WITAJ! MAMY JUŻ 9 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Klauzule niedozwolone w umowie kredytowej - pomoc prawna adwokat Warszawa

Klauzule niedozwolone w umowie kredytowej - pomoc prawna adwokat Warszawa

Adwokat Robert Ofiara udziela pomocy prawnej w sprawach dotyczących roszczeń kredytowych. Szereg kredytobiorców ma obecnie problem z zawartą umową kredytową, zwłaszcza dotyczącą kredytu we frankach. Kredytobiorcom posiadającym kredyt we frankach adwokat analizuje umowę pod kątem ewentualnych klauzul niedozwolonych. Niejednokrotnie dotyczą one zapisów o oprocentowaniu kredytu, całkowitej kwocie kredytu, czy też UNWW. Nie wszyscy są świadomi, że w dużej części można odzyskać zapłacone składki ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. Kancelaria adwokacka Robert Ofiara pomaga także, gdy bank wypowiedział umowę kredytową i kredytobiorca otrzymał wezwanie do zapłaty z banku. W takiej sytuacji najczęściej można bronić swoich praw. Wypowiedzenie umowy kredytowej - co zrobić? Aby umówić się na konsultację z adwokatem, zlecić analizę umowy kredytowej należy zgłosić swoją sprawę za pośrednictwem sekretariatu kancelarii adwokackiej lub złożyć zapytanie mailem. Kontakt - kancelaria adwokacka. Zespół prawników przygotował artykuły dedykowane kredytobiorcom, odpowiadające na najczęściej pojawiające się problemy w sprawach bankowych. M. in. dotyczą one wypowiedzenia umowy kredytowej przez bank, jak dochodzić zwrotu składek UNWW czy też najczęstszych stosowanych przez banki klauzul niedozwolonych. Znajdują się one na stronie internetowej kancelarii adwokackiej. Porady prawne - kredyt
Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka - Warszawa centrum, Aleje Jerozolimskie 47 lok. 2.

Szczegóły strony robertofiara.pl:

Podlinkuj stronę robertofiara.pl:

Klauzule niedozwolone w umowie kredytowej - pomoc prawna adwokat Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Windykacja wierzytelności, kancelaria świadczy usługi w zakresie egzekucji należności. Doradzamy w sprawach spadkowych. Sporządzamy i negocjujemy umowy, np. Umowy najmu, umowy pożyczki, umowy o dzieło. Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • SSK - Kancelaria prawna w Warszawie »

  Sikorska, Skrzypkowski - Kancelaria Prawna w Warszawie, oferuje swoje bogate doświadczenie w sprawach z zakresu prawa upadłościowego, rodzinnego (w sprawach dotyczących rozwodów i separacji), obsługi prawnej spółek, oraz wielu innych kwestii prawnych. Zdobyte umiejętności pozwalają nie tylko na zwycięskie zakończenie spraw, ale również oparty na zrozumieniu i zaufaniu model współpracy z klientami. Jeżeli potrzebujesz pomocy, przeszukujesz witryny "Radca prawny Warszawa", to koniecznie odwiedź stronę ssk. warszawa. pl!

  Data dodania: 03 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Witryna o bezpieczeństwie w pracy »

  Wszystko o BHP to blog zajmujący się kwestiom przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Może okazać się nieocenioną pomocą dla wszystkich, którzy chcą zapewnić bezpieczeństwo sobie czy swoim pracownikom. Serwis powstaje przy udziale profesjonalistów związanych z BHP. Chcą oni dzielić się wiedzą z zakresu BHP, którą zdobyli przez lata pracy z tymi, którzy potrzebują porady w tym zakresie. W portalu są rozmaite artykuły, gdzie autorzy przedstawiają wymogi dotyczące produktów BHP. Poświęcają też nieco miejsca kwestii szkoleń – jak je prowadzić, o czym mówić oraz jaka jest istota szkoleń obowiązkowych. Witryna wyjaśni brak pewności przy wyborze dobrze wyposażonej apteczki albo oznaczeń na gaśnicach w miejscu pracy.

  Data dodania: 29 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Marta Wach - Płock »

  Kancelaria Adwokacka Marta Wach, która ma swoją siedzibę w Płocku prowadzi usługi takie jak: Prawnik w sprawach sądowych. Linia obrony ustalana jest indywidualnie z każdym klientem. Porady prawne, porady prawa cywilnego i karnego. Do Adwokat Marty Wach mogą zgłaszać się osoby prywatne, publiczne, jednostki samorządowe itp. Współpraca z innymi kancelariami i prawnikami umożliwia kancelarii obsługę nawet najbardziej wymagających klientów. Kancelaria Prawnik Marta Wach zaprasza wszystkich bardzo serdecznie do współpracy

  Data dodania: 16 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Kamila Łukowicz »

  Kancelaria adwokacka Kamila Łukowicz sp. k. pomaga swoim klientom w rozwiązywaniu problemów z zakresu prawa karnego, prawa rodzinnego i prawa cywilnego. Zespół kancelarii składa się zarówno z doświadczonych jak i młodych prawników. Ich wspólną cechą jest wysokie zaangażowanie w sprawę i otwartość na nowe, nierzadko niekonwencjonalne rozwiązania. Na pierwszym miejscu jednak stawiane jest zadowolenie klienta i skuteczność w prowadzeniu spraw.

  Data dodania: 02 10 2015 · szczegóły wpisu »