WITAJ! MAMY JUŻ 9 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Usługi kamieniarskie SLAB - cięcie kamienia

Usługi kamieniarskie SLAB - cięcie kamienia

Zakład kamieniarski SLAB, z lokalizacją w Gliwicach, oferuje usługi związane z branżą kamieniarską na terenie całego Śląska i nie tylko. Zajmujemy się między innymi: cięciem kamienia (także za pomocą maszyn sterowanych komputerowo), szlifowaniem, polerowaniem, płomieniowaniem, piaskowaniem itp. Wykonujemy: elewacje z kamienia, blaty kuchenne i łazienkowe, parapety, posadzki i inne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której znaleźć można pełną informację odnośnie naszych usług i produktów. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail.

Szczegóły strony uslugikamieniarskie.com:

Podlinkuj stronę uslugikamieniarskie.com:

Usługi kamieniarskie SLAB - cięcie kamienia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zbigniew Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości »

  Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu wykonawstwa geodezyjnego oraz wyceny nieruchomości. Działamy na terenie województwa podlaskiego i terenach przyległych województw ościennych.W dziedzinie geodezji wykonujemy: - Mapy sytuacyjno-wysokościowe do celów projektowych (budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej),- Mapy zasadnicze,- Wytyczenie budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej,- Inwentaryzację powykonawczą budynków, budowli, sieci i przyłączy infrastruktury podziemnej i naziemnej,- Podziały nieruchomości zurbanizowanych, rolnych i leśnych,- Połączenia nieruchomości zurbanizowanych, rolnych i leśnych,- Rozgraniczenia,- Wznowienia znaków granicznych oraz okazania granic ewidencyjnych,- Mapy do celów prawnych,- Ekspertyzy, badanie i regulacje stanów prawnych (m.in. do ksiąg wieczystych),- Dokumentacje do wprowadzenia zmian w ewidencji gruntów i budynków,- Inne prace (np. pomiary i obliczenie powierzchni dla potrzeb kontroli ARiMR),- Opinie sądowe.W dziedzinie wyceny nieruchomości wykonujemy:Wycenę różnych rodzajów nieruchomości:- nieruchomości rolnych,- nieruchomości budowlanych,- nieruchomości leśnych,- nieruchomości rekreacyjnych,- nieruchomości przemysłowych,- budynków,- budowli,- mieszkań,- lokali użytkowych.Wycenę wartości nieruchomości do różnych celów:- dla potrzeb podatkowych i opłat (podatek od wartości, podatek od wzrostu wartości, opłaty za wyłączenie gruntów z produkcji rolnej i leśnej oraz przedwczesny wyrąb drzewostanów),- dla potrzeb obrotu nieruchomościami (kupno, sprzedaż, dzierżawa, wniesienie aportu do spółki, przekształcenie użytkowania wieczystego we własność),- dla potrzeb zabezpieczenia kredytów,- dla potrzeb ustalenia wartości odszkodowań (z tytułu wywłaszczenia nieruchomości, z tytułu zmian stanu środowiska, z tytułu decyzji planistycznych, tzw. "mienie zaburzańskie),- dla innych potrzeb - w tym opinie sądowe.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sranżacja wnętrz »

  Jako doświadczona pracownia, wiemy czego oczekują nasi klienci, nieustannie doskonalimy swoje umiejętności podnosząc kwalifikacje i śledząc rynek materiałów wykończeniowych. Dla nas aranżacja wnętrz jest wyzwaniem, dlatego staramy się wykonywać każdy następny projekt z coraz większą starannością.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Docieplena budynków - wykończenia woj .mazowieckie »

  ścianki działowe,Gładzie gipsowe,sufity podwieszane,zabudowy nietypowe, ścianki działowe,gładzie i struktury różnego typu,montaż oświetlenia, halogeny,prace malarskie wszelkiego typu,tapetowanie,panele ścienne i podłogowe,- montaż i obróbka okien i drzwi.Ocieplanie ścian budynków, ocieplenia styropianem, ocieplanie z wełny mineralne,ocieplenia poddaszy,

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne usługi ogrodnicze Otwock i okolice »

  usługi ogrodnicze Józefów :: projektowanie ogrodów Otwock :: pielęgnacja ogrodów Otwock :: hortiterapia :: ogrody Mińsk Mazowiecki :: oczko wodne budowa :: systemy nawadniające Mińsk Mazowiecki :: ogrody skalne :: zielone ściany :: ogrody japońskie :: projektowanie ogrodów Mińsk Mazowiecki

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Business Beskid najlepszy dystrybutor kostki betonowej w Pszczynie »

  Jesteśmy zaufaną firmą z doświadczeniem, która pojawiła się na rynku w 1989 roku. Dodatkowo w 2011 roku otworzyliśmy oddział w Jankowicach, obok Pszczyny. W zakres naszych kompetencji wchodzi sprzedaż, projektowanie i wykonawstwo, takich materiałów, jak kostka betonowa, kamienie ozdobne (Pszczyna), płyty tarasowe, a także kostka granitowa oraz kruszywo drogowe. Posiadamy szeroki wachlarz i jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Oferowane przez nas kostki są zgodne z najnowszymi trendami. Naszym klientom oferujemy również możliwość stworzenia indywidualnego projektu przestrzeni wokół posesji. Nasz pełny asortyment produktów znajdą Państwo w naszym oddziale w Jankowicach obok Pszczyny. Stawiamy na profesjonalizm, rozmowę, innowacyjne rozwiązania, pracę zespołową oraz wzajemne zaufanie.

  Data dodania: 30 06 2017 · szczegóły wpisu »