WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

mega-ogrody.eu-altany ogrodowe dolny śląsk

mega-ogrody.eu-altany ogrodowe dolny śląsk

W szerokiej ofercie spółki znajdziemy: altany ogrodowe, pergole, donice, domki narzędziowe, ogrodzenia, ambony myśliwskie, wiaty garażowe, place zabaw, zestawy mebli ogrodowych, akcesoria ogrodowe (doniczki, budy dla psów, studnie, zabudowy śmietnika, itp), tarasy, płoty sztachetowe i osłonowe. Korporacja jest także przygotowana do produkcji i montażu domów z drewna i drewnianych domów letniskowych. Wiaty garażowe, altany ogrodowe czy plac zabaw, zaprojektowane są w taki sposób, aby były jak najbardziej bezpieczne. Wykorzystywane jest drewno najwyższej klasy, odpowiednio dobrane oraz zaimpregnowane, dzięki czemu produkty przez wiele długich lat zachowują swoją użyteczność oraz doskonały wygląd. Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio we korporacji lub w punktach sprzedaży. Wszystkie produkty dostarczane są bezpośrednio do klienta i na jego życzenie również montowane przez wykwalifikowaną ekipę montażową.

Szczegóły strony mega-ogrody.eu:

Podlinkuj stronę mega-ogrody.eu:

mega-ogrody.eu-altany ogrodowe dolny śląsk

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oświetlenie zewnętrzne »

  Lampy ogrodowe, oświetlenie ogrodowe i zewnętrzne - ELEKTRO Szczecin. Oferujemy klosze szklane i plastikowe oraz inne akcesoria ogrodowe najwyższej jakości. Dzięki specjalnemu tworzywu nasze produkty są wyjątkowo odporne na szkodliwe działanie warunków pogodowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Zakupiony towar dostarczamy błyskawicznie w ciągu 24 godzin od chwili zakupu.

  Data dodania: 06 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • OGRODY- projekty, realizacja, nawadnianie. »

  Oferujemy usługi związane z zagospodarowaniem terenów przydomowych.
  - Projektowanie, montaż serwis systemów automatycznego nawadniania terenów zieleni. Montujemy nawadnianieogrodów, parków, upraw rolniczych, terenów sportowych
  - Projektowanie ogrodów przydomowych oraz terenów zieleni - projekty koncepcyjne
  - Zakładanie trawników z siewu oraz z rolki
  - Zakładanie ogrodów przydomowych
  - Mała architektura
  - Sadzenie roślin
  - Pielęgnacja ogrodów (wertykulacja, aeracja, koszenie, kultywacja)
  - Budowa oczek wodnych i stawów
  - Zakładanie ogrodów na dachach, tzw. Zielone dachy
  - Instalacje sanitarne

  Data dodania: 04 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Urządzanie ogrodów Radom »

  Biznes rozkręciłem od roku 1995 r. i od samego początku wystartowałem z ogrodami. Ważnym posunięciem jest zaczęcie współpracy najskuteczniejszych importerów roślinek. Za cel mojej dziłalności jest osiąganie naturalnych elementów ogrodowych a także z naciskiem na ekologię. Dzięki temu zdobywamy wysokął jakość naszych usług. Moje działania jako ogrodnik z Radomia celujemy w stronę Radomia. Zapraszamy wszystkich którzy są zainteresowani urządzaniem ogrodów bądź chcą o odnowieniu starego ogródka.

  Data dodania: 09 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep ogrodniczy »

  Jak każdy wie rośliny są żywymi organizmami i wymagają wiele troski i naszej dbałości o ich zdrowie i potrzeby pokarmowe. W tym właśnie celu powstał nasz sklep ogrodniczy aby wielu pasjonatom ogrodnictwa dostarczać potrzebnych produktów i służyć własnym doświadczeniem oraz wiedzą na temat hodowli roślin. Możemy państwu zagwarantować tylko sprawdzone produkty, wysokiej jakości i wielu wiodących producentów rynku ogrodniczego. Nasza oferta obejmuje, namioty do uprawy roślin, systemy hydroponiczne, systemy wentylacyjne i oświetleniowe, środki ochrony roślin, nawozy mineralne i organiczne lub sprzęt ogrodniczy. Zawsze jesteśmy otwarci na potrzeby klientów i staramy się im sprostać.

  Data dodania: 25 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • kamień ozdobny pajęczno »

  Nasza przygoda z ogrodami rozpoczęła się w 2005 roku. Zajmujemy się kompleksowo aranżacją i urządzaniem ogrodów. Uwielbiamy kamień - każdy bez wyjątku. Przy pomocy kamienia można tworzyć niepowtarzalne aranżacje i pomimo tego, że jest to materiał ciężki potrafi nadać lekkości miejscu, w którym się go umieszcza. Tarasy, podłogi, ogrodzenia, gabiony, ścieżki, patia, altany, oczka wodne, wodospady, kaskady, murki oporowe, obrzeża - to wszystko zbudowane z łupków. To fascynujące, że aranżując ogród z kamieniem możemy mu nadać styl nowoczesny, surowy jak również styl romantyczny, klasyczny, przytulny. Sztuką jest zrobić to ze smakiem. Kamienie w jasnych kolorach dają namiastkę klimatu śródziemnomorskiego, jeśli zdecydujemy się jednak na kamienie ciemniejsze antracytowe lub szare wprowadzimy klimat ogrodów angielskich i skandynawskich

  Data dodania: 02 01 2018 · szczegóły wpisu »