WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Schronisko dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi.

Schronisko dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi.

Stowarzyszenie Akademia Innowacji Społecznych prowadzi schronisko dla osób bezdomnych w Stąporkowie w województwie świętokrzyskim oraz schroniska dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi w miejscowości Gwizdaj w gminie Przeworsk (województwo podkarpackie) i w miejscowości Niziny w gminie Tuczępy (województwo świętokrzyskie). Schroniska działają zgodnie ze standardami wyznaczonymi przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Schroniska z usługami opiekuńczymi są w pełni dostosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Placówki zapewniają odpowiednią opiekę, pomoc pracownika socjalnego, trzy posiłki dziennie, pomoc terapeuty, prawnika i pielęgniarki. Schroniska przyjmują osoby skierowane na podstawie decyzji administracyjnej wydanej przez właściwy ośrodek pomocy społecznej.

Szczegóły strony akademiais.org:

Podlinkuj stronę akademiais.org:

Schronisko dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi.

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • hoteling-serwerow.eu »

  Chcemy Państwu przedstawić nasz innowacyjny portal internetowy oddany problematyce informatycznej. Konkretniej mówiąc nasz portal upowszechnia szczególne artykuły w szczególności na wątki: hoteling-serwerów, serwerownie, wirtualizacja itp. Nasz blog pisze przede wszystkim pod instytucje pragnące skorzystać z usług, które są świadczone za pośrednictwem internetu oraz dla instytucji co wymagają pewnego miejsca do zabezpieczenia danych. Zatem jeżeli prowadzisz sklep internetowy, twoja firma posiada wiele oddziałów, angażujesz ludzi pracujących w terenie lub modyfikujesz regularnie system informatyczny, to ta strona jest specjalnie dla Ciebie. Wejdź na hoteling-serwerow. eu/ i odnajdź to co dla Ciebie jest najistotniejsze.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Artroom.net.pl - artykuły do przedruku »

  Serwis umożliwiający umieszczenie artykułów promocyjnych z prawem do przedruku z możliwością umieszczenia odnośnika w treści. Na stronie artykuły, poradniki, treści promocyjne. Dla czytelnika wiele ciekawych informacji.

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szybka dezynfekcja kurnika »

  Nasza firma zajmuje się zleceniami dotyczącymi kompleksowej dezynfekcji fermy. Jesteśmy doświadczonym, sprawdzonym zespołem specjalistów. Bez problemów możesz nam powierzyć czyszczenie/dezynfekcję twojej fermy. Wprowadzamy także systemy bezpieczeństwa żywności - zgodne z wytycznymi standardów British Retail Consortium. Nasze usługi realizujemy głównie na obszarze północno-zachodniej Polski, ale jesteśmy gotowi na zlecenia z innych części kraju. Oprócz dezynfekcją kurników, polecamy państwu usługę zamgławiania termicznego, które cechuje się dużą wydajnością.

  Data dodania: 12 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Forum »

  Forum dla ludzi z depresją, myślami samobójczymi, chorobami psychicznymi, samotnych, nie widzących sensu życia.
  Chcemy stworzyć społeczność ludzi z podobnymi problemami.
  Na forum można dzielić się swoimi problemami, przemyśleniami, szukać pomocy innych użytkowników i pomagać innym. Podzielić się swoimi odczuciami i myślami, albo po prostu rozmawiać na rożne tematy. Mogą tu spokojnie pisać ludzie odrzuceni przez społeczeństwo, tutaj znajdzie się miejsce dla każdego dobrego człowieka, źli będą usuwani z forum. Zapraszamy :)

  Data dodania: 30 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Ślubny i Operator Filmowy Korzystna Oferta »

  Uwiecznienie najważniejszych chwil w Naszym życiu zależy od obiektywnego operatora.
  Ślub, Chrzest, Komunia to wydarzenia, które z pewnością warte są uwiecznienia. Proponujemy
  Państwu taką możliwość, oferujemy film i zdjęcia. Jesteśmy młodą firmą, mamy dużo zapału i dużo fajnych pomysłów
  na zrealizowanie filmu, klipu lub zdjęć. Oferujemy sesję zdjęciowe z wykorzystaniem teł,
  wykonujemy chętnie zdjęcia w plenerze, w każdym miejscu....
  Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą która dostępna jest na stronie
  www. videofilmowanie-24. pl

  e-mail: foto@videofilmowanie-24.pl
  tel. +48 (42) 658 91 25
  tel. +48 500 655 458

  Data dodania: 20 04 2017 · szczegóły wpisu »