WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Klauzule niedozwolone w umowie kredytowej - pomoc prawna adwokat Warszawa

Klauzule niedozwolone w umowie kredytowej - pomoc prawna adwokat Warszawa

Adwokat Robert Ofiara udziela pomocy prawnej w sprawach dotyczących roszczeń kredytowych. Szereg kredytobiorców ma obecnie problem z zawartą umową kredytową, zwłaszcza dotyczącą kredytu we frankach. Kredytobiorcom posiadającym kredyt we frankach adwokat analizuje umowę pod kątem ewentualnych klauzul niedozwolonych. Niejednokrotnie dotyczą one zapisów o oprocentowaniu kredytu, całkowitej kwocie kredytu, czy też UNWW. Nie wszyscy są świadomi, że w dużej części można odzyskać zapłacone składki ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. Kancelaria adwokacka Robert Ofiara pomaga także, gdy bank wypowiedział umowę kredytową i kredytobiorca otrzymał wezwanie do zapłaty z banku. W takiej sytuacji najczęściej można bronić swoich praw. Wypowiedzenie umowy kredytowej - co zrobić? Aby umówić się na konsultację z adwokatem, zlecić analizę umowy kredytowej należy zgłosić swoją sprawę za pośrednictwem sekretariatu kancelarii adwokackiej lub złożyć zapytanie mailem. Kontakt - kancelaria adwokacka. Zespół prawników przygotował artykuły dedykowane kredytobiorcom, odpowiadające na najczęściej pojawiające się problemy w sprawach bankowych. M. in. dotyczą one wypowiedzenia umowy kredytowej przez bank, jak dochodzić zwrotu składek UNWW czy też najczęstszych stosowanych przez banki klauzul niedozwolonych. Znajdują się one na stronie internetowej kancelarii adwokackiej. Porady prawne - kredyt
Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka - Warszawa centrum, Aleje Jerozolimskie 47 lok. 2.

Szczegóły strony robertofiara.pl:

Podlinkuj stronę robertofiara.pl:

Klauzule niedozwolone w umowie kredytowej - pomoc prawna adwokat Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • prawnik poznań »

  Kancelaria prawnika Dariusza Szymczaka to całościowa obsługa osób indywidualnych w takich specjalnościach prawa jak prawo medyczne i przedsiębiorców w zakresie sporządzania opinii prawnych. Nasze wieloletnie doświadczenie i umiejętności sprawiają, iż jesteśmy w stanie zagwarantować pomoc w każdym prawnym wymiarze z którym zwrócą się Państwo o pomoc do naszej kancelarii.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imago Consulting »

  Od 2007 roku firma Imago Consulting realizuje usługi coachingowe, szkoleniowe oraz doradcze w oparciu o wiedzę z zakresu psychologii. Ponadto świadczymy indywidualne usługi takie jak pomoc psychologiczna, diagnoza, coaching czy jobcoaching. Działamy pod superwizją Polskiego Instytutu Ericksonowskiego oferując pomoc osobom, które doświadczają trudności w życiu codziennym. Zapraszamy osoby, które przeżywają trudności w relacjach z innymi ludźmi, czują się zagubione i osamotnione, są zainteresowane samorozwojem. Firma Imago Consulting prowadzi także warsztaty dla kobiet, których misją jest zwiększenie pewności i wiary w siebie. Warsztaty prowadzą doświadczone psycholożki, których głównym celem jest inspirowanie siebie i innych do realizowania marzeń oraz odkrywania swojego potencjału.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo morskie »

  Kancelaria Michał Skwira świadczy pełne posługi z zakresu doradztwa prawnego zarówno dla podmiotów prywatnych firm.

  Zespół składający się na kancelarię to wysoce wyszkoleni prawnicy z rozległym doświadczeniem oraz wielkimi sukcesami. Kancelaria opiekuje się klientami w temacie cywilnego, praw morskich, prawa karnego, i od całkiem niedawnego czasu również sklepów.

  Oprócz opieki oferta zawiera też inne usługi takie jak między innymi przygotowywanie wszelkich pism dla sądów oraz bezpośrednia reprezentacja klienta przed organami sądowymi. Główna siedziba firmy mieści się w Szczecinie chociaż swą działalnością obejmuje konsumentów na terenie całej Polski.

  Jeżeli mają Państwo kłopoty z uczciwym podzieleniem spadku, rozstaniem lub negocjacją najlepszych warunków podziału dostatku, Skwira jest dla Państwa doskonałym ku temu wyborem.

  Oferta przewiduje również pomoc jeśli chodzi o zredagowanie regulaminów dla sklepów internetowych i asystę prawniczą dla przedsięborstw. Też specjalnie dla klientów żeglugi morskiej została specjalnie sporządzona obszerna oferta opieki z zakresu prawa morskiego.

  Serdecznie zapraszamy na witrynę skwira. eu w celu przedstawienia pełnej propozycji, a także zawarcia solidnej oraz owocnej współpracy. Dodatkowo łatwo na niej znaleźć gotowe przykłady oraz szablony pism niezbędnych w ciągupostępowań administracyjnych.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne doradztwo podatkowe - Lawtax »

  W przypadku, gdy niezbędne jest Państwu specjalistyczne doradztwo prawne, to już dzisiaj kancelaria prawnicza LAWTAX będzie w stanie zaproponować swe usługi. Dopomagamy naszym klientom w wielu sprawach prawnych z szeregu dziedzin, w tym przede wszystkim w kwestiach podatkowych.
  Nasza kancelaria prawnicza zlokalizowana w Łodzi jest takim miejscem, jakie z sukcesami świadczy usługi od długich lat, na lokalnym rynku. Posiadamy zespół fachowców z bogatą wiedzą prawniczą jak również i doświadczeniem, co skutkuje profesjonalizmem z naszej strony. Więcej na naszej www.

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Witryna o bezpieczeństwie w pracy »

  Wszystko o BHP to blog zajmujący się kwestiom przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Może okazać się nieocenioną pomocą dla wszystkich, którzy chcą zapewnić bezpieczeństwo sobie czy swoim pracownikom. Serwis powstaje przy udziale profesjonalistów związanych z BHP. Chcą oni dzielić się wiedzą z zakresu BHP, którą zdobyli przez lata pracy z tymi, którzy potrzebują porady w tym zakresie. W portalu są rozmaite artykuły, gdzie autorzy przedstawiają wymogi dotyczące produktów BHP. Poświęcają też nieco miejsca kwestii szkoleń – jak je prowadzić, o czym mówić oraz jaka jest istota szkoleń obowiązkowych. Witryna wyjaśni brak pewności przy wyborze dobrze wyposażonej apteczki albo oznaczeń na gaśnicach w miejscu pracy.

  Data dodania: 29 08 2015 · szczegóły wpisu »