WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

kancelariaminskmazowiecki.pl-prawnik mińsk mazowiecki

kancelariaminskmazowiecki.pl-prawnik mińsk mazowiecki

Doświadczony radca prawny o bardzo dużym doświadczeniu ma przyjemność
zaproponować Państwu swą pomoc w szerokim zakresie prawa. Cieszący się
dużym uznaniem adwokat doskonale zna się na zagadnieniach dotyczących
prawa rodzinnego, karnego, administracyjnego, a także cywilnego i
gospodarczego co daje możliwość niesienia porady szerokiej rzeszy
klientów. Wyjątkowa kancelaria adwokacka proponuje miłą atmosferę oraz skuteczne rozwiązania. Oferta skierowana jest do wszystkich szukających
profesjonalizmu i pełnej obsługi. Mińsk mazowieckie – to właśnie tu
mieści się siedziba kancelarii. Zachęcamy do zapoznania się z jej pełną
ofertą.

Szczegóły strony kancelariaminskmazowiecki.pl:

Podlinkuj stronę kancelariaminskmazowiecki.pl:

kancelariaminskmazowiecki.pl-prawnik mińsk mazowiecki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • prawnik poznań »

  Kancelaria prawnika Dariusza Szymczaka to całościowa obsługa osób indywidualnych w takich specjalnościach prawa jak prawo medyczne i przedsiębiorców w zakresie sporządzania opinii prawnych. Nasze wieloletnie doświadczenie i umiejętności sprawiają, iż jesteśmy w stanie zagwarantować pomoc w każdym prawnym wymiarze z którym zwrócą się Państwo o pomoc do naszej kancelarii.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo morskie »

  Kancelaria Michał Skwira świadczy pełne posługi z zakresu doradztwa prawnego zarówno dla podmiotów prywatnych firm.

  Zespół składający się na kancelarię to wysoce wyszkoleni prawnicy z rozległym doświadczeniem oraz wielkimi sukcesami. Kancelaria opiekuje się klientami w temacie cywilnego, praw morskich, prawa karnego, i od całkiem niedawnego czasu również sklepów.

  Oprócz opieki oferta zawiera też inne usługi takie jak między innymi przygotowywanie wszelkich pism dla sądów oraz bezpośrednia reprezentacja klienta przed organami sądowymi. Główna siedziba firmy mieści się w Szczecinie chociaż swą działalnością obejmuje konsumentów na terenie całej Polski.

  Jeżeli mają Państwo kłopoty z uczciwym podzieleniem spadku, rozstaniem lub negocjacją najlepszych warunków podziału dostatku, Skwira jest dla Państwa doskonałym ku temu wyborem.

  Oferta przewiduje również pomoc jeśli chodzi o zredagowanie regulaminów dla sklepów internetowych i asystę prawniczą dla przedsięborstw. Też specjalnie dla klientów żeglugi morskiej została specjalnie sporządzona obszerna oferta opieki z zakresu prawa morskiego.

  Serdecznie zapraszamy na witrynę skwira. eu w celu przedstawienia pełnej propozycji, a także zawarcia solidnej oraz owocnej współpracy. Dodatkowo łatwo na niej znaleźć gotowe przykłady oraz szablony pism niezbędnych w ciągupostępowań administracyjnych.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Kamila Łukowicz »

  Kancelaria adwokacka Kamila Łukowicz sp. k. pomaga swoim klientom w rozwiązywaniu problemów z zakresu prawa karnego, prawa rodzinnego i prawa cywilnego. Zespół kancelarii składa się zarówno z doświadczonych jak i młodych prawników. Ich wspólną cechą jest wysokie zaangażowanie w sprawę i otwartość na nowe, nierzadko niekonwencjonalne rozwiązania. Na pierwszym miejscu jednak stawiane jest zadowolenie klienta i skuteczność w prowadzeniu spraw.

  Data dodania: 02 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Law Up »

  Kancelaria Law up wychodzi naprzeciw potrzebom podmiotów gospodarczych świadcząc usługi prawne, księgowe i finansowe. Kompleksowa obsługa prawna realizowana jest przez zespół doświadczonych wrocławskich prawników. Do najważniejszych obszarów obsługi prawnej należy doradztwo prawne, sporządzanie i analiza umów i reprezentowanie przed sądem. Oprócz tego, kancelaria zajmuje się windykacją należności, dochodzeniem odszkodowań i rejestracją spółek. Cechą szczególną jest stały abonament za obsługę.

  Data dodania: 02 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania - adwokaci »

  Odszkodowania, których dochodzimy są często znacznie wyższe od propozycji firmy ubezpieczeniowej. Mówimy, że Lexea to wysokie odszkodowania ponieważ sprawami naszych Klientów zajmują się wyłącznie prawnicy co powiększa szansę na zdobycie wysokiego zadośćuczynienia.

  Lexea jest po to, aby osoby poszkodowane dostawały wysokie zadośćuczynienia z tytułu doświadczonej szkody.

  Dochodzimy odszkodowań na etapie przedsądowym oraz sądowym.
  Na rynku odróżnia nas to, że sprawami naszych Klientów zajmują się tylko prawnicy wspierani przez wyspecjalizowanych pracowników działu Opieki Klienta. Dzięki temu sprawy naszych Klientów prowadzone są efektywnie na każdym etapie.

  Klienci, którzy się do nas zgłaszają to przede wszystkim osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy czy wypadkach w rolnictwie. Są to także osoby, które zaznały szkody w miejscu publicznym bądź szkody w skutku błędów medycznych.

  Jeżeli nie masz pewności czy możemy Ci pomóc, skontaktuj się z naszym Opiekunem Klienta.

  Data dodania: 28 10 2015 · szczegóły wpisu »