WITAJ! MAMY JUŻ 9 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

Klauzule niedozwolone w umowie kredytowej - pomoc prawna adwokat Warszawa

Klauzule niedozwolone w umowie kredytowej - pomoc prawna adwokat Warszawa

Adwokat Robert Ofiara udziela pomocy prawnej w sprawach dotyczących roszczeń kredytowych. Szereg kredytobiorców ma obecnie problem z zawartą umową kredytową, zwłaszcza dotyczącą kredytu we frankach. Kredytobiorcom posiadającym kredyt we frankach adwokat analizuje umowę pod kątem ewentualnych klauzul niedozwolonych. Niejednokrotnie dotyczą one zapisów o oprocentowaniu kredytu, całkowitej kwocie kredytu, czy też UNWW. Nie wszyscy są świadomi, że w dużej części można odzyskać zapłacone składki ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. Kancelaria adwokacka Robert Ofiara pomaga także, gdy bank wypowiedział umowę kredytową i kredytobiorca otrzymał wezwanie do zapłaty z banku. W takiej sytuacji najczęściej można bronić swoich praw. Wypowiedzenie umowy kredytowej - co zrobić? Aby umówić się na konsultację z adwokatem, zlecić analizę umowy kredytowej należy zgłosić swoją sprawę za pośrednictwem sekretariatu kancelarii adwokackiej lub złożyć zapytanie mailem. Kontakt - kancelaria adwokacka. Zespół prawników przygotował artykuły dedykowane kredytobiorcom, odpowiadające na najczęściej pojawiające się problemy w sprawach bankowych. M. in. dotyczą one wypowiedzenia umowy kredytowej przez bank, jak dochodzić zwrotu składek UNWW czy też najczęstszych stosowanych przez banki klauzul niedozwolonych. Znajdują się one na stronie internetowej kancelarii adwokackiej. Porady prawne - kredyt
Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka - Warszawa centrum, Aleje Jerozolimskie 47 lok. 2.

Szczegóły strony robertofiara.pl:

Podlinkuj stronę robertofiara.pl:

Klauzule niedozwolone w umowie kredytowej - pomoc prawna adwokat Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawo morskie »

  Kancelaria Michał Skwira świadczy pełne posługi z zakresu doradztwa prawnego zarówno dla podmiotów prywatnych firm.

  Zespół składający się na kancelarię to wysoce wyszkoleni prawnicy z rozległym doświadczeniem oraz wielkimi sukcesami. Kancelaria opiekuje się klientami w temacie cywilnego, praw morskich, prawa karnego, i od całkiem niedawnego czasu również sklepów.

  Oprócz opieki oferta zawiera też inne usługi takie jak między innymi przygotowywanie wszelkich pism dla sądów oraz bezpośrednia reprezentacja klienta przed organami sądowymi. Główna siedziba firmy mieści się w Szczecinie chociaż swą działalnością obejmuje konsumentów na terenie całej Polski.

  Jeżeli mają Państwo kłopoty z uczciwym podzieleniem spadku, rozstaniem lub negocjacją najlepszych warunków podziału dostatku, Skwira jest dla Państwa doskonałym ku temu wyborem.

  Oferta przewiduje również pomoc jeśli chodzi o zredagowanie regulaminów dla sklepów internetowych i asystę prawniczą dla przedsięborstw. Też specjalnie dla klientów żeglugi morskiej została specjalnie sporządzona obszerna oferta opieki z zakresu prawa morskiego.

  Serdecznie zapraszamy na witrynę skwira. eu w celu przedstawienia pełnej propozycji, a także zawarcia solidnej oraz owocnej współpracy. Dodatkowo łatwo na niej znaleźć gotowe przykłady oraz szablony pism niezbędnych w ciągupostępowań administracyjnych.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • notariusz Warszawa »

  notariusze-ochota.pl
  Notariusz Warszawa,

  Kancelaria Notarialna znajduje się w Warszawie, przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7a w biurowcu Business Center Bitwy Warszawskiej, zlokalizowanym w dzielnicy Ochota. Ze względu na swoje położenie jest łatwo dostępna dla osób niepełnosprawnych.


  Notariusz jest osobą zaufania publicznego. Sporządza akty notarialne jeżeli dana czynności wymaga formy aktu notarialnego, lub strony pragną jej nadać taki charakter. W kancelarii notarialnej notariusz dokonuje następujących czynności:

  sporządza akty poświadczenia dziedziczenia,
  sporządza akty notarialne,
  sporządza poświadczenia,
  doręcza oświadczenia,
  spisuje protokoły,
  sporządza protesty weksli i czeków,
  przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.
  Notariusz przyjmuje na przechowanie pieniądze wyłącznie w związku z dokonywaną w jego kancelarii czynnością (art. 108 Prawa o notariacie), przy czym pieniądze - na specjalne konto bankowe.
  notariusze-ochota

  Data dodania: 21 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Agnieszka Konieczna »

  Witryna internetowa kancelarii Płock skupia się na przedstawieniu oferty swoim potencjalnym klientom. Założycielem Kancelarii jest Agnieszka Konieczna absolwentka Wydziału Prawa oraz Administracji Uniwerystetu w Warszawie. Od chwili 5 lat widnieje na liście adwokatów w Płocku. W potężny skala usług placówki stanowią jak też takie czynność w charakterze porady prawne, stała obsługa prawna, reprezentacja poprzednio sądem to znaczy sporządzanie opinii prawnych. Każda rzecz rozpatrywana jest osobiście z dbałością o wszelki detal. Kancelaria ma wcześniej w swoim przystań folio szereg zadowolonych nabywców chętnie polecających firmę swoim znajomym. Na stronie internetowej znajduje się także formularz kontaktowy z którego zaciekawiony przypadkiem wręcz się skontaktować.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne doradztwo podatkowe - Lawtax »

  W przypadku, gdy niezbędne jest Państwu specjalistyczne doradztwo prawne, to już dzisiaj kancelaria prawnicza LAWTAX będzie w stanie zaproponować swe usługi. Dopomagamy naszym klientom w wielu sprawach prawnych z szeregu dziedzin, w tym przede wszystkim w kwestiach podatkowych.
  Nasza kancelaria prawnicza zlokalizowana w Łodzi jest takim miejscem, jakie z sukcesami świadczy usługi od długich lat, na lokalnym rynku. Posiadamy zespół fachowców z bogatą wiedzą prawniczą jak również i doświadczeniem, co skutkuje profesjonalizmem z naszej strony. Więcej na naszej www.

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Kamila Łukowicz »

  Kancelaria adwokacka Kamila Łukowicz sp. k. pomaga swoim klientom w rozwiązywaniu problemów z zakresu prawa karnego, prawa rodzinnego i prawa cywilnego. Zespół kancelarii składa się zarówno z doświadczonych jak i młodych prawników. Ich wspólną cechą jest wysokie zaangażowanie w sprawę i otwartość na nowe, nierzadko niekonwencjonalne rozwiązania. Na pierwszym miejscu jednak stawiane jest zadowolenie klienta i skuteczność w prowadzeniu spraw.

  Data dodania: 02 10 2015 · szczegóły wpisu »