WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Flora i fauna Kategoria: Flora i fauna

Flora i fauna - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Forum Roślinne - Forum o Roślinach - Nasze Ogrody - Nasze Rośliny »

  Forum Roślinne powstało z myślą o hodowcach roślin doniczkowych, o osobach zajmujących się ogrodami i uprawą ich. Forum jest w pełni darmowe, tworzone jest przez pasjonatów roślinności oraz ogrodnictwa. Jeśli masz chęć aby dołączyć do naszej społeczności to bardzo serdecznie wszystkich Was zapraszamy na nasze forum dyskusyjne. Prowadzisz sad, ogród, kwiaciarnię? jeśli tak i nie wiesz jeszcze dostatecznie dużo o hodowli kwiatów, krzewów itp. to zapraszamy na nasze forum gdzie dowiesz się więcej o uprawie roślin doniczkowych pielęgnacją ogrodu, sadu oraz wymienisz się doświadczeniami z innymi osobami które tak jak Ty zajmują się roślinnością.

  Data dodania: 01 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • WET Gliwice - całodobowa klinika weterynaryjna »

  Gliwicka Klinika Weterynaryjna jest innowacyjną placówką, specjalizującą się w leczeniu zwierząt na Śląsku. Klinikę tworzą ludzie, których praca jest zarówno pasja i powołaniem. Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny jak między innymi sprzęt do diagnostyki obrazowej oraz pracownia tomografii komputerowej. Klinka posiada również nowoczesne laboratorium oraz gabinet rehabilitacyjny. Wszystko to pozwala na otoczenie wszystkich zwierząt przybywających do kliniki najlepszą opieką.

  Data dodania: 03 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • EcoZwierz żwirek drewniany dla ptaków »

  EcoZwierz to firma, która pozyskuje i sprzedaje żwirek drewniany dla zwierząt.
  Żwirek ten wykonany jest ze sprasowanych trocin drzew liściastych i iglastych.
  Jest całkowicie biodegradowalny, czyli przyjazny środowisku.
  Przeznaczony jest dla gryzoni, kotów i ptaków.
  Żwirek drewniany dla zwierząt nie powoduje alergii, absorbuje nieprzyjemne zapachy i można go łatwo usunąć w toalecie.

  Data dodania: 09 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Greyland »

  Greyland hodowla kotów rosyjskich niebieskich poleca śliczne kocięta. Srebno-szare kuleczki, zdrowe i pieszczotliwe czekają na nowe domki. Greyland to profesjonalna, domowa hodowla kotów rosyjskich niebieskich. Kocięta rosyjskie wychowujemy z wielką miłością bo koty rosyjskie to nasza wielka pasja. W naszej hodowli kociaki rosyjskie są częścią naszej rodziny. Dzięki temu hodowlę Greyland opuszczają kociaki radosne, ufne i towarzyskie, w pełni nauczone podstawowych zasad współżycia z człowiekiem. Kot rosyjski to kot bardzo przyjacielski, towarzyski i czuły. Jest filigranowy i zwinny, porusza się z wielką elegancja i gracją. Wybiera sobie z rodziny jedną osobę, której okazuje swoje szczególne względy. Zapraszamy do naszej hodowli Greyland. Mieszkamy w Piotrkowie Tryb. Na życzenie dowozimy kotki rosyjskie do nowych domów. Tel. 793 933 998

  Data dodania: 12 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Świąteczne Choinki z plantacji »

  Zajmujemy się sprzedażą choinek z plantacji, świerk zwykły oraz srebrny. Sprzedaż prowadzona jest w miesiącu grudniu. Logota / Częstochowa. U nas kupując choinkę żywą masz gwarancję, że zaraz po świętach nie opadnie z igieł, ponieważ wszystkie choinki wycinane są tuż przed sprzedażą.

  Data dodania: 18 11 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Flora i fauna

Flora i fauna - nowa podkategoria:

Nazwa: