kancelaria to nie jeden człowiek - to wielu specjalistów z różnych gałęzi prawa. Jedni specjalizują się w obsłudze firm i negocjacjach z klientami, tworzeniu umów, kodeksie pracy. Jeszcze inni lubią pracować w sprawach dotyczących prawa rodzinnego, spadków, alimentów.

Nasi radcy dokładnie zapoznają się z sprawą. Jeżeli potrzebujesz porady - dokładnie przeanalizują Twój przypadek, żeby wyczerpująco odpowiedzieć na Twoje pytania i zaznajomią się z podobnymi przypadkami, aby zasugerować Ci, jak sądzie Twoja sprawa może zostać rozpatrzona i zinterpretowana.

Szczegóły strony dubielsawinda.pl:

Podlinkuj stronę dubielsawinda.pl:

Porada prawnicza - Kancelaria radców prawnych

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady Prawne Gliwice »

  Na portalu prawnym prawnik-radzi.pl znajdą Państwo szeroki zakres informacji wraz z przykładami oraz porady prawne o najwyższej jakości. Udzielamy kompleksowej pomocy osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie prawa cywilnego, prawa karnego oraz prawa pracy, a także udostępniamy wzory niezbędnych pism online. Każdy problem rozpatrywany jest przez nas indywidualnie i gruntownie przy tym analizowany. Jeżeli potrzebujesz porady prawnej skorzystaj z gotowego formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie, wtedy bez konieczności wychodzenia z domu uzyskasz w szybki i łatwy sposób fachową pomoc. Porady prawne Gliwice i okolice. Zapraszamy na stronę internetową www.prawnik-radzi.pl

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  W ofercie portalu e-prawnik.pl znajdują się porady prawne online na wysokim poziomie dostępne jedynie za pośrednictwem internetu. Porady dostępne są dla osób fizycznych i dla firm. Koszt porady prawnej zaczyna się od 40zł. Dla firm przewidziana jest rozbudowana oferta w tzw. Pakiecie biznesowym. Co pozwala dodatkowo na zmniejszenie ceny porad. Osoby fizyczne po zarejestrowaniu się bezpłatnie na forum zintegrowanym z serwisem e-prawnik.pl mogą liczyć na darmową pomoc w prostszych sprawach, nie wymagających głębszej analizy i indywidualnego podejścia do sprawy.

  Dokumenty prawne to najważniejsza sekcja portalu prawnego e-prawnik.pl. Użytkownicy znajdą w niej wszelkie kodeksy, dzienniki ustaw, przepisy Unii Europejskiej, treść Konstytucji, projektów uchwał etc. Wszystkie akty prawne są aktualizowane na bieżąco.

  Do niektórych dokumentów np. Do treści umów prawnych czy do pozwu rozwodowego dostęp jest płatny. Ceny zaczynają się już od 6zł. A dostęp można uzyskać za pomocą sms.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód »

  Użytkownicy poszukujący informacji na temat postępowania rozwodowego znajdą kompendium wiedzy z tej dziedziny na portalu prawnym e-prawnik.pl. Przydatne artykuły, bezpłatne porady prawne, odpowiedzi na pytania innych użytkowników - to wszystko dostępne jest na portalu bezpłatnie.

  Dodatkowo skorzystać można z bazy dokumentów, w której umieszczone są wzory różnych pozwów rozwodowych, gotowe do pobrania.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo spadkowe »

  Na portalu prawnym e-prawnik.pl użytkownicy znajdą szereg porad prawnych z dziedziny prawa spadkowego. Porady udostępniane są za darmo. Mają one postać artykułów oraz pytań i odpowiedzi udzielanych przez prawnika online.

  Na stronie publikowane są także aktualne przepisy z dziedziny prawa spadkowego traktujące o dziedziczeniu, sporządzaniu testamentów etc.

  Użytkownicy skorzystać moga także z bazy dokumentów, zawierającej przykładowy testament, pozew o zachowek etc.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klauzule niedozwolone w umowie kredytowej - pomoc prawna adwokat Warszawa »

  Adwokat Robert Ofiara udziela pomocy prawnej w sprawach dotyczących roszczeń kredytowych. Szereg kredytobiorców ma obecnie problem z zawartą umową kredytową, zwłaszcza dotyczącą kredytu we frankach. Kredytobiorcom posiadającym kredyt we frankach adwokat analizuje umowę pod kątem ewentualnych klauzul niedozwolonych. Niejednokrotnie dotyczą one zapisów o oprocentowaniu kredytu, całkowitej kwocie kredytu, czy też UNWW. Nie wszyscy są świadomi, że w dużej części można odzyskać zapłacone składki ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. Kancelaria adwokacka Robert Ofiara pomaga także, gdy bank wypowiedział umowę kredytową i kredytobiorca otrzymał wezwanie do zapłaty z banku. W takiej sytuacji najczęściej można bronić swoich praw. Wypowiedzenie umowy kredytowej - co zrobić? Aby umówić się na konsultację z adwokatem, zlecić analizę umowy kredytowej należy zgłosić swoją sprawę za pośrednictwem sekretariatu kancelarii adwokackiej lub złożyć zapytanie mailem. Kontakt - kancelaria adwokacka. Zespół prawników przygotował artykuły dedykowane kredytobiorcom, odpowiadające na najczęściej pojawiające się problemy w sprawach bankowych. M. in. dotyczą one wypowiedzenia umowy kredytowej przez bank, jak dochodzić zwrotu składek UNWW czy też najczęstszych stosowanych przez banki klauzul niedozwolonych. Znajdują się one na stronie internetowej kancelarii adwokackiej. Porady prawne - kredyt
  Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka - Warszawa centrum, Aleje Jerozolimskie 47 lok. 2.

  Data dodania: 03 08 2018 · szczegóły wpisu »