WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Prawo jazdy Świdnica - jc-radar.pl »

  Nauka jazdy na najwyższym poziomie, szybkie, ale konkretne i pełne szkolenia.

  Wysoka zdawalność i atrakcyjne zniżki sprawiają, że firma jest najlepszą placówką, gdzie warto zapisać się na prawo jazdy. Potrzebna jest Ci szkoła jazdy Świdnica? Nie musisz szukać daleko, JC-Radar oferuje wysoką zdawalność, wspaniałą i przyjazną atmosferę nauki i doskonałe samochody.

  Profesjonalni instruktorzy, ciekawe trasy i umiejętność przekazywania wiedzy – to gwarantuje szybkie zdobycie prawa jazdy.

  Nieszablonowe podejście do kursantów i ogromna wiedza, nauka jazdy i teorii w przyjemnej atmosferze to element niezbędny dla skutecznej i wartościowej nauki.

  Data dodania: 06 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • przedszkole wrocław-sloneczneprzedszkole.pl »

  Proponujemy co najważniejsze świetnie przeszkoloną, perfekcyjną i wyspecjalizowaną kadrę opiekunów nastawionych na bezpieczny, szczęśliwy rozwój dziecka z zachowaniem jego indywidualności i komfortu psychicznego. Najwyższej klasy edukacja połączona ze świetną zabawą nastawioną na potrzeby dzieciaków, pielęgnacja cech i wyciąganie walorów każdego dziecka oraz gwarancja podjęcia najlepszej decyzji rodziców to tylko niektóre z zalet wyboru naszego Przedszkola Wrocław.
  Jeżeli szukacie Państwo rekomendowanej, polecanej i ocenianej jako najlepsze przedszkole niepubliczne Wrocław, zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą, a gwarantujemy satysfakcję z podjęcia słusznego wyboru.

  Data dodania: 09 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja kierowców dla małych przewoźników »

  Szkolenia floty realizowane jest zazwyczaj dla uczestników ruchu drogowego w celu podniesienia bezpieczeństwa oraz ograniczenia kosztów. Bezpieczna flota wyróżnia się minimalnym wskaźnikiem wypadkowości i zminimalizowanymi wydatkami na utrzymanie floty. Nim zaczniesz wdrażanie zmian powinieneś wykonać audyt floty. Szkolenie floty polega na przyswojeniu i wykorzystaniu techniki jazdy powiązanej z eco drivingiem i defensywną jazdą. Idealnym rozwiązaniem edukacyjnym jest innowacyjny program BHP kierowcy, ukazujący zagrożenia mogące pojawić się przez nieuwagę prowadzących pojazdy. Szkolenie floty jest regularnie organizowane przez największe firmy, które dzięki polepszaniu bezpieczeństwa kierowców redukują wydatki. Najlepsze firmy z ogromnym parkiem maszynowym, starannie wyłaniają kierowców w fazie naboru. Rekrutacja kierowców bywa często zlecana do specjalistycznych firm szkoleniowych. Wyszkolony kierowca staje się atrybutem firmy i wpływa na bezpieczeństwo. Cykliczne szkolenie floty dają niesamowite efekty i minimalizacją koszty organizacji w branży transportowej.

  Data dodania: 18 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Nieustraszone- psycholog dziecięcy gdańsk »

  Dzieci są bardzo wrażliwe, dlatego naszą misją jest pomóc im nabrać pewności siebie i zdrowej samooceny. Sumienny psycholog dziecięcy to często wszystko czego trzeba, aby rozwiązać przewlekłe problemy behawioralne. Organizowane przez nas przyjemne terapie dla dzieci prowadzone są przez empatycznych, wysoce wykwalifikowanych profesjonalistów, a związana z nimi szkoła dla rodziców pozwala lepiej zrozumieć swoje dzieci. Przygotowana w ten sposób terapia rodzinna to najlepszy i najskuteczniejszy sposób, aby przywrócić dobre relacje pomiędzy bliskimi, ale też po prostu potrafić zrozumieć dzieci i ich myślenie. Miasta, w których funkcjonujemy to Gdańsk i Gdynia, lecz posiadamy także klientów z różnych regionów Polski.

  Data dodania: 26 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Białystok »

  Psychoterapia, pomoc psychologiczna czy spotkanie diagnostyczne jest szczególnym rodzajem kontaktu z drugą osobą. W pracy kieruję się szeroko rozumianym dobrem klienta oraz zwracam szczególną uwagę zwracam na zachowanie zasady poufności treści spotkań.

  Data dodania: 11 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa: