WITAJ! MAMY JUŻ 9 LAT!!!

Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Porady księgowe »

  Stawiając pierwsze kroki w biznesie, w głowie piętrzą się niejasności i kotlą się pytania. Na blogu zjahdziesz w prosty i łopatologiczny sposó napisane, co, gdzie i kiedy. Na bieżąco są aktualizowane wpisy a do tego śledzimy nowinki prawne i e komentujemy. Zajrzyj do nas.

  Data dodania: 18 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Alkotestery »

  Poszukujesz alkomatu? Testeru trzeźwości? Alkotestu? Dobrze trafiłeś! Sklep internetowy Alkotester. pl ma w swojej ofercie sprawdzone urządzenia tego typu od czołowych producentów na świecie.

  Nasze alkomaty wykonują certyfikowany pomiar alkoholu w wydychanym powietrzu zgodnie z nowymi europejskimi przepisami EN-16280.

  Data dodania: 13 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc i obsługa prawna firm - windykacja należności Poznań »


  W Pracowni Doradczej "Procurent" przekazujemy pomoce prawnicze, trudnimy się zwłaszcza windykacją i pośrednictwem. Specjalizujemy się w pomocy oraz doradztwie sądowym w zakresie monitorowania i sprawdzania ryzyka sprzedaży oraz windykacją długów. Angażujemy wysoce wykwalifikowanych prawoznawców, którzy cechują się dużą przenikliwością, długoletnim doświadczeniem oraz wysoką skutecznością. W celu zapoznania się z naszą profesjonalną ofertą skłaniamy do wizyty na naszej stronie lub do osobistego kontaktu z nami. Gwarantujemy doskonałą jakość świadczonych usług, świadczą o tym udostępnione przez nas referencje. Oferujemy kompletną obsługę prawną dla instytucji. Nasi prawnicy nieustannie się szkolą, jest to niesłychanie ważne przy takiego typu postępowaniach prawnych. Funkcjonujemy na obszarze Przeźmierowa pod Poznaniem. Procurent - Kancelaria Doradcza.

  Data dodania: 29 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Adwokat Damian Sieradz »

  Kancelaria powstała w celu zapewnienia rzetelnej, uczciwej i kompleksowej pomocy prawnej klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom.

  świadczymy pomoc oraz doradztwo prawne wszystkim podmiotom występującym w obrocie prawnym, a więc osobom prawnym, jednostkom organizacyjnym nieposiadającym osobowości prawnej oraz osobom fizycznym, zarówno w sprawach dotyczących prowadzonej przez nie działalności gospodarczej lub zawodowej, jak i w sprawach prywatnych;
  prowadzimy obrony w sprawach o wykroczenia, w postępowaniach dyscyplinarnych i w postępowaniu dotyczącym odpowiedzialności podmiotów zbiorowych;
  reprezentujemy strony również w postępowaniach: karnym, karnym skarbowym, o wykroczenia, a także w postępowaniu o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych pokrzywdzonego, powoda cywilnego, oskarżyciela posiłkowego, osobę zobowiązaną do odpowiedzialności posiłkowej oraz interwenienta;
  prowadzimy sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego
  Kancelaria Współpracuje z wieloma radcami prawnymi, adwokatami, syndykami masy upadłości, biegłymi, tłumaczami przysięgłymi oraz doradcami podatkowymi na terenie całego kraju.

  Data dodania: 04 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • VAT 7 »

  Wypróbuj darmowy program do wypełniania deklaracji online. Firma e-file jest autorem jednej z najlepszych aplikacji do rozliczania druków urzędowych różnego rodzaju. W naszej branży stawiamy sobie za cel projektowanie przystępnych i funkcjonalnych aplikacji, które sprawdzą się w codziennym życiu. Wielką uwagę przykładamy do funkcjonalności i dużej jakości merytorycznej naszych narzędzi. Dlatego pozostajemy w kontakcie z prawnikami, konsultantami podatkowymi oraz specjalistami z zakresu e-government, którzy dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy twórcami cenionej przez internautów aplikacji e-pity do wypełniania deklaracji podatkowych a także aplikacji fillUp pozwalającej w przystępny sposób uzupełniać druki urzędowe.

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa: