WITAJ! MAMY JUŻ 9 LAT!!!

Kultura i sztuka Kategoria: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • fotograf ślubny Białogard »

  Profesjonalna fotografia ślubna - wybierz sprawdzonego fotografa ślubnego działającego na terenie całego kraju. Wiele słów można by napisać o tym ślubie. Karolina i Piotr w świetle prawa polskiego byli już małżeństwem. Czegoś im jednak brakowało, tym czymś był ślub kościelny. Gdy pierwszy raz się spotkaliśmy aby omówić szczegóły mojej usługi nie kryłem zaskoczenia. Jak wielka musi być ich miłość, skoro chcą umocnić swój związek “po raz drugi”!? Gdy spotkaliśmy się w dniu ślubu nie było nerwów, czy niepewności. Oboje wiedzieli dlaczego to robią, nie towarzyszył im bagaż skrajnych emocji, który towarzyszy innym parom. Emanował od nich spokój.

  Data dodania: 29 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kilka informacji o najlepszym fotografie z Pruszkowa i o wiele więcej. »

  Współcześnie, jeżeli już decydujemy się naobrazki ze ślubu to stawiamy głównie na plener. To umożliwia na stworzeniejeszcze bardziej wyjątkowych obrazów ślubnych, które będą pamiątką na pełne życie. Takie zdjęcia ślubne pruszków to coś niesamowitego. Wraca się dzięki nim wspomnieniami do tych wyjątkowych chwil. Fotografik, które wybierzemy daje namobrazki w formie zapisu na płycie, ale także posiadamyobrazki wydrukowane. To bardzo dobrze, żeposiadamy te ilustracje równieżbez konieczności włączenia laptopa czy innego urządzenia. Aktualnieniedużo, kto ma takieobrazy. Wszystko zapisujemy na dyskach komputerów.

  Przerabianie obrazków ślubnych
  Zdjęcia ze stuprocentową pewnością się retuszuje. Nadaje im się jeszcze ciekawszego wyglądu i od tego jest aktualnie grafika komputerowa pruszków, która wytwarza cuda. Niewszystkie ilustracje potrzebują takiej zmiany, niemniej jednak zdecydowana większość tak. To jest nasza fotografia ślubna pruszków, a więc byłoby dobrze gdybyśmy tam wyglądali pięknie, aczkolwiek bez przesady, bo wszak mamy być do siebie wszyscy podobno.

  Data dodania: 05 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Trochę o tym, jakiego fotografa wybrać na ślub itp.. »

  Nagrywanie filmu weselnego nie jest misją prostym, przekonało się o tym wielu ludzi, które we własnym zakresie chciało uwiecznić ten moment. Oczywiście dostrzeżenie wszystkich zagadnień, które będą z tym powiązane ma możliwość być najbardziej istotne dla nas wszystkich. Z tego także powodu, bardzo często polecam skorzystanie z opcji zapotrzebowania fotografa z zewnątrz, który bardzo dobrze będzie mógł ocenić nasz film np. fotograf ślubny Jelenia Góra. Oczywiście takie podejście do wszystkich z tym związanych zagadnień będzie posiadać dla nas nie lada znaczenie, a to z tego także punktu widzenia, iż w ten metodę nasz film będzie wyśmienity.

  W tym temacie postaram się przedstawić, czy każdemu fotografowi można zaufać. Moim zdaniem nie każdemu, w tym wypadku trzeba wprowadzić wyraźne rozróżnienie na tych fotografów, którzy są w stanie dobrze wyprodukować własną pracę przykładowo fotograf ślubny Lubin, a dodatkowo na tych którzy źle wykonają dla nas zlecenie. Dlatego również odpowiedni dobór fotografa także posiada dla nas priorytetowe znaczenie.

  Data dodania: 04 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Studio Vintage - studio fotograficzne w Krakowie »

  Studio Vintage to profesjonalne studio fotograficzne w Krakowie. Powstało z pasji i zaangażowania w fotografię, jak również grafikę, sztukę i dobry design. Wszystko to w wyjątkowym wnętrzu urządzonym w lekko industrialnym i minimalistycznym klimacie połączonym ze stylem lat 60-tych i 70-tych.

  Studio Vintage w skrócie: CYKLORAMA, SPRZĘT PROFOTO, KLIMATYZACJA, WŁASNE MIEJSCE PARKINGOWE, WI-FI, ANTERSOLA, WYNAJEM PRZESTRZENI, ZDJĘCIA, FILMY, EVENTY, ZAWSZE KAWA I HERBATA, MIŁA ATMOSFERA :)

  Oferujemy studio fotograficzne do wynajęcia – wysoki standard, profesjonalne wyposażenie i duża cyklorama pozwalają na realizację dowolnych projektów. Dysponujemy światłem zastanym, na jednej z długości ściany znajdują się okna. Wyjątkowego klimatu całemu miejscu nadaje antresola urządzona w stylu vintage.

  Studio Vintage to także idealne miejsce do niewielkich produkcji filmowych!

  Posiadamy równijedzenia eż szeroki wachlarz usług fotograficznych. Oferujemy wykonywanie profesjonalnych sesji zdjęciowych w zakresie mody, portretu, produktu, czy obsługi eventów. Realizujemy sesje komercyjne oraz zlecenia prywatne. Każdego traktujemy indywidualnie. Pracujemy przy tym z profesjonalnymi fotografami, wizażystami, stylistami i modelami.

  Studio Vintage to również bardzo atrakcyjne miejsce spotkań. Mamy idealne warunki do organizowania szkoleń, wystaw, projekcji filmowych, spotkań z twórcami i wielu innych artystycznych wydarzeń. Przyjazna atmosfera, dobry design oraz klimat miejsca inspiruje i pobudza kreatywność. Zapraszamy do działania razem z nami w Studio Vintage!

  Data dodania: 20 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o najlepszym studio fotograficznym Opole i nie tylko. »

  Potrzebujesz skorzystać z usług dobrego fotografa? Powinnaś wiedzieć, że świetnie trafiłeś! To w tej chwili nasz fotograf opolskie oferuje wam bardzo dobrze zrealizowane zdjęcia z należytą starannością i precyzją dzięki której utrwali on wspaniałe momenty! Fotografik ma odpowiednie doświadczenie,, a dodatkowo wiedzę, ale głównie tworzy obrazy z pasją co oczywiście będzie można zauważyć. Nie czekaj zatem wyłącznie już dzisiaj dowiedź się więcej na ten w tej chwili zagadnienie już na dzień dzisiejszy! Taka współpraca z całą pewnością was zachwyci!

  Data dodania: 16 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa: