WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

pogrzeb.ilawa.pl - Dom Pogrzebowy Iława

pogrzeb.ilawa.pl - Dom Pogrzebowy Iława

Usługi pogrzebowe najlepszej jakości. Szybkie, solidne i pełne usługi związane z ostatnią drogą zmarłej osoby.

Pogrzeby Iława i okolice skierowane są zarówno do tradycjonalistów, którzy chcą przygotować klasyczną uroczystość pogrzebową, jak i dla osób, które chcieliby przygotować ceremonię świecką i zakład pogrzebowy ma im pomóc w jej przeprowadzeniu.

Komfortowa, empatyczna obsługa zakładu z dużym doświadczeniem i personalnym podejściem do klienta. Szybka realizacja, duży wybór trumien i urn. Dodatkowo możliwe jest zamówienie kwiatów i wieńców oraz przewóz zmarłego ze szpitala, hospicjum czy domu. Profesjonalna pomoc w załatwieniu formalności związanych z pochówkiem.

Szczegóły strony pogrzeb.ilawa.pl:

Podlinkuj stronę pogrzeb.ilawa.pl:

pogrzeb.ilawa.pl - Dom Pogrzebowy Iława

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • meble ogrodowe »

  Nasz Sklep on-line to miejsce gdzie mogą Państwo nabyć pełne wyposażenie do innowacyjnego ogrodu i na dodatek zmieścić się w wytyczonym budżecie. Bardzo tanie meble ogrodowe drewniane rzadko można odnaleźć w tradycyjnych sklepach, które muszą ponosić dodatkowe koszty związane z wynajmem powierzchni, obsługą wystaw itd…, dlatego najlepszym, alternatywnym miejscem do wyposażenia się w meble ogrodowe są sklepy do sprzedaży on-line. Wielu naszych znajomych i klientów chwali nas za bogatą propozycję i elastyczność, a na dodatek zwracają uwagę na niskie ceny mebli różnego typu. Zestawy ogrodowe, huśtawki ogrodowe, ławki, stoły ogrodowe, krzesła, hamaki i inne meble ogrodowe znajdą Państwo w jednym miejscu, można je zamówić i wystarczy już tylko czekać na dostawę do ogrodu. Nasi pracownicy mogą wnieść meble i zmontować za dodatkową opłatą. Dzięki elektronicznym zakupom zaoszczędzą Państwo cenny czas i pieniądze, które można poświęcić na zakup innych elementów potrzebnych w ogrodu.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Urządzanie ogrodów Radom »

  Biznes rozkręciłem od roku 1995 r. i od samego początku wystartowałem z ogrodami. Ważnym posunięciem jest zaczęcie współpracy najskuteczniejszych importerów roślinek. Za cel mojej dziłalności jest osiąganie naturalnych elementów ogrodowych a także z naciskiem na ekologię. Dzięki temu zdobywamy wysokął jakość naszych usług. Moje działania jako ogrodnik z Radomia celujemy w stronę Radomia. Zapraszamy wszystkich którzy są zainteresowani urządzaniem ogrodów bądź chcą o odnowieniu starego ogródka.

  Data dodania: 09 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prasowanie z dostawą Warszawa »

  Prasowalnia od trzech lat dba o czas i wyprasowaną odzież mieszkańców Warszawy. Wiemy, jak długo pracuje się w stolicy, dlatego dostosowaliśmy godziny pracy do potrzeb naszych klientów i pracujemy nieprzerwanie od poniedziałku do piątku od godzi. 7:00 rano do 20:00 oraz w soboty od 8:00-16:00. Nasz kurier przyjedzie pod wskazany adres i odbierze odzież, a następnie odwiezie w ciągu 24 godzin. Na życzenie świadczymy usługę ekspresową z dostawą tego samego dnia. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Magazynowanie towarów »

  Reslogistic to marka powstała na fundamentach firmy rodzinnej Rybexim Sp. z o. o., której początki funkcjonowania sięgają roku 1995 i obejmowały działalność developerską powierzchni magazynowych i biurowych, działalność produkcyjną a też od 1999 roku obsługę magazynowo - logistyczną Grupy Żywiec. Magazyny Podkarpacie.
  Na dzień dzisiejszy Grupa Logistyczna Rybexim - właściciel marki Reslogistic - zarządza dwoma własnymi parkami logistycznymi, o łącznej powierzchni 28 000 m2 oraz prowadzi obsługę logistyczną Grupy Żywiec w pięciu lokalizacjach w Polsce. Dynamiczny postęp Polski południowo - wschodniej a także rosnące potrzeby rynku w zakresie kompleksowej obsługi logistycznej i usług magazynowania pozwolił rozwinąć ofertę usług logistycznych. Magazynowanie Rzeszów. Oferowana naszym obecnym i przyszłym Nabywcom kompleksowa obsługa prowadzona jest w nowo otwartym magazynie wysokiego składowania. Przeładunek Podkarpacie. Reslogistic łączy więc w sobie wieloletnie praktykę w obsłudze wymagających projektów z nowoczesnym zapleczem technicznym. Oferowane usługi realizowane są poprzez zespół fachowców, z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu, a całość operacji wspierana jest specjalistycznym systemem magazynowym WMS. Wywodząc się z kompetentnej, rodzimej spółki zachowaliśmy indywidualizm w podejściu do prowadzonych projektów, wiarygodność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

  Data dodania: 15 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, tłumaczenia i tworzenie dokumentacji pracowniczej, copywriting »

  Firma szkoleniowo-usługowa El-Spektrum zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych szkoleń z zakresu:
  - ochrona danych osobowych,
  - prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
  - prawo pracy i zmiany w kodeksie pracy,
  - ZFŚS.
  Dodatkowe usługi firmy to:
  - prowadzenie dokumentacji kadrowej na zlecenie,
  - tłumaczenia zwykłe - język niderlandzki i niemiecki
  - copywriting - pisanie tekstów na zlecenie o różnym charakterze w języku polskim oraz niemieckim i niderlandzkim.
  Firma El-Spektrum to solidna firma współpracująca z wykwalifikowanymi i doświadczonymi szkoleniowcami, tłumaczami oraz copywriterami.
  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 24 02 2016 · szczegóły wpisu »