WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Monikaortman.com.pl - Radca prawny Gdynia

Monikaortman.com.pl - Radca prawny Gdynia

Radca prawny Gdynia – osób prywatnych i firm oraz porady on-line.

Szybkość, profesjonalizm i zróżnicowany zakres usług. Indywidualne podejście do klienta oraz możliwość zarówno prowadzenia negocjacji i mediacji, ale również windykacja należności, opracowanie opinii prawnych i reprezentowanie przed organami ścigania, sądami oraz organami administracji państwowej i samorządowej.

Pełny zakres spraw z kategorii prawa cywilnego, ochrony praw konsumentów, prawa rodzinnego, karnego i prawa spadkowego. Kancelaria z wieloma sukcesami i adwokat o dużej skuteczności i personalnym podejściem do klienta.

Szczegóły strony www.monikaortman.com.pl:

Podlinkuj stronę www.monikaortman.com.pl:

Monikaortman.com.pl - Radca prawny Gdynia

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Szczecin »

  stała obsługa prawna, udzielanie porad i konsultacji prawnych, sporządzanie opinii prawnych, opracowywanie i opiniowanie projektów umów, oraz innych czynności prawnych, sporządzanie pism procesowych, rejestrowanie spółek, udział w negocjacjach oraz mediacjach, pozasądowe rozwiązywanie sporów, w tym postępowanie przedsądowe, występowanie przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, Sądem Najwyższym, trybunałami oraz organami administracji publicznej, prowadzenie postępowań egzekucyjnych, dochodzenie roszczeń odszkodowawczych, w tym reprezentowanie klientów w postępowaniach likwidacyjnych prowadzonych przez zakłady ubezpieczeń.

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód »

  Użytkownicy poszukujący informacji na temat postępowania rozwodowego znajdą kompendium wiedzy z tej dziedziny na portalu prawnym e-prawnik.pl. Przydatne artykuły, bezpłatne porady prawne, odpowiedzi na pytania innych użytkowników - to wszystko dostępne jest na portalu bezpłatnie.

  Dodatkowo skorzystać można z bazy dokumentów, w której umieszczone są wzory różnych pozwów rozwodowych, gotowe do pobrania.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Warszawa »

  radoscrozwoju. pl to witryna internetowa psychoterapeutki Sylwii Matraszek-Gawor. Psychoterapeutka wykonuje usługi z dziedziny psychoterapii i zdrowia psychicznego. Terapia ma na calu pomóc w radzeniu sobie w momentach stresowych, polepszyć kontakty z bliskimi czy lepiej zrozumieć samego siebie. Sylwia Martaszek-Gawor jest w 100% profesjonalną psychoterapeutką, która doświadczenie nabywała na wielu zagranicznych szkoleniach. Główna działalność Sylwii-Matraszek-Gawor polega na prowadzeniu terapii dla osób indywidualnych, rodzin i par, ale także organizowane są warsztaty specjalne, gdzie w grupie można spróbować rozwiązać problemy.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konsulting Niemcy - Entry Consulting »

  W dniu w którym zorientujesz się że Polska cała to za mało i chcesz podbić rynek zachodni to zadzwoń do nas. Konsulting w Niemczech to nasza specjalność. Współnie z Tobą dobierzemy formę działalności i pomożemy Ci w każdej sprawie dotyczącej prowadzenia firmy w Niemczech. Zapraszamy do kontaktu z Entry Consulting

  Data dodania: 21 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • odszkodowania zielona góra- Ars-iuris »

  Wypadki chodzą po ludziach - to powiedzenie zna każdy. Na szczęście na taką okoliczność można się dzisiaj bardzo zbawiennie ubezpieczyć. Jeżeli miejsce Waszego zamieszkania to Zielona Góra, nie mogliście Państwo trafić korzystniej. Udzielamy bardzo korzystne odszkodowania powypadkowe, które zawsze są spisane tak, aby chroniły osobę poszkodowaną. Odszkodowania jakie proponujemy to bardzo atrakcyjna cena i naprawdę dobre warunki. Warto jest skontaktować sie z nami, aby otrzymać specjalną ofertę. Możecie mieć Państwo pewność, że nasza oferta będzie lepsza od konkurencji! Zapraszamy - warto sprawdzić osobiście!

  Data dodania: 05 03 2019 · szczegóły wpisu »