WITAJ! MAMY JUŻ 8 LAT ! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ BEZPŁATNE!

Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kancelaria Prawna Adwokat Damian Sieradz »

  Kancelaria powstała w celu zapewnienia rzetelnej, uczciwej i kompleksowej pomocy prawnej klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom.

  świadczymy pomoc oraz doradztwo prawne wszystkim podmiotom występującym w obrocie prawnym, a więc osobom prawnym, jednostkom organizacyjnym nieposiadającym osobowości prawnej oraz osobom fizycznym, zarówno w sprawach dotyczących prowadzonej przez nie działalności gospodarczej lub zawodowej, jak i w sprawach prywatnych;
  prowadzimy obrony w sprawach o wykroczenia, w postępowaniach dyscyplinarnych i w postępowaniu dotyczącym odpowiedzialności podmiotów zbiorowych;
  reprezentujemy strony również w postępowaniach: karnym, karnym skarbowym, o wykroczenia, a także w postępowaniu o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych pokrzywdzonego, powoda cywilnego, oskarżyciela posiłkowego, osobę zobowiązaną do odpowiedzialności posiłkowej oraz interwenienta;
  prowadzimy sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego
  Kancelaria Współpracuje z wieloma radcami prawnymi, adwokatami, syndykami masy upadłości, biegłymi, tłumaczami przysięgłymi oraz doradcami podatkowymi na terenie całego kraju.

  Data dodania: 04 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • VAT 7 »

  Wypróbuj darmowy program do wypełniania deklaracji online. Firma e-file jest autorem jednej z najlepszych aplikacji do rozliczania druków urzędowych różnego rodzaju. W naszej branży stawiamy sobie za cel projektowanie przystępnych i funkcjonalnych aplikacji, które sprawdzą się w codziennym życiu. Wielką uwagę przykładamy do funkcjonalności i dużej jakości merytorycznej naszych narzędzi. Dlatego pozostajemy w kontakcie z prawnikami, konsultantami podatkowymi oraz specjalistami z zakresu e-government, którzy dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy twórcami cenionej przez internautów aplikacji e-pity do wypełniania deklaracji podatkowych a także aplikacji fillUp pozwalającej w przystępny sposób uzupełniać druki urzędowe.

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Trochę o adwokatach w Płocku. »

  Otrzymanie rozwodu w urzędzie nie jest jakoś bardzo trudne, ale jeżeli chodzi o rozwód kościelny to sytuacja nie jest już taka prosta. Potrzebny nam adwokat kościelny i to de fakto musi być ktoś, kto posiada odpowiedni dekret nadany poprzez samego biskupa. Jeżeli już wybieramy adwokata to sprawdzajmy czy taki dekret posiada. Wtedy będziemy mieć zapewnienie, że to adwokat kościelny płock i że w sądzie kościelnym będzie wstanie nas godnie reprezentować. To, jaki będzie wynik sprawy także jest zależne od adwokata, który dobierze najlepsze argumenty. Stale powiększająca się liczba osób pyta o rozwód kościelny, bo pragną kiedyś znowu stanąć na ślubnym kobiercu. Niestety, jeśli nie przemyśli się wyborów odnośnie ślubu to niestety, niemniej jednak w przyszłości mogą z tego być spore konsekwencje. Nie wszystkie sprawy będą rozpatrzone tak jak tego chcemy. To wszystko nie jest aż takie łatwe, na jakie może wyglądać. To znaczy, że lepszym rozstrzygnięciem będzie się dobrze zastanowić nad tym czy w ogólności warto się z tą czy inną osobą wiązać związkiem małżeńskim.

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o kancelarii prawnej Pabianice i o wiele więcej. »

  Prawnicy w większości wypadków kojarzą się ludziom z adwokatami. A wszakże nie tylko adwokat para się sprawami prawnymi, bo robi to także właściwie każdy radca prawny. Warto zatem dowiedzieć się, czym w ogóle zajmują się radcy prawni pabianice i w jakich sytuacjach warto ich zatrudnić.
  Czym zajmuje się radca prawny?
  Zakres jego pracy można porównać do zakresu działań tradycyjnego adwokata. Radca ma możliwość bowiem także reprezentować spersonalizowanych kontrahentów przed sądem, obrazując ich sytuację. Czym zatem różni się on od adwokata? Tym, że ten prawnik pabianice świadczy indywidualne usługi przeważnie w ramach umowy o pracę. To znaczy, że pomaga przeważnie prywatnym ludziom w ich dość prywatnych sprawach.
  Kiedy warto zgłosić się do radcy prawnego?
  Zwykle do tych prawników zgłaszają się osoby, które mają dylematy powiązane z sądem administracyjnym, rodzinnym bądź cywilnym. W większości przypadków są to indywidualne sprawy różnorakich osób, o których prawnikowi można śmiało i szczerze opowiedzieć. Kancelaria radcy prawnego pabianice robi wszystko, ażeby pomóc nabywcom.

  Data dodania: 17 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawo w życiu - Prawo dla każdego »

  Strona o tematyce prawniczej, która pokazuje, że stosowanie prawa w życiu codziennym nie jest trudne, dzieląc się wiedzą oraz doświadczeniami dnia codziennego. Dzięki niemu pokazujemy jak w prosty sposób można poradzić sobie z problemami, które dotykają każdego z nas. Na stronie znajduje się również orzecznictwo dodawane do najnowszych wpisów.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: