WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

PolHire - Wypożyczalnia narzędzi

PolHire - Wypożyczalnia narzędzi

polhire mieszarka pl

PolHire jest to spółka która zajmuje się użyczaniem osprzętu dla wykwalifikowanych przemysłowców jak również samodzielnych ludzi.

W opcji firmy proponowane są takie warianty jak:

- użyczanie narzędzi

- wypożyczanie sprzętu budowlanego

- użyczanie sprzętu do ogrodu

oraz dużo innych indywidualnych narzędzi.

PolHire operuje na terytorium całej UK a dyspozycje są odbierane 24/7 pod profesjonalnym telefonem alarmowym. Ośrodkiem zakładu jest miasto Glasgow. Nasi ludzie mówią po polsku oraz po angielsku.

W razie przykrości z ubezpieczeniem występuje szansę konsultacji punktów BHP z nami. Zakład załatwia również przeszkolenia i wystawia dyplomy w tym zakresie.

Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu z nami przez e-mail lub telefon.

Szczegóły strony polhire.com:

Podlinkuj stronę polhire.com:

PolHire - Wypożyczalnia narzędzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Okna PCV »

  Producenci okien wykorzystują wielowiekowa wytrzymałość tworzyw sztucznych, udowadniając ogromną wytrzymałość okien pcv na uszkodzenia mechaniczne. Stabilna konstrukcja profili okiennych, odpowiednie okucia zapewniają bezusterkowe użytkowanie. W obecnych czasach również możliwość recyklingu okien pcv staje się ich atutem. Kupuj tylko u sprawdzonych dostawców: e-lazur.pl

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Proinwestbud - kierownik budowy »

  Inwestycja budowlana jest skomplikowanym działaniem wymagającym zaangażowania olbrzymiej ilości wolnego czasu oraz posiadania szerokiego zakresu wiedzy. Szereg osób podejmuje ten wysiłek nie koniecznie będąc przygotowanymi na nieplanowane okoliczności jakie mogą w trakcie realizacji tego przedsięwzięcia wyniknąć. Umknięcie im jest wykonalne dzięki powierzeniu pieczy nad budową profesjonalnemu kierownikowi budowy, którego kwalifikacje i doświadczenie są podporą przy sprawnej finalizacji realizacji inwestycji. Zapraszam do zapoznania się z mą ofertą usług w obrębie nadzoru budowlanego, która pozwoli Państwu cieszyć się z nowego lokum bez stresu obecnemu przy jego budowie. Zasięg terytorialny przedsiębiorstwa obejmuje Górny Śląsk – w tym Katowice, Chorzów, Rudę Śl., Piekary Śl. oraz okoliczne miasta.

  Data dodania: 06 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Okna pcv Lublin »

  Występują przeróżne typy okien, aczkolwiek do najpowszechniejszych przynależą okna wykonane z drewna lub okna PCV. Okna te mają wiele cech, a przede wszystkim są one całkowicie niewrażliwe na warunki klimatyczne lub również wytrzymałe na działanie zarówno glonowców jak również robaków. Przez to mamy swobodę, iż w niedalekim okresie nie ulegną one zepsuciu. Okna PCV to także rozwiązanie zabezpieczające wysoką trwałość. Takie okna są stosunkowo niedrogie oraz bardzo nieprzepuszczalne co dodatkowo ma doskonały wpływ na zachowanie ciepła w domu w czasie niskiej temperatury na podwórku. W pewnych wypadkach jesteśmy w stanie nawet wybrać opcje kolorystyczne co może sprawić, iż cały dom będzie prezentował się zdecydowanie bardziej pasjonująco. Okna veka to doskonałe rozwiązanie, jakie na pewno nas nie rozczaruje. Z pewnością w dzisiejszych czasach o wiele lepiej jest wybrać okna KBE Lublin niżeli okna drewniane, które posiadają dużą liczbą skaz niż okna wykonane z pcv. Dobierając okna poprzez wpisanie w wyszukiwarce okna PCV Lublin mamy przede wszystkim gwarancję trwałości, odporności lub też gwarancję zachowania bieli przez wiele następnych lat. Okna pcv jest to więc rozsądny wybór.

  Data dodania: 27 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorysowanie »

  Nadzory-piotrowski to firma zajmująca się prowadzeniem inwestycji budowlanych, oferująca usługi specjalistyczne dotyczące realizacji inwestycji. Działa na terenie Poznania oraz województwa wielkopolskiego. Usługą, która najczęściej jest realizowana na tym terenie to występowanie jako kierownik budowy Poznań lub inspektor nadzoru Poznań. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu wykonuje kosztorysy ofertowe, kosztorysy inwestorskie czy też kosztorysy budowlane. Kosztorysowanie jest jedną z działalności firmy. Doradza na etapie projektowania inwestycji. Dla dużych realizacji kieruje swoją ofertę na terenie całego kraju. Firma nadzory-piotrowski jako jeden ze swoich filarów działalności oferuje realizację inwestycji w generalnym wykonawstwie. Kosztorysy-piotrowski to również kosztorysy budowlane konieczne do uzyskania kredytów bankowych, jak również kosztorysy wykonywane na podstawie przedmiarów z SIWZ na zamówienie przedsiębiorstw startujących w przetargach dotyczących zamówień publicznych. Realizując profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem zlecone zadania pilnie przestrzega aktualnie obowiązujące przepisy. Czas realizacji usług jest możliwie najkrótszy.

  Data dodania: 18 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • bhp szczecin-bhplexis.pl »

  Celem działania naszej firmy jest głównie sprawowanie kontroli nad
  bezpieczeństwem i warunkami w miejscach pracy. Nasza propozycja obejmuje
  usługę outsourcingu co oznacza w praktyce, że każdy klient może
  powierzyć nam pełną kontrolę nad takimi aspektami. Proponujemy pełną
  obsługę bhp, a także wywiązujemy się ze wszystkich obowiązków jakie na
  nas spoczywają. Prowadzimy korzystne szkolenia BHP, które skierowane są
  pracowników danych zakładów i firm. Działamy prężnie na terenie całego
  miasta Szczecin, a do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy
  unikatowo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną propozycją.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 26 05 2019 · szczegóły wpisu »