WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

przedszkole wrocław-sloneczneprzedszkole.pl

przedszkole wrocław-sloneczneprzedszkole.pl

Proponujemy co najważniejsze świetnie przeszkoloną, perfekcyjną i wyspecjalizowaną kadrę opiekunów nastawionych na bezpieczny, szczęśliwy rozwój dziecka z zachowaniem jego indywidualności i komfortu psychicznego. Najwyższej klasy edukacja połączona ze świetną zabawą nastawioną na potrzeby dzieciaków, pielęgnacja cech i wyciąganie walorów każdego dziecka oraz gwarancja podjęcia najlepszej decyzji rodziców to tylko niektóre z zalet wyboru naszego Przedszkola Wrocław.
Jeżeli szukacie Państwo rekomendowanej, polecanej i ocenianej jako najlepsze przedszkole niepubliczne Wrocław, zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą, a gwarantujemy satysfakcję z podjęcia słusznego wyboru.

Szczegóły strony sloneczneprzedszkole.pl:

Podlinkuj stronę sloneczneprzedszkole.pl:

przedszkole wrocław-sloneczneprzedszkole.pl

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole Zielona Góra »

  Miejskie Przedszkole Nr 38 w Zielonej Górze jest placówką publiczną. Prowadzi nauczanie i wychowanie w zakresie wspomagania rozwoju dzieci z wyjątkowym uwzględnieniem działań twórczych nastawionych na rozwój zdolności artystycznych: warsztaty plastyczne, muzyczne - piosenki dla dzieci, warsztaty z udziałem rodziców. Przedszkole posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która systematycznie uzupełnia i podnosi swoje kwalifikacje oraz stopnie awansu zawodowego. Nauczyciele posiadają dodatkowe umiejętności w zakresie terapii, tańca, kształcenia zintegrowanego, nauki języka francuskiego i muzyki- piosenki przedszkolne. Prowadzą pracę wychowawczą, dydaktyczną, opiekuńczą. Troszczą się o prawidłowy rozwój psychofizyczny wychowanków, tworzą warunki wspierające rozwój dziecka, przygotowują dziecko do funkcjonowania w rodzinie i społeczeństwie. Wprowadzają dzieci w świat, w którym trzeba radzić sobie z trudnościami i porażkami, ale należy również cieszyć się sukcesem. Przedszkole organizuje różne formy współpracy z rodziną, które cieszą się dużą sympatią. Dzieci i rodzice mają możliwość kontaktu ze specjalistami takimi jak psycholog, logopeda, rehabilitant. Na miejscu znajduje się centrum informacji dla nauczycieli i rodziców, udostępniające fachową literaturę i internet. Miejskie Przedszkole Nr 38, 65-273 Zielona Góra, ul. Braniborska 13, tel. 068 327-25-69, 329-23-34.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole Niepubliczne Promyczek rozpoczęło swoją działalność we wrześniu 2010 roku. Jest to nowa placówka niepubliczna dla dzieci od 2,5 do 5 lat. Przedszkole Promyczek jest czynne od 7.00 do 17.00, dopuszczalne jest wydłużenie czasu pobytu dziecka w przedszkolu po wcześniejszym ustaleniu oraz za dodatkową opłatą. Przedszkole realizuje cele i zadania dydaktyczno - wychowawcze i opiekuńcze określone przez MEN. Jesteśmy wpisani do ewidencji szkół i placówek oświatowych. Grupa przedszkolna liczy 10-18 osób. O przyjęciu dziecka decyduje kolejność składania zgłoszeń. Zapraszamy do Promyczka.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Swarzędz »

  Wszystkich rodziców zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej placówki – Jarzębinka. Jarzebinka to w istocie dwie publiczne placówki w Swarzędzu. Działamy dla wychowanków ze samego Swarzędza, jak również z okolic. Jarzębinki sprawują opiekę nad dziećmi w nowoczesnych obiektach, uwzgledniających odpowiednie zarządzenia takich placówek, ale też odpowiadających potrzebom dzieci. W tym sektorze działamy od paru lat, mamy zatem doświadczenie w kierowaniu tego typu obiektami. Gwarantujemy wychowankom najlepszą kadrę nauczycielską, ciekawy pakiet zajęć – uwzględniający wymogi MEN, a także całą gamę imprez mających walory kształcące i wychowawcze. Wszelkie informacje o nas znajdą Państwo na stronie Jarzebinka-Swarzedz.pl, tam też znajdą Państwo obowiązujący pakiet dokumentów, który mogą Państwo ściągnąć. Szukając najlepszego publicznego przedszkola w Swarzędzusprawdź na Jarzebinka-Swarzedz. pl

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Swarzędz »

  Pragniemy, by poznali Państwo ciekawą ofertę prywatnej placówki przedszkolnej Lisek Urwisek. Nasze przedszkole to placówka dostosowana do wszelkich wymogów w obszarze działania tego typu miejsc. Gwarantujemy Państwa milusińskim optymalny, najciekawszy zapis treści nauczania, opierający się na ministerialnych wymogach oraz opracowany przez doświadczonych specjalistów w zakresie nauczania w przedszkolach. Nad wszelkimi poczynaniami naszej placówki kontrolę sprawuje poznańskie Kuratorium Oświaty. Do dyspozycji przedszkolaków mamy nowy, uwzględniający wszelkie potrzeby dzieci obiekt, dużo doskonale wyposażonych sal oraz dużą liczbę zajęć, za pomocą których zapewniamy wzbogacanie rozwoju Twojego dziecka. U nas spotkają Państwo również wykwalifikowaną, znającą specyfikę wieku przedszkolnego, kadrę pedagogiczną,, która sprawi, że pobyt Twojego dziecka w naszym przedszkolu będzie okresem edukacji, wesołości i rozwoju. Polecamy naszą stronę Lisek-urwisek. pl, przez którą poznają Państwo wszelkie nasze rozwiązania, zatem: http://www.Lisek-urwisek.pl. Nie wierzysz? Sprawdź to!

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Co nieco o przedszkolu niepublicznym na terenie Gniezna i nie tylko. »

  O ile nie chcemy ażeby nasze dziecko poszło do przedszkola państwowego to do wyboru posiadamy przedszkola gniezno spersonalizowane, które de fakto są o kilka całkiem dobrze zrealizowane. Pracują tam osoby, które kochają dzieci i nie przychodzą do pracy, bo muszą. One tego preferują i dlatego przekłada się to na jakość wszystkich oferowanych usług. Ze stuprocentową pewnością nasze dziecko zaraz odczuje tę szczególną atmosferę i będzie chciało jeszcze częściej chodzić do takiego przedszkola. Pozna prywatnych przyszłych przyjaciół, swoje miłości życia. To przecież jest wyjątkowy czas w życiu małego człowieka.

  Data dodania: 24 01 2017 · szczegóły wpisu »