WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

kancelariaminskmazowiecki.pl-prawnik mińsk mazowiecki

kancelariaminskmazowiecki.pl-prawnik mińsk mazowiecki

Doświadczony radca prawny o bardzo dużym doświadczeniu ma przyjemność
zaproponować Państwu swą pomoc w szerokim zakresie prawa. Cieszący się
dużym uznaniem adwokat doskonale zna się na zagadnieniach dotyczących
prawa rodzinnego, karnego, administracyjnego, a także cywilnego i
gospodarczego co daje możliwość niesienia porady szerokiej rzeszy
klientów. Wyjątkowa kancelaria adwokacka proponuje miłą atmosferę oraz skuteczne rozwiązania. Oferta skierowana jest do wszystkich szukających
profesjonalizmu i pełnej obsługi. Mińsk mazowieckie – to właśnie tu
mieści się siedziba kancelarii. Zachęcamy do zapoznania się z jej pełną
ofertą.

Szczegóły strony kancelariaminskmazowiecki.pl:

Podlinkuj stronę kancelariaminskmazowiecki.pl:

kancelariaminskmazowiecki.pl-prawnik mińsk mazowiecki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Notariusz Olsztyn - Olga Andrzejewska »

  Do powszechnej informacji dla społeczeństwa potrzebującego usług Notariusza prezentujemy i zarazem oferujemy profesjonalną Kancelarię Notarialną w Olsztynie, która świadczy nieustannie usługi notarialne od poniedziałku do piątku na bardzo wysokim poziomie zgodne z literą prawa. Wszelkiego rodzaju informacje jak również porady odnoście usług notarialnych są udzielane w kancelarii bezpłatnie (niezależnie od rodzaju udzielanych porad, ich długości jak również zawiłości.

  Data dodania: 31 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Windykacja wierzytelności, kancelaria świadczy usługi w zakresie egzekucji należności. Doradzamy w sprawach spadkowych. Sporządzamy i negocjujemy umowy, np. Umowy najmu, umowy pożyczki, umowy o dzieło. Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Witryna o bezpieczeństwie w pracy »

  Wszystko o BHP to blog zajmujący się kwestiom przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Może okazać się nieocenioną pomocą dla wszystkich, którzy chcą zapewnić bezpieczeństwo sobie czy swoim pracownikom. Serwis powstaje przy udziale profesjonalistów związanych z BHP. Chcą oni dzielić się wiedzą z zakresu BHP, którą zdobyli przez lata pracy z tymi, którzy potrzebują porady w tym zakresie. W portalu są rozmaite artykuły, gdzie autorzy przedstawiają wymogi dotyczące produktów BHP. Poświęcają też nieco miejsca kwestii szkoleń – jak je prowadzić, o czym mówić oraz jaka jest istota szkoleń obowiązkowych. Witryna wyjaśni brak pewności przy wyborze dobrze wyposażonej apteczki albo oznaczeń na gaśnicach w miejscu pracy.

  Data dodania: 29 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Law Up »

  Kancelaria Law up wychodzi naprzeciw potrzebom podmiotów gospodarczych świadcząc usługi prawne, księgowe i finansowe. Kompleksowa obsługa prawna realizowana jest przez zespół doświadczonych wrocławskich prawników. Do najważniejszych obszarów obsługi prawnej należy doradztwo prawne, sporządzanie i analiza umów i reprezentowanie przed sądem. Oprócz tego, kancelaria zajmuje się windykacją należności, dochodzeniem odszkodowań i rejestracją spółek. Cechą szczególną jest stały abonament za obsługę.

  Data dodania: 02 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania - adwokaci »

  Odszkodowania, których dochodzimy są często znacznie wyższe od propozycji firmy ubezpieczeniowej. Mówimy, że Lexea to wysokie odszkodowania ponieważ sprawami naszych Klientów zajmują się wyłącznie prawnicy co powiększa szansę na zdobycie wysokiego zadośćuczynienia.

  Lexea jest po to, aby osoby poszkodowane dostawały wysokie zadośćuczynienia z tytułu doświadczonej szkody.

  Dochodzimy odszkodowań na etapie przedsądowym oraz sądowym.
  Na rynku odróżnia nas to, że sprawami naszych Klientów zajmują się tylko prawnicy wspierani przez wyspecjalizowanych pracowników działu Opieki Klienta. Dzięki temu sprawy naszych Klientów prowadzone są efektywnie na każdym etapie.

  Klienci, którzy się do nas zgłaszają to przede wszystkim osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy czy wypadkach w rolnictwie. Są to także osoby, które zaznały szkody w miejscu publicznym bądź szkody w skutku błędów medycznych.

  Jeżeli nie masz pewności czy możemy Ci pomóc, skontaktuj się z naszym Opiekunem Klienta.

  Data dodania: 28 10 2015 · szczegóły wpisu »