WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Ankiety, sondaże Podkategoria: Ankiety, sondaże

 • Internetowe konta bankowe »

  Witryna poświęcona rachunkom bankowym i ofertom banków dla osób fizycznych, nie prowadzących działalności gospodarczej. Odnajdziesz tu wyczerpujące informacje o kontach osobistych i oszczędnościowych dostępnych przez Internet, abyś mógł wybrać konto, które odpowiada Twoim potrzebom. Możesz porównać poszczególne rachunki, podjąć szybką decyzji o tym, które z nich Cię interesują, a spośród nich wybrać najlepszy. Potem udaj się do banku i otwórz konto, albo też załóż konto online. Oprócz oferty kont na stronie znajdują się także wskazówki odnośnie zarządzania domowym budżetem. Oprócz tego przedstawiamy zasady finansów osobistych.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • AGATA S.A. -mystery shopping »

  Firma Mysterius AGATA S. A. oferuje swym klientom takie usługi, jak tajemniczy klient, badania B2B, specjalistyczne badania jakości obsługi klienta, a także prognozy rynkowe. Możemy zagwarantować naszym klientom doskonałą jakość świadczonych usług w konkurencyjnych cenach.
  Mysterious Agata to nowoczesna firma jaka od dłuższego czasu para się tworzeniem projektów oraz realizacją badań marketingowych, społecznych czy też rynkowych. Agencja ta przedstawia w swojej ofercie usługowej posiada m. in. badania marketingowe, jak i badanie satysfakcji klienta.

  Data dodania: 19 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Beeline research - badania satysfkacji »

  Każda zarówno mała jak i duża firma zdaje sobie sprawę jak ważny jest powracający klient, a ten będzie wracał jedynie wtedy gdy bedzie zadowolony z naszego produktu lub usługi. Jednym z elementów poprawy sprzedaży jest badanie satysfkacji klienta lub konkretnej grupy klientów. Firma Beeline świadczy usługi polegające na analizie satysfkacji klienta z danego zakupu. W ramach tego rodzaju badań dostarczane są okręslone raporty raporty, z których mozna wyciągnąć bardzo cenne informacje. Głównym celem jest uzyskanie odpowiedzi na pytanie co należy poprawić aby satysfkacja zadowolenia klienta wzrosła. Na te i inne pytania odpowiedą przeprowadzone analizy i badania marketingowe.

  Data dodania: 17 04 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ankiety, sondaże

konto (1)

Ankiety, sondaże - nowa strona:

Adres: