WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Porada prawnicza - Kancelaria radców prawnych

Porada prawnicza - Kancelaria radców prawnych

Kancelaria radców prawnych Dubiel Sawinda, zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych we wszelkich sprawach z zakresu prawa cywilnego (w tym prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego i autorskiego), administracyjnego oraz prawa spółek handlowych i prawa upadłościowego.

Nasza kancelaria to nie jeden człowiek - to wielu specjalistów z różnych gałęzi prawa. Jedni specjalizują się w obsłudze firm i negocjacjach z klientami, tworzeniu umów, kodeksie pracy. Jeszcze inni lubią pracować w sprawach dotyczących prawa rodzinnego, spadków, alimentów.

Nasi radcy dokładnie zapoznają się z sprawą. Jeżeli potrzebujesz porady - dokładnie przeanalizują Twój przypadek, żeby wyczerpująco odpowiedzieć na Twoje pytania i zaznajomią się z podobnymi przypadkami, aby zasugerować Ci, jak sądzie Twoja sprawa może zostać rozpatrzona i zinterpretowana.

Szczegóły strony dubielsawinda.pl:

Podlinkuj stronę dubielsawinda.pl:

Porada prawnicza - Kancelaria radców prawnych

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KRS »

  Krajowy Rejestr Sądowy to ogólnodostępna baza, do której można mieć także dostęp zdalny. Umożliwił to portal prawny e-prawnik.pl poprzez zamieszczenie na swoich stronach wyszukiwarki KRS.Użytkownik bez żadnych opłat może z niej skorzystać, przeszukując jej rekordy po nazwiskach, nazwach podmiotów, numerach KRS.W ten sposób można mieć dostęp do całej bazy KRS: Krajowego Rejestru Dłużników, rejestru spółek i firm, oraz spisu organizacji pozarządowych zajmujących się działalnością charytatywną.Możliwe jest także pobranie odpisu w wersji pdf.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk - Adwokat Beata Nowakowska »

  Na świecie źle się dzieje na co dzień. W telewizji ciągle słyszymy o napadach, kradzieżach, włamaniach, morderstwach i tym podobnych przestępstwach nie tylko materialnych. Świat jest pełen złych ludzi, którzy wyrządzają krzywdę drugiemu człowiekowi. Stąd też mój zawód jako Adwokat Gdańsk. Świadczę profesjonalne usługi z zakresu prawa dla każdego. Wieloletnie doświadczenie w branży zarówno pod szyldem Kancelaria Adwokacka Gdańsk, jak i praca w jednostkach prokuratury pozwala na szersze rozpoznawanie trudnych spraw związanych z łamanie prawa. Jako Prawnik Gdańsk może Państwu zagwarantować miłą i fachową obsługę. Posiadam wszelkie uprawnienia do prowadzenia działalności adwokackiej oraz należę do IA w Gdańsku. Moja Kancelaria Prawna Gdańsk funkcjonuje dzięki ambicji oraz szerokiemu zainteresowaniu prawem. Mogę tylko zapewnić, że jako adwokat spełnię wszelkie Państwa oczekiwania.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Substytucja Zielona Góra »

  Wykwalifikowany prawnik inwituje na spotkania podczas których wynegocjować można zawiłości współpracy. Wielkie zaznanie w prezentowaniu wielorakich stron podczas spraw w organach prawa zezwala na zdobycie wystarczających rezultatów prowadzonych spraw. Wskazane jest zobaczyć, że zyskowność zaangażowania takiego jurysty jest lepsza niż zawodowego prawnika. Ewentualność załatwienia działań z różnych obszarów prawa jak na przykład cywilne czy karne i niezawodność w wykonywaniu swoich zobowiązań to główne wartości czerpania z takiego rozwiązania.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o kancelarii prawnej Pabianice i o wiele więcej. »

  Prawnicy w większości wypadków kojarzą się ludziom z adwokatami. A wszakże nie tylko adwokat para się sprawami prawnymi, bo robi to także właściwie każdy radca prawny. Warto zatem dowiedzieć się, czym w ogóle zajmują się radcy prawni pabianice i w jakich sytuacjach warto ich zatrudnić.
  Czym zajmuje się radca prawny?
  Zakres jego pracy można porównać do zakresu działań tradycyjnego adwokata. Radca ma możliwość bowiem także reprezentować spersonalizowanych kontrahentów przed sądem, obrazując ich sytuację. Czym zatem różni się on od adwokata? Tym, że ten prawnik pabianice świadczy indywidualne usługi przeważnie w ramach umowy o pracę. To znaczy, że pomaga przeważnie prywatnym ludziom w ich dość prywatnych sprawach.
  Kiedy warto zgłosić się do radcy prawnego?
  Zwykle do tych prawników zgłaszają się osoby, które mają dylematy powiązane z sądem administracyjnym, rodzinnym bądź cywilnym. W większości przypadków są to indywidualne sprawy różnorakich osób, o których prawnikowi można śmiało i szczerze opowiedzieć. Kancelaria radcy prawnego pabianice robi wszystko, ażeby pomóc nabywcom.

  Data dodania: 17 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Alkotestery »

  Poszukujesz alkomatu? Testeru trzeźwości? Alkotestu? Dobrze trafiłeś! Sklep internetowy Alkotester. pl ma w swojej ofercie sprawdzone urządzenia tego typu od czołowych producentów na świecie.

  Nasze alkomaty wykonują certyfikowany pomiar alkoholu w wydychanym powietrzu zgodnie z nowymi europejskimi przepisami EN-16280.

  Data dodania: 13 02 2018 · szczegóły wpisu »