WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Prawo jazdy Świdnica - jc-radar.pl

Prawo jazdy Świdnica - jc-radar.pl

Nauka jazdy na najwyższym poziomie, szybkie, ale konkretne i pełne szkolenia.

Wysoka zdawalność i atrakcyjne zniżki sprawiają, że firma jest najlepszą placówką, gdzie warto zapisać się na prawo jazdy. Potrzebna jest Ci szkoła jazdy Świdnica? Nie musisz szukać daleko, JC-Radar oferuje wysoką zdawalność, wspaniałą i przyjazną atmosferę nauki i doskonałe samochody.

Profesjonalni instruktorzy, ciekawe trasy i umiejętność przekazywania wiedzy – to gwarantuje szybkie zdobycie prawa jazdy.

Nieszablonowe podejście do kursantów i ogromna wiedza, nauka jazdy i teorii w przyjemnej atmosferze to element niezbędny dla skutecznej i wartościowej nauki.

Szczegóły strony jc-radar.pl:

Podlinkuj stronę jc-radar.pl:

Prawo jazdy Świdnica - jc-radar.pl

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy i Szkolenia »

  Kursy i Szkolenia techniczne i biznesowe z zakresu współczesnej telekomunikacji, technik informacyjnych, informatyki, negocjacji, metod arbitrażu, mediacji, strategii gier rynkowych, regulacji komunikacji elektronicznej, prawa telekomunikacyjnego, poczty, pozyskiwania środków i promocji projektów unijnych.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne szkolenia dla trenerów »

  Czy wiesz jakie są cechy idealnego trenera?. Jeśli jesteś trenerem pracującym aktywnie a nie byłeś w stanie odpowiedzieć na wcześniejsze pytanie, to zapaszamy na bezpłatne szkolenia doskonalenia umiejętności trenerskich finansowane przez PARP. W ramach szkoleń organizowanych przez naszą Pracownię Psychologiczną możesz podnieść umiejtności w zakresie projektowania i tworzenia szkoleń, prowadzenia szkoleń, a także znajomości funkcjonowania trenera w organizacji oraz rozwoju osobistego trenera.

  Projekt „Trener Sukcesu – szkolenia rozwijające kompetencje trenerski” jest skierowany do osób z całej Polski, posiadających praktykę trenerską (co najmniej 80 godzin szkoleniowych), aktywnie działających na rynku, świadczących usługi szkoleniowo-doradcze dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw. Zapraszamy do skorzystania z naszej ofert doskonalenia umiejętności trenerskich.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • testy na prawo jazdy online »

  Najlepszym sposobem na zdanie egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kategorii B, jest skorzystanie z portalu do nauki testów na prawo jazdy online. Jest to strona poświęcona w całości tematyce testów na prawo jazdy, z możliwością nauki online. Wyróżnia się jakością i stawia nowe standardy! Nie czekaj sprawdź już teraz!

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia Bydgoszcz »

  Zajmujemy się organizacją szkoleń i seminariów z zakresu rynku finansowego, dotacji unijnych, przedsiębiorczości, marketingu, rozwoju osobistego, prawa pracy oraz pedagogiki. Świadczymy również usługi doradcze osobom zamierzającym założyć własną działalność gospodarczą oraz wspieramy już istniejące firmy w ich skutecznym rozwoju. Ponadto wraz Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy odpowiadamy za projekt studiów podyplomowych pt. Doradca Finansowy. Prowadzimy działania głównie na terenie woj. mazowieckiego oraz woj. kujawsko-pomorskiego

  Data dodania: 25 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja kierowców dla małych przewoźników »

  Szkolenia floty realizowane jest zazwyczaj dla uczestników ruchu drogowego w celu podniesienia bezpieczeństwa oraz ograniczenia kosztów. Bezpieczna flota wyróżnia się minimalnym wskaźnikiem wypadkowości i zminimalizowanymi wydatkami na utrzymanie floty. Nim zaczniesz wdrażanie zmian powinieneś wykonać audyt floty. Szkolenie floty polega na przyswojeniu i wykorzystaniu techniki jazdy powiązanej z eco drivingiem i defensywną jazdą. Idealnym rozwiązaniem edukacyjnym jest innowacyjny program BHP kierowcy, ukazujący zagrożenia mogące pojawić się przez nieuwagę prowadzących pojazdy. Szkolenie floty jest regularnie organizowane przez największe firmy, które dzięki polepszaniu bezpieczeństwa kierowców redukują wydatki. Najlepsze firmy z ogromnym parkiem maszynowym, starannie wyłaniają kierowców w fazie naboru. Rekrutacja kierowców bywa często zlecana do specjalistycznych firm szkoleniowych. Wyszkolony kierowca staje się atrybutem firmy i wpływa na bezpieczeństwo. Cykliczne szkolenie floty dają niesamowite efekty i minimalizacją koszty organizacji w branży transportowej.

  Data dodania: 18 04 2019 · szczegóły wpisu »