WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Program dla przewoźników

Program dla przewoźników

Programem, który uprości zarzadzanie firmą zajmującą się przewozami jest eTraveler firmy KOMAKO. To oprogramowanie pozwoli na szybką i wygodną sprzedaż biletów na określone kursy, tak aby klient mógł od razu zapłacić za kurs online. Dodatkowo jest to wygoda dla przewoźnika, który może szybko określić jakim autokarem lub busem należy przeprowadzić kurs.
eTraveler jest programem firmy KOMAKO i może zostać zintegrowany ze stroną przewoźnika. Zapraszamy do zainteresowania firmy prowadzące regularne przewozy na określonych trasach.

Szczegóły strony program-dla-przewoznikow.komako.pl:

Podlinkuj stronę program-dla-przewoznikow.komako.pl:

Program dla przewoźników

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Domeny do pozycjonowania »

  Program eXdomain umożliwia wyselekcjonowanie i rejestrację najlepszych domen internetowych. To właśnie dzięki eXdomain wyszukasz najlepsze wyekspirowane domeny i zakupisz u swojego ulubionego rejestratora. Dzięki zastosowanej wielowątkowości program eXdomain pracuje niesamowicie szybko, a więc będziesz w stanie sprawdzać wiele tysięcy domen internetowych w minimalnym okresie czasu. Codziennie wygasa sporo szalenie silnych i wartościowych domen, ale trudno je wyłuskać bez specjalistycznego software'u czyli na przykład eXdomain.

  Data dodania: 04 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kaspersky 2011, Programy antywirusowe »

  Oferujemy programy antywirusowe, narzędziowe oraz do ochrony danych.

  Staliśmy się Głównym Przedstawicielem na Polskę znanych i cenionych na rynku, międzynarodowych firm i korporacji: Acronis, DeviceLock Inc., Entensys, Parallels Inc.

  Jesteśmy również Autoryzowanym Partnerem Handlowym firmy Kaspersky Lab Polska, która przyznaje nam corocznie (od 2006 roku) Certyfikat Dystrybutora Roku.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • enova - system ERP »

  Enova365 to oprogramowanie do zarządzania procesami jakie zachodzą w firmach. Dzięki różnym możliwościom wdrożenia możliwa jest praca z enova poprzez zdalne pulpity, co więcej z różnych urządzeń, nawet przenośnych. Dzięki swojej budowie łatwo jest wdrożony program łatwo jest następnie rozbudować o kolejne moduły zwiększając jednocześnie jego możliwości. Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniem branżowym wdrożenia systemu ERP enova w firmie budowlanej oferowanym przez KOMAKO.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Program Comarch ERP Optima »

  Oprogramowanie Comarch ERP Optima zostało stworzone z myślą o komforcie i efektywności w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Jest to zintegrowany system składający się z kilkunastu modułów, które użytkownik może dopasować do potrzeb swojej firmy. Specjalizujemy się w całościowych wdrożeniach i serwisie programu Comarch ERP Optima od lat. Na naszej stronie www. optima. sklep. pl znajdziesz opis programu, aktualne ceny oraz wersję testową.

  Data dodania: 11 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fakturalight - Program do faktur VAT na Windows, macOS i Linux »

  Rozpoczynając przygodę z własną działalnością początkujący przedsiębiorca musi zmierzyć się z biurokratyczną machiną. Pierwsze pytania brzmią nawet jak wystawić fakturę, co zrobić w przypadku pomyłki na fakturze czy jak rozliczać się z zus. Z czasem niedostępna dżungla przeradza się w przyjazny park. Pozostaje jedynie tak zoptymalizować czas, by na buirokrację przeznaczyć go jak najmniej. Z taką myślą powstał program do faktur. FakturaLight to nowoczesne oprogramowanie do fakturowania. Aplikacja działa na komputerach wyposażonych w systemy macOS, Windows. Wystarczy go uruchomić, by przekanać się jak szybko wystawia się dokumenty sprzedażowe.

  Data dodania: 13 02 2017 · szczegóły wpisu »