WITAJ! MAMY JUŻ 9 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Porada prawnicza - Kancelaria radców prawnych

Porada prawnicza - Kancelaria radców prawnych

Kancelaria radców prawnych Dubiel Sawinda, zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych we wszelkich sprawach z zakresu prawa cywilnego (w tym prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego i autorskiego), administracyjnego oraz prawa spółek handlowych i prawa upadłościowego.

Nasza kancelaria to nie jeden człowiek - to wielu specjalistów z różnych gałęzi prawa. Jedni specjalizują się w obsłudze firm i negocjacjach z klientami, tworzeniu umów, kodeksie pracy. Jeszcze inni lubią pracować w sprawach dotyczących prawa rodzinnego, spadków, alimentów.

Nasi radcy dokładnie zapoznają się z sprawą. Jeżeli potrzebujesz porady - dokładnie przeanalizują Twój przypadek, żeby wyczerpująco odpowiedzieć na Twoje pytania i zaznajomią się z podobnymi przypadkami, aby zasugerować Ci, jak sądzie Twoja sprawa może zostać rozpatrzona i zinterpretowana.

Szczegóły strony dubielsawinda.pl:

Podlinkuj stronę dubielsawinda.pl:

Porada prawnicza - Kancelaria radców prawnych

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne »

  W ofercie portalu e-prawnik.pl znajdują się porady prawne online na wysokim poziomie dostępne jedynie za pośrednictwem internetu. Porady dostępne są dla osób fizycznych i dla firm. Koszt porady prawnej zaczyna się od 40zł. Dla firm przewidziana jest rozbudowana oferta w tzw. Pakiecie biznesowym. Co pozwala dodatkowo na zmniejszenie ceny porad. Osoby fizyczne po zarejestrowaniu się bezpłatnie na forum zintegrowanym z serwisem e-prawnik.pl mogą liczyć na darmową pomoc w prostszych sprawach, nie wymagających głębszej analizy i indywidualnego podejścia do sprawy.

  Dokumenty prawne to najważniejsza sekcja portalu prawnego e-prawnik.pl. Użytkownicy znajdą w niej wszelkie kodeksy, dzienniki ustaw, przepisy Unii Europejskiej, treść Konstytucji, projektów uchwał etc. Wszystkie akty prawne są aktualizowane na bieżąco.

  Do niektórych dokumentów np. Do treści umów prawnych czy do pozwu rozwodowego dostęp jest płatny. Ceny zaczynają się już od 6zł. A dostęp można uzyskać za pomocą sms.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wzory dokumentów »

  Serwis e-prawnik.pl daje możliwość osobą zarejestrowanym, do wglądu w "Dokumenty", które są
  najważniejszą sekcją tego portalu prawnego. Dokumenty dzieli się na te dostępne i nie wymagające opłaty, oraz część płatną.

  Do części bezpłatnej i nie wymagającej rejestracji zalicza się kodeksy, dzienniki ustaw, przepisy Unii Europejskiej, treści Konstytucji, projekty uchwał. Grupa prawników dba oto aby treści te bały jak najbardziej rzetelne i aktualizowane na bieżąco.

  Wśród dokumentów i pism zaliczanych do treści płatnej, znajdują się wzory umów o pracę, umów najmu czy kupna-sprzedaży, wnioski potrzebne w pracy, wzory pozwów sądowych, a także druki formularzy, które pobiera się w urzędach, pozwów sądowych, gotowe do wydruku formularze PIT itp.

  Dostęp do dokumentów zaczyna się już od 6,15zł za jeden dokument, za pośrednictwem sms, lub 25zł za dostęp miesięczny do treści za pośrednictwem przelewy bankowego bądź PayPal.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lotzpartners - spółka prawników »

  Lotz i Partnerzy to Wrocławska kancelaria prawna, która od wielu lat z powodzeniem reprezentuje swoich klientów w sprawach spornych przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę, profesjonalne doradztwo, pełne zaangażowanie oraz pełną dyskrecję. Nasi adwokaci będący specjalistami wielu dziedzin prawa, w tym prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa spółek itd. podejmują się nawet najtrudniejszych spraw w tym spraw spadkowych, spraw o rozwód i dochodzenia odszkodowań. W wielu sporach udaje się nam osiągnąć sukces już na etapie negocjacji, co skutkuje uniknięciem procesu, obniżeniem kosztów rozwiązania sporu oraz zaoszczędzeniem klientowi stresów związanych ze sprawą sądową.

  Data dodania: 12 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Tychach »

  Przedstawiamy Państwu nasze usługi. Nasza kancelaria adwokacka w Tychach zajmuje się sprawami z obrębu takich dziedzin jak prawo karne, prawo karno-skarbowe, prawo wykroczeń. Reprezentujemy naszych klientów na etapie postępowania przygotowawczego, przed sądem oraz także w postępowaniach wykonawczych. Na stronie Adwokat Tychy odnajdziecie Państwo istotne informacje o naszych usługach prawnych. W celu uzyskania porady prawnej lub skorzystania z naszych usług prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

  Prowadzimy dodatkowo sprawy o wykroczenia, reprezentujemy klientów w trakcie postępowania karnego. Reprezentujemy oskarżycieli posiłkowych, prywatnych a także powodów cywilnych.

  Zajmujemy się między innymi, prawem cywilnym - tworzymy i opiniujemy projekty umów i oświadczeń woli,
  reprezentujemy strony w zakresie dochodzenia roszczeń na etapie przedsądowym, sądowym jak i egzekucyjnym. Prawem rodzinnym - zakres świadczonych przez nas usług w sprawach rodzinnych obejmuje doradztwo prawne i reprezentację w postępowaniach sądowych w sprawach: rozwód, separacja, alimenty, sprawy o uzyskanie bądź zmianę warunków przyznawania środków.

  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 15 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Legeplus »

  Lege Obsługa Prawna sp. z o. o. prowadzi obsługę prawną firm z sektora MSP – małych i średnich przedsiębiorstw. Naszą podstawową usługą jest windykacja. Mamy siedzibę we Wrocławiu, działania w zakresie windykacji należności prowadzimy w całej Polsce, przed wszystkimi sądami i komornikami. W celu ułatwienia obsługi zdalnej i umożliwienia naszym klientom stałego wglądu w postęp prowadzonych spraw związanych z windykacją należności, udostępniamy panel klienta, w którym klient może w każdym czasie mieć wgląd na ostatnio przeprowadzone czynności windykacyjne, w którym może zapoznać się z przygotowywanymi dla jego sprawy pismami. Każda ze zleconych spraw w panelu klienta ma osobny rejestr, każdą sprawę możesz śledzić oddzielnie. Ponadto masz stały kontakt z naszymi prawnikami poprzez telefon i wideokonferencje. Sprawna windykacja należności jest potrzebna w każdym przedsiębiorstwie, zwłaszcza tam, gdzie pojawiają się liczne drobne zwłoki w płatnościach lub przeciągające się zaległości klientów. Dotyczy to zarówno przedsiębiorców kierujących swoją ofertę głównie do osób fizycznych, jak i tych, których klientami są głównie firmy. Windykacja należności w zależności od tego jakiego rodzaju podmiotem jest Twój dłużnik powinna wyglądać nieco inaczej.

  Data dodania: 08 07 2016 · szczegóły wpisu »