WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Kancelaria Piotrowski Rolbiecka, Radca Prawny Chojnice, Tuchola, Człuchów, Czersk, Brusy

Kancelaria Piotrowski Rolbiecka, Radca Prawny Chojnice, Tuchola, Człuchów, Czersk, Brusy

Kancelaria Radców Prawnych Piotrowski Rolbiecka zapewnia kompleksową obsługę prawną zarówno Klientom indywidualnym, przedsiębiorcom, jak i podmiotom instytucjonalnym.

Dzięki zdobytej wiedzy, a także bogatemu doświadczeniu, zespół radców prawnych Kancelarii wspiera Klientów w ich bieżącej działalności, w czasie postępowań sądowych, administracyjnych oraz egzekucyjnych. Prowadzi sprawy z zakresu prawa upadłościowego oraz naprawczego i restrukturyzacyjnego.

Chcąc w pełni pomagać swoim Klientom, Kancelaria współpracuje m. in. z biurami rachunkowo – podatkowymi, kancelariami notarialnymi, komorniczymi, adwokackimi oraz radcowskimi, biegłymi rewidentami, geodetami, tłumaczami, a także projektantami oraz specjalistami z zakresu budownictwa. Kancelaria reprezentuje swoich Klientów na terenie całego kraju.

Kancelaria, jako jedna z pierwszych w regionie, umożliwia swoim Klientom, nowoczesny, 24 godzinny dostęp online do akt sprawy. Dzięki salom konferencyjnym jest w stanie przygotować dla swoich Mocodawców m. in. spotkania negocjacyjne, zgromadzenia wspólników czy akcjonariuszy.

Prawnicy Kancelarii w swojej pracy kierują się profesjonalnym podejściem do każdej powierzonej sprawy oraz dyskrecją, dzięki czemu od lat cieszą się niezmiennym zaufaniem coraz większej liczby zadowolonych Klientów. Wiedząc jak ważne jest bezpieczeństwo Mocodawców, wszyscy radcowie prawni Kancelarii posiadają ubezpieczenie OC.

Kancelaria mieści się w zabytkowym budynku chojnickiego Starego Spichlerza przy ul. Młyńskiej 15, vis a vis Urzędu Skarbowego, nieopodal Sądu Rejonowego, Prokuratury oraz Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego

Szczegóły strony www.kancelariachojnice.pl:

Podlinkuj stronę www.kancelariachojnice.pl:

Kancelaria Piotrowski Rolbiecka, Radca Prawny Chojnice, Tuchola, Człuchów, Czersk, Brusy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady Prawne Gliwice »

  Na portalu prawnym prawnik-radzi.pl znajdą Państwo szeroki zakres informacji wraz z przykładami oraz porady prawne o najwyższej jakości. Udzielamy kompleksowej pomocy osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie prawa cywilnego, prawa karnego oraz prawa pracy, a także udostępniamy wzory niezbędnych pism online. Każdy problem rozpatrywany jest przez nas indywidualnie i gruntownie przy tym analizowany. Jeżeli potrzebujesz porady prawnej skorzystaj z gotowego formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie, wtedy bez konieczności wychodzenia z domu uzyskasz w szybki i łatwy sposób fachową pomoc. Porady prawne Gliwice i okolice. Zapraszamy na stronę internetową www.prawnik-radzi.pl

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo spadkowe »

  Na portalu prawnym e-prawnik.pl użytkownicy znajdą szereg porad prawnych z dziedziny prawa spadkowego. Porady udostępniane są za darmo. Mają one postać artykułów oraz pytań i odpowiedzi udzielanych przez prawnika online.

  Na stronie publikowane są także aktualne przepisy z dziedziny prawa spadkowego traktujące o dziedziczeniu, sporządzaniu testamentów etc.

  Użytkownicy skorzystać moga także z bazy dokumentów, zawierającej przykładowy testament, pozew o zachowek etc.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Windykacja wierzytelności, kancelaria świadczy usługi w zakresie egzekucji należności. Doradzamy w sprawach spadkowych. Sporządzamy i negocjujemy umowy, np. Umowy najmu, umowy pożyczki, umowy o dzieło. Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Porządna kancelaria adwokacka Warszawa »

  Nasza kancelaria adwokacka warszawa to idealne rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych jak i również dla firm, które potrzebują fachowej pomocy prawnej. Nasza kancelaria od wielu już lat współpracuje z najlepszymi adwokatami dzięki czemu jest zawsze w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. Skorzystaj z naszych usług jeszcze dziś i przekonaj się sam, że lepszych adwokatów w stolicy nie znajdziesz. Oferujemy pomoc prawną w wielu różnych dziedzinach prawa. Dzięki nam rozwiążesz wszystkie swoje dotychczasowe problemy.

  Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o poradach prawnych na terenie Krakowa i o wiele więcej. »

  Na dzień obecny wielu ludzi posiada dylematy z windykacja. Zaciągamy pożyczki i inne pożyczki i ich nie spłacamy w terminie. Wydaje nam się, że to przejdzie i firma zapomni, a tu któregoś pięknego dnia windykacja Kraków puka do naszych drzwi. Co wówczas? Trzeba będzie się poradzić prawnika, co należy robić ażeby jak najmniej na tym stracić. Na 100% płacić trzeba będzie, dlatego należy się na to przygotować. Te pieniądze, które jesteśmy winni z całą pewnością nam nie przejdą, obok dlatego jeśli ich nie spłacimy to non stop będzie z tym problem.

  Data dodania: 19 11 2016 · szczegóły wpisu »