WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Monikaortman.com.pl - Radca prawny Gdynia

Monikaortman.com.pl - Radca prawny Gdynia

Radca prawny Gdynia – osób prywatnych i firm oraz porady on-line.

Szybkość, profesjonalizm i zróżnicowany zakres usług. Indywidualne podejście do klienta oraz możliwość zarówno prowadzenia negocjacji i mediacji, ale również windykacja należności, opracowanie opinii prawnych i reprezentowanie przed organami ścigania, sądami oraz organami administracji państwowej i samorządowej.

Pełny zakres spraw z kategorii prawa cywilnego, ochrony praw konsumentów, prawa rodzinnego, karnego i prawa spadkowego. Kancelaria z wieloma sukcesami i adwokat o dużej skuteczności i personalnym podejściem do klienta.

Szczegóły strony www.monikaortman.com.pl:

Podlinkuj stronę www.monikaortman.com.pl:

Monikaortman.com.pl - Radca prawny Gdynia

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne »

  Serwis e-interwencja.pl został otwarty w tym celu, żeby doradzać internautom, którzy zostali oszukani przez oszustów online. Strona publikuje nieodpłatne porady prawników, które mają na celu wskazanie wszelkich możliwych rozwiązań kłopotu prawnego. Każda opinia prawnicza sporządzana jest przez profesjonalnego prawnika. E-interwencja.pl to także miejsce, na którym użytkownicy mogą podzielić się informacjami o zagrożeniach czyhających w internecie. Każdy zalogowany użytkownik może opisać nurtującą go sytuację, uprzedzić innych przed oszustem. Nasz ekspert udziela pomocy w większości opisanych przypadkach.Jeśli padłeś ofiarą internetowych oszustów, nie czekaj - interweniuj. Nasz prawnik na pewno Ci pomoże.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wzory dokumentów »

  Serwis e-prawnik.pl daje możliwość osobą zarejestrowanym, do wglądu w "Dokumenty", które są
  najważniejszą sekcją tego portalu prawnego. Dokumenty dzieli się na te dostępne i nie wymagające opłaty, oraz część płatną.

  Do części bezpłatnej i nie wymagającej rejestracji zalicza się kodeksy, dzienniki ustaw, przepisy Unii Europejskiej, treści Konstytucji, projekty uchwał. Grupa prawników dba oto aby treści te bały jak najbardziej rzetelne i aktualizowane na bieżąco.

  Wśród dokumentów i pism zaliczanych do treści płatnej, znajdują się wzory umów o pracę, umów najmu czy kupna-sprzedaży, wnioski potrzebne w pracy, wzory pozwów sądowych, a także druki formularzy, które pobiera się w urzędach, pozwów sądowych, gotowe do wydruku formularze PIT itp.

  Dostęp do dokumentów zaczyna się już od 6,15zł za jeden dokument, za pośrednictwem sms, lub 25zł za dostęp miesięczny do treści za pośrednictwem przelewy bankowego bądź PayPal.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Substytucja Zielona Góra »

  Wykwalifikowany prawnik inwituje na spotkania podczas których wynegocjować można zawiłości współpracy. Wielkie zaznanie w prezentowaniu wielorakich stron podczas spraw w organach prawa zezwala na zdobycie wystarczających rezultatów prowadzonych spraw. Wskazane jest zobaczyć, że zyskowność zaangażowania takiego jurysty jest lepsza niż zawodowego prawnika. Ewentualność załatwienia działań z różnych obszarów prawa jak na przykład cywilne czy karne i niezawodność w wykonywaniu swoich zobowiązań to główne wartości czerpania z takiego rozwiązania.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania - adwokaci »

  Odszkodowania, których dochodzimy są często znacznie wyższe od propozycji firmy ubezpieczeniowej. Mówimy, że Lexea to wysokie odszkodowania ponieważ sprawami naszych Klientów zajmują się wyłącznie prawnicy co powiększa szansę na zdobycie wysokiego zadośćuczynienia.

  Lexea jest po to, aby osoby poszkodowane dostawały wysokie zadośćuczynienia z tytułu doświadczonej szkody.

  Dochodzimy odszkodowań na etapie przedsądowym oraz sądowym.
  Na rynku odróżnia nas to, że sprawami naszych Klientów zajmują się tylko prawnicy wspierani przez wyspecjalizowanych pracowników działu Opieki Klienta. Dzięki temu sprawy naszych Klientów prowadzone są efektywnie na każdym etapie.

  Klienci, którzy się do nas zgłaszają to przede wszystkim osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy czy wypadkach w rolnictwie. Są to także osoby, które zaznały szkody w miejscu publicznym bądź szkody w skutku błędów medycznych.

  Jeżeli nie masz pewności czy możemy Ci pomóc, skontaktuj się z naszym Opiekunem Klienta.

  Data dodania: 28 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o poradach prawnych na terenie Krakowa i o wiele więcej. »

  Na dzień obecny wielu ludzi posiada dylematy z windykacja. Zaciągamy pożyczki i inne pożyczki i ich nie spłacamy w terminie. Wydaje nam się, że to przejdzie i firma zapomni, a tu któregoś pięknego dnia windykacja Kraków puka do naszych drzwi. Co wówczas? Trzeba będzie się poradzić prawnika, co należy robić ażeby jak najmniej na tym stracić. Na 100% płacić trzeba będzie, dlatego należy się na to przygotować. Te pieniądze, które jesteśmy winni z całą pewnością nam nie przejdą, obok dlatego jeśli ich nie spłacimy to non stop będzie z tym problem.

  Data dodania: 19 11 2016 · szczegóły wpisu »