WITAJ! MAMY JUŻ 10 LAT!!! WSZYSTKIE WPISY DO NASZEGO KATALOGU SĄ DARMOWE!

exlege polska - doradca podatkowy koszalin

exlege polska - doradca podatkowy koszalin

Nasze biuro podatkowo-rachunkowe powstało z myślą o klientach, którzy poszukują rzetelnej pomocy i sprawdzonych rozwiązań. Naszą specjalnością są kadry, którą prowadzimy dla przeróżnych małych firm.

Prowadzimy biuro rachunkowe, dzięki któremu Twoja działalność może funkcjonować zgodnie z prawem. Nasz doradca podatkowy pomoże Ci rozwiązać każdy problem, a kompleksowa obsługa księgowa umożliwi Ci zmniejszenie własnych obowiązków.

Miejscem naszej pracy jest miasto Koszalin, w którym działamy od wielu lat zdobywając co raz większe doświadczenie. Naszym atutem jest przyjemna współpraca na każdym etapie. Zapraszamy.

Szczegóły strony exlegepolska.pl:

Podlinkuj stronę exlegepolska.pl:

exlege polska - doradca podatkowy koszalin

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Doradztwo podatkowe »

  Biuro Doradztwa Podatkowego STORNO S.C. z Warszawy specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac. Biuro prowadzi również porady i konsultacje podatkowe dla osób fizycznych oraz prawnych. Oferują pełną pomoc przy zakładaniu jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek cywilnych, spółek z o.o., przekształceniach, likwidacji.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Biuro rachunkowe Wrocław oferuje : księgowość, kadry, payroll, audyty, AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHPpodatkowe, prawne i biznesowe, usługi księgowe, dotacje unijne

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • WLAccountancy - Usługi księgowe | Spóki offshore | Wirtualne biuro »

  WL Accountancy Sp. z o.o. to biuro rachunkowe specjalizujące się w obsłudze spółek prawa handlowego. Oprogramowanie on-line umożliwia prowadzenie profesjonalnej księgowości przez Internet oraz dostęp do danych księgowych z dowolnego miejsca na świecie przez 24h/dobę.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi detektywistyczne »

  Nasze biuro detektywistyczne funkcjonuje na rynku od 2008 roku. Świadczy pomoc na podstawie licencji śledczego. Operujemy na terenie całej Polski jaki i poza jej granicami. Śledczy w swojej pracy zbierają dane na jakich zależy klientowi. Przyjmujemy zajęcia w sytuacjach rodzinnych, szukamy wiarygodność firm czy pracowników. Agencja Detektywistyczna zajmuje się badaniem ludzi zaginionych i chowających się, poszukiwaniem rodziny w których nasze biuro ma 100% skuteczność. Podchodzimy także zajęcia w sprawach w których kierowane są działania cywilne, gospodarcze, karne czy karno - skarbowe o przestępstwach i wykroczeniach a także inne przed sądem albo innym organem sprawiedliwości. Istnieje możność zawarcia umowy w biurze w Rzeszowie, Przemyślu i Strzyżowie, ze aspektu na charakter przedsiębiorstwa preferujemy podpisywanie umowy na odległość.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bielsko »

  Biuro księgowe Krzysztof Kieczka posiada swoje oddziały w Bielsku-Białej, Cieszynie i Wiśle. Od wielu lat zapewnia wyjątkowo wysokiej jakości obsługę rachunkową. W przypadku zapotrzebowania darmowo przyjeżdża po ważne papiery z biur petentów. Proponuje niskie koszty, a ponadto solidną obsługę.

  Jakość usług biura rachunkowego Krzysztof Kieczka z Bielska sankcjonuje świadectwo Ministerstwa Finansów. Kancelaria dostarcza swoim kontrahentom obsługę w zakresie, np. prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego i karty podatkowej, rozliczeń ulg budowlanych, a również przygotowywania wniosków kredytowych. Proponuje oprócz tego pełną obsługę BHP.

  Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »