WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

przedszkole wrocław-sloneczneprzedszkole.pl

przedszkole wrocław-sloneczneprzedszkole.pl

Proponujemy co najważniejsze świetnie przeszkoloną, perfekcyjną i wyspecjalizowaną kadrę opiekunów nastawionych na bezpieczny, szczęśliwy rozwój dziecka z zachowaniem jego indywidualności i komfortu psychicznego. Najwyższej klasy edukacja połączona ze świetną zabawą nastawioną na potrzeby dzieciaków, pielęgnacja cech i wyciąganie walorów każdego dziecka oraz gwarancja podjęcia najlepszej decyzji rodziców to tylko niektóre z zalet wyboru naszego Przedszkola Wrocław.
Jeżeli szukacie Państwo rekomendowanej, polecanej i ocenianej jako najlepsze przedszkole niepubliczne Wrocław, zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą, a gwarantujemy satysfakcję z podjęcia słusznego wyboru.

Szczegóły strony sloneczneprzedszkole.pl:

Podlinkuj stronę sloneczneprzedszkole.pl:

przedszkole wrocław-sloneczneprzedszkole.pl

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole Zielona Góra »

  Miejskie Przedszkole Nr 38 w Zielonej Górze jest placówką publiczną. Prowadzi nauczanie i wychowanie w zakresie wspomagania rozwoju dzieci z wyjątkowym uwzględnieniem działań twórczych nastawionych na rozwój zdolności artystycznych: warsztaty plastyczne, muzyczne - piosenki dla dzieci, warsztaty z udziałem rodziców. Przedszkole posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która systematycznie uzupełnia i podnosi swoje kwalifikacje oraz stopnie awansu zawodowego. Nauczyciele posiadają dodatkowe umiejętności w zakresie terapii, tańca, kształcenia zintegrowanego, nauki języka francuskiego i muzyki- piosenki przedszkolne. Prowadzą pracę wychowawczą, dydaktyczną, opiekuńczą. Troszczą się o prawidłowy rozwój psychofizyczny wychowanków, tworzą warunki wspierające rozwój dziecka, przygotowują dziecko do funkcjonowania w rodzinie i społeczeństwie. Wprowadzają dzieci w świat, w którym trzeba radzić sobie z trudnościami i porażkami, ale należy również cieszyć się sukcesem. Przedszkole organizuje różne formy współpracy z rodziną, które cieszą się dużą sympatią. Dzieci i rodzice mają możliwość kontaktu ze specjalistami takimi jak psycholog, logopeda, rehabilitant. Na miejscu znajduje się centrum informacji dla nauczycieli i rodziców, udostępniające fachową literaturę i internet. Miejskie Przedszkole Nr 38, 65-273 Zielona Góra, ul. Braniborska 13, tel. 068 327-25-69, 329-23-34.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole Niepubliczne Promyczek rozpoczęło swoją działalność we wrześniu 2010 roku. Jest to nowa placówka niepubliczna dla dzieci od 2,5 do 5 lat. Przedszkole Promyczek jest czynne od 7.00 do 17.00, dopuszczalne jest wydłużenie czasu pobytu dziecka w przedszkolu po wcześniejszym ustaleniu oraz za dodatkową opłatą. Przedszkole realizuje cele i zadania dydaktyczno - wychowawcze i opiekuńcze określone przez MEN. Jesteśmy wpisani do ewidencji szkół i placówek oświatowych. Grupa przedszkolna liczy 10-18 osób. O przyjęciu dziecka decyduje kolejność składania zgłoszeń. Zapraszamy do Promyczka.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Racibórz »

  Pracujesz i chcesz zostawić swojego malucha w pewnym i przyjaznym miejscu? Skrzatkowo - prywatny żłobek przyjmuje do swojej placówki dzieci już od 20 tygodnia życia. Wiemy jak mało czasu mają współcześni rodzice. Dlatego właśnie elastycznie dopasowujemy godziny naszej pracy do wymogów rodziców. Dziecko możesz zostawić u nas w każdy dzień tygodnia od godz. 6 do 18. Opiekujemy się maluchami również w weekendy i święta. Dodatkowo dzieciom gwarantujemy interesujący program zajęć który jest dostosowany do wieku i poziomu rozwoju. Żłobek Skrzatkowo sprawi iż zyskasz wolny czas, a Twoje dziecko profesjonalną opiekę położnych i opiekunów.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Co nieco o przedszkolu niepublicznym na terenie Gniezna i nie tylko. »

  O ile nie chcemy ażeby nasze dziecko poszło do przedszkola państwowego to do wyboru posiadamy przedszkola gniezno spersonalizowane, które de fakto są o kilka całkiem dobrze zrealizowane. Pracują tam osoby, które kochają dzieci i nie przychodzą do pracy, bo muszą. One tego preferują i dlatego przekłada się to na jakość wszystkich oferowanych usług. Ze stuprocentową pewnością nasze dziecko zaraz odczuje tę szczególną atmosferę i będzie chciało jeszcze częściej chodzić do takiego przedszkola. Pozna prywatnych przyszłych przyjaciół, swoje miłości życia. To przecież jest wyjątkowy czas w życiu małego człowieka.

  Data dodania: 24 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Miasteczko drogowe uczy bawiąc »

  Największe miasteczko rowerowe w Polsce. Dajemy możliwość postawienia wielu konfiguracji miasteczka. Dzieci mają możliwość poznania podstawowych znaków drogowych. Nauka dziecka w akademii rowerowej świetnie wpływa na jego bezpieczny powrót do domu. Lekcje organizowane pod opieką instruktorów i Policji przekładają się na podwyższenie bezpieczeństwa na drogach. Świetne atrakcja, która łączy zabawę z nauką. Starajmy się uczyć dzieci uczestnictwa w ruchu drogowym od najmłodszych lat.

  Data dodania: 25 06 2019 · szczegóły wpisu »