WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

 • Rankineo.pl »

  Rankineo to jedyny taki portal o polisach samochodowych skierowany do kierowców. Jest to ranking ubezpieczeniowy, który ma ułatwiać decyzję przy podpisywaniu umowy polisy OC autocasco. Na stronie możecie znaleźć atrakcyjne opcje na polisę OC i AC w dowolnym Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Powinieneś także zostawić u nas dane o zakupionej polisie komunikacyjnej. Należy tylko wypełnić niewielki formularz. Polecamy.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efect »

  Efect Doradztwo Finansowe to firma, jaka funkcjonuje bardzo efektywnie w sektorze doradztwa. Klienci kooperujący z przedsiębiorstwem Efect wiedzą, że można polegać na ich współpracownikach. Zachwala się przeważnie ich elastyczność w podejściu do klienta a także skuteczność w działaniu. Planerzy finansowi Efect Doradztwo Finansowe to efektywni fachowcy w sektorze pośrednictwa finansowego.

  Data dodania: 01 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • meble do biura »

  W tym sklepie internetowym mogą Państwo znaleźć meble biurowe niezbędne do wyposażenia wnętrza każdego biura. Meble do biura prezentowane na portalu przeznaczone są dla przedsiębiorstw chcących wygodnie i atrakcyjnie urządzić swoje miejsca pracy.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agent Odszkodowania Votum SA »

  Naszą misją jest być wyjątkowym, poprzez traktowanie klienta tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych oraz skuteczne dochodzenie odszkodowania to główne założenia naszej działalności.
  Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach na poziomie wyższym, niż ten oferowany przez rynek i konkurencję!

  Prawdziwym dla nas wyzwaniem, nie jest robić dokładnie to, co robią inni. Prawdziwym dla nas wyzwaniem, jest robić więcej. A to, co robią inni, robić o wiele lepiej!!! link text

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Bezpieczeństwa Danych Osobowych »

  Nie posiada limitu użytkowników – aplikacja Kryptos24 jest w pełni skalowalna i zoptymalizowana pod zaimplementowanie międzynarodowej struktury organizacyjnej. Ograniczenie czasu i odpowiedzialności ASI – Kryptos24 posiada moduł dedykowany Administratorom Systemu Informatycznego, który usprawnia pracę oraz pozwala prowadzić wymagane ewidencje zachowując czas, by realnie zadbać o bezpieczeństwo systemów informatycznych.
  http://eszkolenie. eu/

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • ubezpieczenia komunikacyjne Gdańsk »

  Multiagencja Ubezpieczeniowa - Sukces istnieje na Gdańskim rynku od 2015 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży skłoniło nas do założenia własnej agencji. Ubezpieczenie OC - jest regulowane w ustawie i muszą ją zakupić wszyscy posiadacze pojazdów mechanicznych zarejestrowanych na terenie RP. Ubezpieczenie OC chroni odpowiedzialność cywilną Ubezpieczonego od szkód, które wyrządził osobom trzecim lub w mieniu w związku z ruchem swojego samochodu

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania - adwokaci »

  Odszkodowania, których dochodzimy są często znacznie wyższe od propozycji firmy ubezpieczeniowej. Mówimy, że Lexea to wysokie odszkodowania ponieważ sprawami naszych Klientów zajmują się wyłącznie prawnicy co powiększa szansę na zdobycie wysokiego zadośćuczynienia.

  Lexea jest po to, aby osoby poszkodowane dostawały wysokie zadośćuczynienia z tytułu doświadczonej szkody.

  Dochodzimy odszkodowań na etapie przedsądowym oraz sądowym.
  Na rynku odróżnia nas to, że sprawami naszych Klientów zajmują się tylko prawnicy wspierani przez wyspecjalizowanych pracowników działu Opieki Klienta. Dzięki temu sprawy naszych Klientów prowadzone są efektywnie na każdym etapie.

  Klienci, którzy się do nas zgłaszają to przede wszystkim osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy czy wypadkach w rolnictwie. Są to także osoby, które zaznały szkody w miejscu publicznym bądź szkody w skutku błędów medycznych.

  Jeżeli nie masz pewności czy możemy Ci pomóc, skontaktuj się z naszym Opiekunem Klienta.

  Data dodania: 28 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kontrola zarządcza - Selene Consulting »

  Wdrażanie i zarządzanie audytami systemu kontroli zarządczej oraz opracowanie programu zarządzania ryzykiem jest celem Naszej firmy. Doskonalenie usług doradczych, opierając się o najnowsze zmiany, metody i strategie rynkowe czynią system kontroli zarządczej optymalnym zabezpieczeniem jednostki organizacyjnej.

  Data dodania: 27 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • tanie ac olsztyn »

  Przedsiębiorstwo Maxima to centrum usług finansowych trudni się całościową realizacją zarówno klientów osobistych jak i korporacji. Szerokie zakresy przeprowadzanych usług umożliwia załatwić wiele rzeczy w tym samym miejscu. Kredyty, pojazdy samochodowe zastępcze czy ubezpieczenia znajdują się na obszarze działalności spółki a personel zaawansowanych profesjonalistów pomaga wyselekcjonować najbardziej korzystną opcję dla nabywcy. Długoletnia działalność na rynku gwarantuje wysokie notowania na lokalnym rynku. Warto skontaktować się e-maila i umówić się na sesje z przedstawicielem.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konto Emerytalne »

  Jeśli mówimy o różnego rodzaju ofertach, które proponują nam działalności finansowe, możemy również czasem natknąć się na wzmiankę o takim produkcie jak IKZE. Zazwyczaj tego typu pozycja widnieje w ofertach domów maklerskich, bankach i we wszystkich innych miejscach, gdzie ciągły obrót gotówki jest rzeczą naturalną. W ramach programu IKZE, posiadamy również możliwość lokowania swoich funduszy w takie rzeczy jak papiery wartościowe, czy nawet kamienie szlachetne, więc jeśli mamy na to ochotę, możemy pomnożyć nasze pieniądze.

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rzęsy z Norek »

  Mink Lashes, czyli sklep internetowy dla stylistek zajmujących się przedłużaniem oraz zagęszczaniem rzęs metodą 1:1. Pełen asortyment rzęs jedwabnych, z norek syberyjskich oraz syntetycznych, dostępnych w różnych długościach, grubościach i kolorach. Mink Lashes to również pincety do rzęs, podkładki pod klej i rzęsy, kamienie nefrytu, płyny do usuwania rzęs (remover), płyny zwiększające trwałość rzęs (primer) oraz odtłuszczacze

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Sosnowiec »

  Oferujemy duży zakres ubezpieczeń na terenie Sosnowca i okolic.
  Posiadamy szeroki rozmiar wiedzy oraz wieloletnią praktykę w dziedzinie ubezpieczeń. Obszerny zakres naszej działalności oraz współpraca z wielką ilością firm ubezpieczeniowych sprawi, że każdy klient znajdzie odpowiednie ubezpieczenie dla siebie, a profesjonalny personel doradzi jaka opcja ubezpieczenia będzie korzystna. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura oraz dobrania dobrego ubezpieczenia w przyjaznaj atmosferze. Istniejemy od 1993 roku, a więc możesz ufać naszemu doświadczeniu.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ubezpieczenie OC samochodu Zielona Góra »

  Twoja mobilna ubezpieczalnia. Ubezpieczenie OC - ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych objęta jest odpowiedzialność cywilna każdej osoby, która kierując ubezpieczonym pojazdem wyrządziła nim szkodę osobom trzecim. Ubezpieczenie OC daje możliwość uzyskania odszkodowania przez osoby poszkodowane od ubezpieczyciela, chroniąc w ten sposób majątek sprawcy szkody. Ubezpieczenie mieszkania / domu - Posiadasz mieszkanie lub dom jednorodzinny? Wynajmujesz je? A może chcesz ubezpieczyć tylko ruchomości domowe? Ubezpieczenie mieszkań i domów "Cztery kąty" jest stworzone właśnie dla Ciebie. Wybierz pakiet stworzony z myślą o Tobie i dopasuj ochronę do Swoich potrzeb

  Data dodania: 15 11 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: