WITAJ! MAMY JUŻ 8 LAT ! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ BEZPŁATNE!

Jaroni Żurawie Wieżowe

Jaroni Żurawie Wieżowe

Firma zajmuje się sprzedażą, wynajmem, montażem, demontażem, naprawą oraz konserwacją żurawi budowlanych. Przygotowuje także maszyny do odbioru przez UDT. Wykonuje zlecenia na terenie całej Polski. Współpracuje z wieloma firmami. Posiada doświadczenie w serwisie żurawi Liebherr, Potain, San Marco czy Terex. Hasła przewodnie: Pasja-Doświadczenie-Profesjonalizm.

Szczegóły strony zurawieszybkomontujace.pl:

Podlinkuj stronę zurawieszybkomontujace.pl:

Jaroni Żurawie Wieżowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ART. BUILD Szczecin - Usługi Ogólnobudowlane. Budowa remont modernizacja. »

  ART. Build Szczecin - usługi ogólnobudowlane. Budowa, remont, adaptacja budynków. Wykonujemy prace konstrukcyjne, modernizacyjne, po wystrój wnętrz.


  Wykonujemy:

  remonty i modernizację istniejących obiektów,
  ocieplanie budynków i elewacje,
  kompleksową budowę obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej od fundamentów po dach,
  wykańczanie wnętrz: aranżacje ścian i sufitów z płyt gipsowo-kartonowych,
  układanie glazury i terakoty, malowanie tapetowanie i inne,
  architektura ogrodowa: murki, tarasy, kostka brukowa itp, nadzór inwestorski i kierownika budowy,
  roczne i pięcioletnie protokoły z kontroli stanu sprawności technicznej i wartości użytkowej obiektu budowlanego,
  założenie i prowadzenie książki budowlanej obiektu.
  nietypowe i niepowtarzalne prace budowlane na życzenie klienta,


  Bazując na bogatym doświadczeniu, realizujemy trudne i wyjątkowe zlecenia wymagające najwyższej wiedzy i umiejętności. Solidność i rzetelność - to nasza dewiza. Zawsze poważnie i z pełnym profesjonalizmem realizujemy powierzone nam zadania, a zadowolenie klienta jest dla nas najwyższym celem.

  Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery biurowe »

  Najlepsze systemy kontenerowe. Bardzo dobra jakość oferowanych usług jest naszym nadrzędnym celem. Firma nasza działa na rynku od wielu lat. Przez ten czas wypracowaliśmy dobrą markę i wysoką jakość świadczonych usług. Swoim klientom proponujemy współpracę w zakresie takim jak wynajem i sprzedaż kontenerów, zabezpieczenia przeciwpożarowe, usługi transportowe. Dostaliśmy sporo prestiżowych nagród. Możemy pochwalić się doskonałymi referencjami otrzymanymi od naszych partnerów.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale magazynowe - frisomat.pl »

  Frisomat zajmuje się konstrukcją budowli z galwanizowanej stali. Frisomat nadzoruje cały proces powstawania budowli: od projektowania i planowania po właściwą budowę danej budowli. Firma Frisomat specjalizuje się we wznoszeniu budynków i budowli przemysłowych, w szczególności hal łukowych i stalowych dla przedsiębiorstw produkcyjnych, wiat oraz tak wyspecjalizowanych budynków jak ujeżdzalnie. Firma Frisomat posiada już 30-letnie doświadczenie w branży, zaś ponad 20 tysięcy referencji z całego świata, w tym 250 z Polski świadczy o uznaniu firmy.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skup mieszkań zadłużonych Bydgoszcz »

  Kupno mieszkań za gotówkę. Jagła Nieruchomości to firma zajmująca się skupem każdego rodzaju mieszkań. Interesują nas zarówno nieruchomości nadające się do natychmiastowego zamieszkania, jak i te przeznaczone do remontu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 07 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektem Project »

  Microsoft Project jest globalnym programem, który ułatwia przygotowywanie i kontrolę harmonogramów do projektów inwestycyjnych. Jest to program, dzięki któremu zarządzanie projektem jest wygodne i kompleksowe.
  Microsoft Project to narzędzie wykorzystywane niezależnie od branży, w której funkcjonuje firma, umożliwiające pełna kontrolę nad czynnikami decydującymi o sukcesie przedsięwzięcia. Kontrola zasobów, generowanie raportów finansowych, pilnowanie terminów - z Projectem jest to proste.
  Strona microsoft-project. pl prezentuje różne wersje oprogramowania Project, a także pozwala zapoznać się z ofertą szkolen z obslugi tego systemu.

  Data dodania: 18 07 2016 · szczegóły wpisu »