WITAJ! MAMY JUŻ 9 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Kultura i sztuka Kategoria: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Teatr Żelazny »

  Płaszczyzna, w której każdy ma możliwość oderwać się od codziennych zajęć – teatr Katowice – to miejsce o wyjątkowej atmosferze jak również niemałym repertuarze. Odmienność propozycji sprawia, że znajdzie się w tym miejscu coś wyborne dla małych oraz dorosłych widzów. energiczny zespół aktorski oczaruje świat, przedstawiając go z kompletnie diametralnie innej perspektywy. Współczesny teatr Katowice zgrabnie zestawia przedstawienie z zabawą, pozwalając ukazać się tajemnym emocjom. Każdy spektakl to odmienna opowieść, to nauka, zachęcenie oraz odprężenie, to wyzwanie dla artystów oraz feta dla miłośników sztuki. Jedyny w swoim rodzaju teatr Katowice to odmienność na wielu poziomach, to również miejsce, w którym zwyczajowe zachowania nierzadko zostają przekroczone, a oglądający spektakl mogą praktycznie angażować się w grze. Innowacyjne podejście do sztuki teatralnej sprawiło, że tylko ten teatr Katowice może pochwalić się niezmiennie rosnącą popularnością i inspiruje miłośników dobrego teatru z całego regionu. Fenomenalny i oddany zespół aktorski potrafi grać na wielu płaszczyznach jednocześnie, dzięki czemu wystawiane przedstawienia każdorazowo są doskonałe i autentycznie ekscytujące. Niespodzianką jest fakt, że artyści dbają o nawiązanie wspólnych relacji między widzami a twórcami. Prawdziwą ucztą dla amatorów tego rodzaju sztuki jest okazja do poznania teatru z kompletnie nieodkrytej do tej pory perspektywy. Atutem jest również fakt, że teatr Katowice chętnie zaprasza na gościnne spektakle artystów z z innych teatrów. Pozwól się oczarować i wybierz najlepszy oraz najsilniej inspirujący teatr Katowice, który cały czas zaskakuje swoją różnorodnością, która współgra z zasadami najlepszej sztuki.

  Data dodania: 01 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • fotograf ślubny Białogard »

  Profesjonalna fotografia ślubna - wybierz sprawdzonego fotografa ślubnego działającego na terenie całego kraju. Wiele słów można by napisać o tym ślubie. Karolina i Piotr w świetle prawa polskiego byli już małżeństwem. Czegoś im jednak brakowało, tym czymś był ślub kościelny. Gdy pierwszy raz się spotkaliśmy aby omówić szczegóły mojej usługi nie kryłem zaskoczenia. Jak wielka musi być ich miłość, skoro chcą umocnić swój związek “po raz drugi”!? Gdy spotkaliśmy się w dniu ślubu nie było nerwów, czy niepewności. Oboje wiedzieli dlaczego to robią, nie towarzyszył im bagaż skrajnych emocji, który towarzyszy innym parom. Emanował od nich spokój.

  Data dodania: 29 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kilka informacji o najlepszym fotografie z Pruszkowa i o wiele więcej. »

  Współcześnie, jeżeli już decydujemy się naobrazki ze ślubu to stawiamy głównie na plener. To umożliwia na stworzeniejeszcze bardziej wyjątkowych obrazów ślubnych, które będą pamiątką na pełne życie. Takie zdjęcia ślubne pruszków to coś niesamowitego. Wraca się dzięki nim wspomnieniami do tych wyjątkowych chwil. Fotografik, które wybierzemy daje namobrazki w formie zapisu na płycie, ale także posiadamyobrazki wydrukowane. To bardzo dobrze, żeposiadamy te ilustracje równieżbez konieczności włączenia laptopa czy innego urządzenia. Aktualnieniedużo, kto ma takieobrazy. Wszystko zapisujemy na dyskach komputerów.

  Przerabianie obrazków ślubnych
  Zdjęcia ze stuprocentową pewnością się retuszuje. Nadaje im się jeszcze ciekawszego wyglądu i od tego jest aktualnie grafika komputerowa pruszków, która wytwarza cuda. Niewszystkie ilustracje potrzebują takiej zmiany, niemniej jednak zdecydowana większość tak. To jest nasza fotografia ślubna pruszków, a więc byłoby dobrze gdybyśmy tam wyglądali pięknie, aczkolwiek bez przesady, bo wszak mamy być do siebie wszyscy podobno.

  Data dodania: 05 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Trochę o tym, jakiego fotografa wybrać na ślub itp.. »

  Nagrywanie filmu weselnego nie jest misją prostym, przekonało się o tym wielu ludzi, które we własnym zakresie chciało uwiecznić ten moment. Oczywiście dostrzeżenie wszystkich zagadnień, które będą z tym powiązane ma możliwość być najbardziej istotne dla nas wszystkich. Z tego także powodu, bardzo często polecam skorzystanie z opcji zapotrzebowania fotografa z zewnątrz, który bardzo dobrze będzie mógł ocenić nasz film np. fotograf ślubny Jelenia Góra. Oczywiście takie podejście do wszystkich z tym związanych zagadnień będzie posiadać dla nas nie lada znaczenie, a to z tego także punktu widzenia, iż w ten metodę nasz film będzie wyśmienity.

  W tym temacie postaram się przedstawić, czy każdemu fotografowi można zaufać. Moim zdaniem nie każdemu, w tym wypadku trzeba wprowadzić wyraźne rozróżnienie na tych fotografów, którzy są w stanie dobrze wyprodukować własną pracę przykładowo fotograf ślubny Lubin, a dodatkowo na tych którzy źle wykonają dla nas zlecenie. Dlatego również odpowiedni dobór fotografa także posiada dla nas priorytetowe znaczenie.

  Data dodania: 04 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Studio Vintage - studio fotograficzne w Krakowie »

  Studio Vintage to profesjonalne studio fotograficzne w Krakowie. Powstało z pasji i zaangażowania w fotografię, jak również grafikę, sztukę i dobry design. Wszystko to w wyjątkowym wnętrzu urządzonym w lekko industrialnym i minimalistycznym klimacie połączonym ze stylem lat 60-tych i 70-tych.

  Studio Vintage w skrócie: CYKLORAMA, SPRZĘT PROFOTO, KLIMATYZACJA, WŁASNE MIEJSCE PARKINGOWE, WI-FI, ANTERSOLA, WYNAJEM PRZESTRZENI, ZDJĘCIA, FILMY, EVENTY, ZAWSZE KAWA I HERBATA, MIŁA ATMOSFERA :)

  Oferujemy studio fotograficzne do wynajęcia – wysoki standard, profesjonalne wyposażenie i duża cyklorama pozwalają na realizację dowolnych projektów. Dysponujemy światłem zastanym, na jednej z długości ściany znajdują się okna. Wyjątkowego klimatu całemu miejscu nadaje antresola urządzona w stylu vintage.

  Studio Vintage to także idealne miejsce do niewielkich produkcji filmowych!

  Posiadamy równijedzenia eż szeroki wachlarz usług fotograficznych. Oferujemy wykonywanie profesjonalnych sesji zdjęciowych w zakresie mody, portretu, produktu, czy obsługi eventów. Realizujemy sesje komercyjne oraz zlecenia prywatne. Każdego traktujemy indywidualnie. Pracujemy przy tym z profesjonalnymi fotografami, wizażystami, stylistami i modelami.

  Studio Vintage to również bardzo atrakcyjne miejsce spotkań. Mamy idealne warunki do organizowania szkoleń, wystaw, projekcji filmowych, spotkań z twórcami i wielu innych artystycznych wydarzeń. Przyjazna atmosfera, dobry design oraz klimat miejsca inspiruje i pobudza kreatywność. Zapraszamy do działania razem z nami w Studio Vintage!

  Data dodania: 20 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa: